CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
19. říj 2012

@malinka_02 drž se...
ono totiž řešíš miliuon věcí najednou.....jak estrimax a jak to s ním je,tak kdy budou výsledy a co a jak bude,co v práci,jak tam budu často jezdit a jak to udělám......a to je hrozný....
musíš se dát nějak do klidu.....řekni si--tak,ted počkám na to a to a pak začnu řešit to jiné.....
Takže ted nic neřeš......čekej na další cyklus a pak prostě uvidíš........
Jinak se opravdu zblázníš
Vím to,protože jsem bya takhle šílená........nakonec mě chlap musel vzít na týden k moři 😀 😀 😀 😀

malinka_02
19. říj 2012

@pikusa no u me je prave problem ten ze chlap furt resi praci a nepodpori me, kdyz mu reknu ze bych chtela nekam zajet tak nechce..

pikusa
19. říj 2012

@malinka_02 tak jed....s kamarádkou....mamkou.....s někým jiným když on nechce....
Jdi na vínko,kafe prostě někam....

malinka_02
19. říj 2012

@pikusa no uz prave neni s kym ☹

pikusa
20. říj 2012

@malinka_02 hele neříkej,že nemáš kamarádku....to přece nejde nikoho nemít.....
a co že má děti??????tak pojedete s dětma........to přece nevadí......

malinka_02
20. říj 2012

@pikusa no zrovna ted sou 4 tehotny a z toho 2 uz maji i versi dite takze toho maji nad hlavu..a tezko se mnou pojedou treba do Barcelony 😀 (tam mam ted brachu na studiu a ubytovani u nej zdarma).. A celkove kdyz se za holkama chci stavit po praci uz ukladaj deti,ty tehotny zase sou unaveny a jdou do hajan..

pikusa
20. říj 2012

@malinka_02 tak jed za bráchou sama ne????
a těhulky.....co když jim pohlídáš starší dítko????vezmeš ho do cukrárny a do kina....prostě něco a někam jít....
neheledej co nejde a najdi co jde...... 😵
Myslím,že by ti to pomohlo........a třeba sama navšívit bratra.,.....jeeee takovou možnost mít,hned bych jela

pikusa
20. říj 2012

nebo si najdí tady skupinu holek od vás z regionu.....třeba tady je taková parta
taky jsem tady našla a všechny už děti měly ale scházela jsem se s nima jako nedětná 😀 ......
a pak už s dětma.....

sofie1974
20. říj 2012

@malinka_02
Pikusa má pravdu, nehledej co nejde, ale co jde🙂 Já bych to Barcelony za bráchou vyrazila taky sama, to je úžasná příležitost vypadnout na pár dní do jiného prostředí. Já mám kolem sebe taky samé maminy a těhulky (není divu, v mém věku), a jak píše Pikusa, dá se s tím žít. Holky mi více než rády půjčí sviště na pohlídání nebo společně vyrazíme do ZOO a tak. Chodím cvičit, tam taky můžeš narazit na nějakou babu na pokec, na squash. Nebo se přihlas do nějakého kursu keramiky, focení....musíš taky myslet na něco jiného než plození dětí, z toho by ti fakt mohlo hrábnout

pikusa
20. říj 2012

@malinka_02 hlavně to neber tak,že ti radíme a kecáme ti do života-.------chceme ti nějak pomoci
Taky jsem byla v kolotoči od MS k MS a bylo to šílený.,....to prostě nejde a je to na palici

malinka_02
20. říj 2012

@pikusa no brachovi je 20 a studuje tam vis a ma tam kamose a ja sem pro ne uz stara breca..tem starsim detem je treba 5 tak je tezko vezmu v 8 vecer do cukrarny 😀 Ale dekuju moc..
@sofie1974 u me je blbe ze dlouho pracuju a vecer kolem 8 uz toho moc neni .. Ale ted sem si nakoupila veci na sushi a to se zabavim 😀

adriene
21. říj 2012

@malinka_02 Tak ja v tydnu take nikam moc nelezu... a kor vecer po praci, kdy je clovek unaveny 🙂 Ale vikendy jsou na to, aby se clovek realizoval a tam je Tva prilezitost 🙂

maja1111111
21. říj 2012

ahoj mám otázku,kdo zvás bral estrimax na zvyšení sliznice,?a jak dlouho se to musí brát ,než to má učinek?děkujiiii 🙂

malinka_02
21. říj 2012

@adriene no myslela sem si to taky ale ja neví jak vám mám vysvětlit že prostě kamarádky mají svoje plány a v týdnu večer se jim to nehodí a o víkendu sou většinou s manželi a dětmi.. já za to přece nemužu.. nebuddu je přece nutit když se jim to nehodí ☹
@maja1111111 mě ho pořád nedali, a tobě už jo? A jak si vubec na tom ted?

maja1111111
21. říj 2012

@malinka_02 no asi za 3 tydny vysadim antikoncepci a pujdu na ket...ale říkám si ,že po té antikoncepci bude sliznice malá...no nevím uvidíme(no muj posledni pokus)pokud ani to nevyjde,tak mažu na uřad práce 😖

malinka_02
21. říj 2012

@maja1111111 aha a ty si celou dobu ted bez práce?A to máš posledního mražáčka?

petulet
21. říj 2012

@maja1111111 ahoj, já beru estrimax od 1 dne mensruace. Na ketu jsem byla hned 15 den. zítra jdu na krev. Tak jsem zvědavá.

sofie1974
21. říj 2012

@maja1111111
Brala jsem estrimax před KETem od 1. dne cyklu (1-1-1) a sliznice po něm byla nádherná, já si myslím, že naopak růstu sliznice pomáhá, neboť já jsem bez estrimaxu měla vždy menší hodnoty. A budeš ho brát i po KETu, a pokud se potrvdí těhotenství, tak se tuším bere do 12. týdne.

sofie1974
21. říj 2012

@petulet
tak nás zítra informuj, jak jsi dopadla 🙂

petulet
21. říj 2012

@sofie1974 jasně,dám vědět.v každém případě.

maja1111111
21. říj 2012

@malinka_02 bez práce budu ,proto chci stihnout ještě jeden pokus...

maja1111111
21. říj 2012

@petulet tak to mooooc držím palce a test jsi si nedělala?vydržela jsi jo??to obdivujuu 🙂

petulet
21. říj 2012

@maja1111111 nedělala jsem si test. dohodli jsme se s manželem,že počkáme na krev.

pikusa
21. říj 2012

@petulet držím palce......moc 😵

@malinka_02 no psala jsi to s tím bratrem jako že klidně můžeš jet,tak jsem to pochopila.....a stará bréca,...vždyt jim tam maminku dělat nebudeš ne???
Já bych tě na víkendy brala.....chlap je v práci,my sami doma,Matese bych ti dala klidně na celé odpoledne 😀

petulet
21. říj 2012

@pikusa díky, dám zítra vědět.

pikusa
21. říj 2012

@petulet určitě dej a jsi dobrá,žes netestila

malinka_02
21. říj 2012

@petulet držím moc palce zítra 😉
@maja1111111 aha to je blbý.. a hledáš něco nového?
@pikusa 😀 😀 😀 😀 no on spíš stál o manžela než o mě 😉 chtěli na fotbal..

maja1111111
21. říj 2012

@malinka_02 nojo pomalu se rozhlížím,ale žádná sláva ☹

malinka_02
21. říj 2012

@maja1111111 musíš hledat ne se rozhlížet 😀 😀 a dobrá práce je nejlepší zpusob jak otěhotnět 😉

darazv
21. říj 2012

@petulet držim silno palčeky 😉