• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

28. března 2017 
@sofie1974 jo akorat kdyz sem zacla misto k ni chodim k Darebnemu na konzultace a utz a tak sem si pred ni pripadala trochu trapne :astonished: :grinning: Ale on ma veselejsi pristup na tech konzultacich,ona jen -ne ket nebude a uz mi trese pravici :grinning:
6. lis 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02
No, jo, do vzduchu ona nikdy skákat nebude. Ale sliznici jsi měla super, viď? Vidíš, ani Estrimax nebyl třeba:slight_smile: A ona si osobně nic nebere, ví, jaký má Darebný šarm :wink: Tak opečovávej embryjko a hlavně se teď brzo netestuj!
6. lis 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofie1974 ja vim ale obcas by stacilo malilicko pochopeni.. Mela sem sliznici 9dc 8mm - pila sem kontryhel a grepik..
6. lis 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Já taky chodím do CARu v Podolí.K Dr.Darebnému.Z 1.IVF mám 8,5 měsíční holčičku a teď v pátek jdu na KET.
6. lis 2012 ve 22:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maraida ahoj tak drzime palce, ja byla na ketu vcera. To jdete takhle brzo po prvnim. Imcu, to bude dočela zahul..
7. lis 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 děkuji a taky držím palce.No já bych se do dalšího mimča tak rychle nehrnula,ale tlačí mě čas :frowning2: V květnu mi bude už 40.Mám to propočítaný tak,že kdyby nevyšel teď KET ani 2.IVF,abych stihla ještě 3.pokus.No a kdyby to náhodou vyšlo hned teď,tak holt bude chvíli záhul.
7. lis 2012 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida aha, tak to je jasny..a vam vysel hned 1.pokus?
7. lis 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 jj,vyšlo nám to hned napoprvé.Dávali mi 2 morulky,bohužel se chytla jenom 1,Viktorka moje.A ty máš po kolikátém IVF?
7. lis 2012 v 10:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: @maraida ahoooooojjjj :dizzy_face: a na pátek držím palce :slight_smile:
7. lis 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa ahoooj!My jsme taky všude viď :grinning: Díky a taky ti držím :slight_smile: Už jsi se rozhodla?
7. lis 2012 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa už to vím :sweat_smile: Přečetla jsem si to na konkurenci :grinning:
7. lis 2012 v 11:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida ja ma 1.ivf a ted druhy ket - ivf 1 embryo, 1.ket morulka a blastocysta a nic a ted vcera 2.ket jedna blastocysta.
@pikusa ahojky jak se mas? Planujes dalsi ketik?
7. lis 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 taky držím moc palečky a´t ti to vyjde. :slight_smile:
7. lis 2012 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet dekuju moc!
7. lis 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pikusa ale my to nevime jak si se rozhodla :grinning:
8. lis 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok OK holky tak joooooooo
já jsem to psát nechtěla,abych se v tom pak sama nešťourala......a nepřemýšlela.....
Včera byl KET---jedna blastocysta prý nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Byla jsem tam sama včera na transferu....to bylo divný :slight_smile:
tak ted čekám.....ale žádná neschopenka,jdu hezky do práce,víkned si odpočinu a prostě uvidíme za 14 dní
9. lis 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pikusa Tak tfuj tfuj, držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene díky....
potřebuju to.... :dizzy_face:
9. lis 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pikusa držím silno palčeky :wink:
9. lis 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ahojky tak ako sa citis?ty si mala KET v natíve ?a kolki DC ti robili transfer?ja ked som mala nativ tak vzdy 20DC a ked stimulovany tak 16DC :wink:
9. lis 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak mooooc držím palce...... ,to je zvláštní,že tam nikdo s Tebou nebyl... :confused: a kdo Ti dělal transfer?
9. lis 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky po KET. Dneska. Dali mi 1 blastocystu a 1 morulu. KET dělal Dr.Darebný a byla jsem tam taky sama.

@darazv já měla KET v nativu a dnes jsem 15.den cyklu.
9. lis 2012 v 15:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak moc drzim palce, tak se ted budem modlit spolu, ja byla v utety a taky jedna blastocysta tak doufam, byla sem doma do vcera a dnes sem v praci..
@darazv jo jo byla sem v nativu a 13dc. No citim? Picha me v podbrisku, takove stourani jako minule..jinak me vytaci.manzel vcera sel na firemni vecirek, dnes odjel a prijede zitra vecer a v nedeli odjizdi na 4 dny tak me fakt nastval takove kriticke obdobi a on nedoksze ani mi byt psychickou podporou..
9. lis 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny.... občas jsem k vám nakoukla, občas něco napsala... Každopádně všem držím place :slight_smile: Já jsem za obě dcerky vděčná IVF Podolí a i tam jsem je porodila a velká spokojenost. Máme ještě 3 mrazáčky a zrovna minulý měsíc jsem zase prodlužovala jejich uchování... No ale popravdě se už na další mimi nechystám :slight_smile: Ale kdo ví :slight_smile:
9. lis 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketma ahoj :dizzy_face: jen si je tam ještě nech :grinning:
Holky díky.......
@malinka_02 tak ty,já a maraida.......to jsem teda zvědavá :grinning:
9. lis 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111 jo transferovala dr.Řezáčová.......včera byla úplně super,milá a příjemná.....a emrbyoložky taky super....
9. lis 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida jé ty taky, tak ti taky držím palce! A to je tvuj kolikátý transfer?
9. lis 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no já už sem nějaká uplně klidná, nevěřím tomu už moc tak sem víc v klidu, ale taky je hodně brzo, až bude čas na test asi znervozním.Mě v uterý taky transferovala Řezáčová a byla mila, řekla mi že první 3 měsíce těhotenství nemám mít sex, tak sem si říkala že to je jak kdybych fakt byla těhotná :grinning: A byli sme 2. Já si myslím že takhle na zimu během chřipek moc lidí nechce..
9. lis 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš je blbý že jdu na krev 20.11. a 22. jsem objednaná na imunologii.. A to budu vpodstatě po 2 měsících braní prednisonu tak to výsledky asi nebudou moc prukazné..
9. lis 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no jsme 3 adeptky......byla by nádhera,kdyby to všem vyšlo
9. lis 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek