• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

21. září 2017 
@malinka_02 na další pokus ted nemám myšlenky

@danci70 hele,když půjdeš k dr.Řezáčové,připrav se na to,že budeš možná sklamaná jejím přístupem....moc nemluví,přijde někdy i jako nepříjemná.....ale odbornice a rozumí tomu,co dělá velice dobře
Ptej se a ptej.......
18. lis 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70
Ahoj Danci, já chodím k Řezáčové už 3 roky, jak psala Pikusa, je dost svá, někdy náladová, ale já jím mám moc ráda a je opravdu odbornice na svém místě. Taky nejsem žádná mladice, bude mi 38 let a teď v létě jsem byla právě na nativu. Jak mi dr. říkala, u nativu není důležitý ani věk, ale jestli se Ti tvoří folikuly (u mě zkoumala AMH, které mám vysoké, takže jsme šli do nativu). I když mám ještě jeden placený pokus, chci jít příště zase do nativu-v létě jsem hned po nativu otěhotněla, ale bohužel následovala revize (ale to je jiná story). Já si myslím, že pokud máš imuno ok a ovuluješ, že na proces můžete naskočit téměř okamžitě. Asi Ti při první návštěvě vezmou krev na hormonální profil (tuším, že ten se nabírá 3-5 den cyklu), a podle výsledků se pak příští MS můžeš chystat na nativ nebo IVF. Protože jsi samoplátce, tak to bude dle mého názoru rychlé-žádné schvalování na pojišťovně. Kdyby tě zajímal více nativ, tak pískni.
18. lis 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02
@pikusa
Teda holky, to mě mrzí a to jsem tak věřila, že zrovna v tomto měsíci vám to dvěma vyjde
18. lis 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa ja taky nevim zda do toho jit ale nedokazu se smirit s tim ze nikdy nebudu mit deti :frowning2: :frowning2:
18. lis 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02
@pikusa my sme snad prekliaté inač ma ani nic nenapadá :frowning2: :frowning2: :frowning2: musime len verit ze mimi budeme mat a matyasek ze bude mat surodenca :wink:
18. lis 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofie1974 hele a když je nativ......k tomu je třeba ovulace???
písneš mi víc prosím???

@malinka_02 no já toho Matese mám......to je hlavní....kdybych ho neměla,bojuju dál jako lev
18. lis 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa pri native musis mat ovulaciu :wink:
18. lis 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky,to jste mě s dr.Řezáčovou trochu polekaly :slight_smile: Uvidím,v jaké náladě ji poznáme...měnit se mi ale nechce,to je zase zdržení.Nabídli mě první termín právě k Darebnému,ale to by nebyly ještě výsledky z imuno,tak to posunuli na prosinec a padla na mě Řezáčová,pokud to tedy nakonec nebude Melicharová...? Já si bohužel předem nesháněla reference,byla to taková náhlá akce,tak jsem to nechala osudu... Díky všem za info
18. lis 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa moc mi to mrzí. určo se příště zadaří. já přemýšlím jestli jít do toho ketu,nebo jestli pak není lepší vůbec ivf.
18. lis 2012 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv aha.....díky,takže nic pro mě :unamused:

@danci70 hele,neboj......jen abys to věděla.......ona je jinak oprav du odbornice a ví jak na to :dizzy_face:

@petulet to už jsem si taky říkala.....uvidíme
19. lis 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
Dám do zprávičky, ať tady neblokuju prostor
19. lis 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
Při nativu nemusíš ovulovat
19. lis 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofie1974 my se radi neco dozvime :wink:
@pikusa ja si taky rikala ze budu bojovat ale uz nejak nemuzu..vsechny kamaradky cekaji druhe deti a ja uz za nima ani nemuzu.. Taky si rikam jestli neni lepsi ivf.Rikala sem zkusit ted posledniho mrazacka pred vanoci a mezitim imuni a po vanocich ivf ale rikam si ze ho vyplytvam a jednou mi muze chybet..
19. lis 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofie1974 ahojky mala som 3 kety v native- ovulacia prebehla,,, a ked som mala ist do 4 ketu dr mi povedal ze nemam dostatocnu sliznicu ani folikul tak ket neprebehol a predpisal mi od 1dc estrofem na stimulovany ket :unamused: tak som z toho jelen asi ja :grinning:
19. lis 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ahojky musis byt silná a verit inak to ani nejde ,,viem ze sa mi to lahko píše ale sama som tym prešla a kukaj na mna stale tehotna niesom ale bojujem dalej mna tie neuspechy znicili zo zaciatku ale potom som si povedala a dost lebo psychika je k.rva vec a teraz stále verim a čakam :wink:
19. lis 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
Ahoj, ten nativ jsem myslela ne v rámci KETu, ale samostatný cyklus-nativní IVF. Je to vlastně jako IVF,ale bez stimulace injekcemi, jen Clostíkem s cílem získat jen málo folíků, ale kvalitních.
19. lis 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofie1974 jaaaj tak uz som mudrejšia :wink:
19. lis 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv ja vim ale nedokazu to, mozek by chtel ale city porad delaji neco jinyho..a furt premyim jestli neni nekde dalsi problem na ktery neprisli..takze ted cekas a jdes do dalsiho ketu?
19. lis 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 nie s podolí som skoncila kedze priatelovi pomohol liek a spermie má uz v poriadku snazime sa prirodzene a ak sa nebude stále darit tak pojdem cca unor,brezen do iui do gennetu :wink:
19. lis 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ahoj.Ty jdeš zítra do Podolí na krev? Já budu zítra ráno testovat...už teď se bojím!
19. lis 2012 v 17:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv aha! Tak to moc drzim palecky!
19. lis 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida ja byla dneska, vedela sem ze nic tsk sem se nechtela dal rvat lekama.
19. lis 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no a ...HCG?A jak jste se domluvili dál?
19. lis 2012 v 18:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, nabízím Gonal 450- 2 balení, Gonal 300 - 1 balení, Synarel 8 ml- otěhotněla jsem spont, ale už mám doma léky. Pokud máte někdo zájem, piště do Ip.
19. lis 2012 v 19:21  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofie1974 ahoj,myslela jsem, že při nativním ivf je možné získat jen jedno vajíčko,takže se berou nějaké léky a vajíček může být více? kdy se začíná s léky a jak dlouho se berou?
19. lis 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida no samozrejme nic jak jinak a nedomluvili sme se nijak krev rano a vysledky pomtelefonu tak nebylo ani jak se domlouvat..
19. lis 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 to pak už není nativ,ale minimálka.
19. lis 2012 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida a minimálka je ten krátký protokol? :slight_smile:
19. lis 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě se budu možná hloupě ptát...teprve pronikám do tajů IVF . Jak často se jezdí na UTZ,aby se neprošvihla vhodná doba pro odběr vajíček? Každá má asi jiný DC k odběru.
19. lis 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 nevím jestli u minimálky jsou nějaké protokoly?Myslím,že ne.Ty jsou u IVF,dlouhý nebo krátký.
Nativ je,že vůbec nestimuluješ a odebere se jen to tvoje vajíčko,které se přirozeně vytvoří.
Minimálka je,že sice stimuluješ,ale jen velmi malými dávkami léků,většinou se holkám vytvořily nanejvýš 3 vajíčka.
Na UTZ se chodí tak 2krát týdně.Ale to se nemusíš bát,to hlídá Dr.
20. lis 2012 v 08:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek