• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

21. října 2017 
@maja1111111 ahoj tak potom šup šup so spravičkou :slight_smile: ty si mala imuno v podoli?ja som mala vysledky po necelych troch tyzdnov,,,
8. říj 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv jojo napíšu :slight_smile: ..asi nějak nestíhaj :unamused:
8. říj 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jsi tam byla před 4 týdny a ještě to nemají? Zrovna jsem našla svoji kartu z minula, to bylo 3 týdny a měli to. Ach jo. Pískni výsledky:slight_smile:
8. říj 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet tak drzim palce,aha..
@janaved a vysel ti KET nebo druhe IVF?
8. říj 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pry jim odesla doktorka na materskou a je tam ted jen jeden doktor tak vubec nestihaji..me objednali az za 2mesice..
8. říj 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se optám dodržovaly jste klidový režim? Já mám 2,5 letýho synka,tak to moc nejde :slight_smile: .Mě bylo řečeno, že ani sex do těhotenského testu a i 1 trimestr, kdybych otěhotněla. Jak jste to měly vy?
9. říj 2012 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet
já si tedy myslím, že když se má embryjko chytit, tak se chytí, ať ležíš nebo ne. Jediné, co jsem dodržovala-nic těžkého netahat, i když s malým to asi tak úplně nejde, viď?A nesexovali jsme
9. říj 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofie1974 no tak naštěsti malej nějak tahat nechce. To se snažím taky nic netahat. No sex se musí taky oželet :slight_smile: ,ted je důležitý,aby se chytlo emryjko.
9. říj 2012 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet my teda vubec nesexovali a 3 dny sem se snazila polehavat..
9. říj 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet je až ted mi došlo,že si píšem i na e-miminu :dizzy_face:
9. říj 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer všem. Dnes jsme byli s manžou v Podolí na genetice... říkali výsledky za 8 týdnů, což je tedy až 4.12... tedy to je dlouhá doba, mudra Řezáčová pravila cca 3 týdny... Prý mi přijde email, že si mohu pro výsledky, tak uvidíme.
poté klasice IVFko s ICSI. máme špatné spermio.
9. říj 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki
Já jsem měla genetiku cca za měsíc-asi jsou nyní delší doby...Jinak jdu taky v prosinci (doufám) na další pokus, tak se třeba potkáme:slight_smile:
9. říj 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki ahojky sice je táka doba na vysledky ale možu ti prist na mail aj skor mne prišli po 2 tyzdnov :wink:
9. říj 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111 mojka tak ako som nedočkava :grinning:
9. říj 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa a jo,syn Matyášek, no já jsem na diskusi i na e-mimino :slight_smile:
9. říj 2012 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki ahoj, meli jsme to stejne. Nakonec nam zadny mail nedosel, tak jsem si volala a objednali nas zas cca za 14 dnu na sezeni ohledne sdeleni vysledku. Jen si nejak uz nevybavuji, zda yly vysledky za 4 nebo 6 tydnu... ale 8 urco ne, teda :unamused:
Tez jsme meli kvuli spatnemu spermiu IVF s ICSI. Tak drzim palce :wink:
9. říj 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki ja mela vysledky driv ale zase me poslali jeste kvuli trombofilni mutaci na dalsi vystereni takze se to stejne natahlo..
10. říj 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sliznici mam krasnou 8mm ovsem chybi dominantni folikul!!!Tak ze je jeste malinkata moznost ze by se jeste vytvoril ale uz sem 10 dc takze tezko..mam pro jistotu prijit v pondeli..A pry kdyz budou 2 cykly anovulacnitak nasadime hormony..Ja se snad miminka nikdy nedockam..
12. říj 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 aku si mala velkost folikulu?
12. říj 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv to mi vubec nerekl..jen rovnou ze zeny mivaji anovulacni cykly zr to je normalni..a kdyz sem mu rekla ze chci imunologii tak se smal ze to mam z internetu..
12. říj 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 nedaj tam este je uvidis v pondelok :wink: mne sa to tiez stalo a ked som prisla o dva dni tak mi povedal ze transfer bude :wink:
12. říj 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv tak budu doufat..dekuju..
12. říj 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02
ale vidíš, sliznice je, zlatý kontryhel:slight_smile: Uvidíš v po, já to vidím pozitivně!
12. říj 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofie1974 ja pila kontryhel vzdycky a mi ule byla 7mm i s nim ..tentokrat sem jedla i pila jeste grepy .. Hele jestli to nepujde tak to bylo takovych vyhozenych penez :angry: A celou dobu beru anopyrin a prednison mesic ..
12. říj 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 Taky držím palce, at máš vše oki
12. říj 2012 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet dekuju moc..ted sem zaspinila jasne cervene tak fakt nevim co to proste je jsem teprv 12dc..
14. říj 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Špinění by prý vadit nemělo.To se nikdy stává,když se zavrtává emryjko. :slight_smile:Já jsem dnes 7 den. Držím moc palce. Kdy jdeš na test? Já jdu za týden.
15. říj 2012 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
adriene ahoj děkuji za odpověď, nu mě brali dvě zkumavky a manžovi jednu... mám poznamenáno v kalendáři, kdy si volat... a ....to čekání je všude stejné...
I my budeme mít IVF s ISCI jedno IVF mám za sebou (rok 2008), tedy vlastně né celé, ne po odebrání vajíček se nedalo nic oplodnit... chybný výběr CARu... (Gest) a přístup doktorů kalamitní. (já neovulovala skoro vůbec..)
nyní jsme si slíbila jeden pokus (tedy i manželovi, neb kdyby šlo jen o mě, tak sasi do toho nejdu, ale moje výsledky a ovulace se hodně změnila :slight_smile: :slight_smile: takže doufám, že vajíčka budou redy :slight_smile:
15. říj 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 ahojda, moc ti přeji aby vše dobře dopadlo. První moje snažení o miminko bylo na přelomu roku 2007/2008 kdy jsem vysadila po svatbě antiko... a vidíš dnes máme podzim 2012... hukot jak to letí. Zatím mám za sebou jeden částečný pokus IVF.. a pak jsem na to tak zanevřela, yla jsem v Gestu a já měla špatné výsledky, nepravidelná MS, anovulační cykly... a manža má pomalé spermie..
Za poslední dva roky sjem i zhubla MS je pravidelná ovulace také, podle hormonáního profilu a kultivace mám vše OK, nyní tedy náběr na genetiku a...... uvidíme co dál.. Vidím to tak, že jestlise něco dozvím ještě letos bude to úspěch... a po Novém roce asi konzultace u Řezáčové, mám se s výsledky genetiky objednat cca mezi 24-26 dnem cyklu,, podle délky cyklu... takže disi to nyní píšu, mnbe cyklus mám 28-31 dní jak kdy...
M.
15. říj 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet ja ale cekam jesi budu mit folikul abych mohla jit na KET sem 12dc teprv a tak me se nema co zavrtavat..
15. říj 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek