• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. května 2017 
@pikusa díky za info,už jsem moudřejší..u mě je ale problém,že netuším kdy to znovu dostanu :confounded: ...a co když mi to vyjde na štedrý den..je tam alespon jeden člověk který dělá et.?????.nevíš...vždyt toto se přeci naplánovat nedá :confused: ach jo,já se ztoho asi zblázním :cry:
22. lis 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem dnes byla u Řezáčový. Tak mám brát zas estrimax od 1 dne MS. Tak jsem jí řekla,že uvidím jestli ted to prubnu ještě v prosinci nebo až bude klidněji po Vánocích. Zas bych před svátky nic moc neudělala. Prý to vůbec nevadí,když se nejde ihned po sobě na ket. Pak je možná prý i PK z rozmražených, embryoglue a hatsching a to sebpak prý domluvíme. Měla jste to nějaká z rozmražených? Já si PK dávala z čerstvých.
22. lis 2012 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet No mne zamrazili az blastocysty... takze u tech by PK asi uz nesla... v jakem stadiu vyvoje ti je mrazili?
22. lis 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene no já měla moruly zmražený. naposled právě embryoložka říkala,že mi dává krásnou morulku a 2 embryjko bylo prý malý a ošklivý.
22. lis 2012 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene jo a ještě zmrazli ty prvojádra s odběru hned 1 den a pak něco s PK.
22. lis 2012 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet Tak moruly asi mohou jit do PK... otazkou je, jestli to neni zbytecne drahy riskantni krok.., prece jen to prostredi v deloze je lepsi... aby tu PK po rozmrazeni prezily.. A kolik mas zamrazeno?
22. lis 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene no právě,právě morulky jsou už dobrý si myslím,tak taky nevím proč z toho ještě dělat PK. Mám jich ještě 8. Jenže ty prachy to taky lítaj po 5 tisících. Ted bych to zkusila naposled a pak holt v březnu už práce.
22. lis 2012 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene tobě to vyšlo z ivf vid? a rovnou dvakrát. jak se daří dvojčátkům?
22. lis 2012 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet Ty prachy litaj desne... a to se pak priprav na vybavu pro dite... my navic vse 2x ... Vse se nam zmenilo, museli jsme resit i bytovou otazku... silene!
My meli malo vajicek, do PK sly jen 4 a z toho ji 3 prezily do blastocysty. Jednu Ackovou zavedli a 2 jsme nechali zamrazit. A z te jedne dvojcatka... myslela jsem, ze me to porazi... i kdyz vim, ze jine cekatelky by za to daly cokoliv! Byl to vsak sok.
Embryolozka nam pred vkladem udelala i AH, zdarma.
22. lis 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet Jinak dvojcatkum se zatim dari dobre :slight_smile: Do prace nechodim, jsem doma. Ale i s "pupkem" dosud skrabu zdi a maluju steny i strop, uklizim, myju okna... proste temer bez zabran. Ale je to horsi a horsi, kazdym dnem se valim hur a hur :grinning:
22. lis 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene já vím co děcko stojí. my máme doma 1 raráška,právě už mu budou v březnu 3 roky. A dvakrát jsme taky nakupobali. Hned z 1 ivf jsme měli dvojčátka,ale předčasný porod a holčička nepřežila. Asi 10 dní byla v inkubátoru. Ale zaplatpámbůh,že malej je zdravej.
22. lis 2012 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene tak se hlavně šetři. moc se nepřepínej. :slight_smile: já vím,že to nejde jen odpočívat vid. ono to uteče do bžezna a budeš mít rarášky venku. :slight_smile:
22. lis 2012 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene tak to jsi měla dobrý,že Vám dala AH zdarma. To je to naříznutí vid?
22. lis 2012 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet Tak jsi v obraze koukam .. plne a dokonale. Mrzi me, ze vam jedno z dvojcatek neprezilo. Priroda je hold mocna!
Snazim se setrit, jenze jsem akcni... asi se mi to promita i do tehu... snad to po mne nezdedi deti... alespon do toho detstvi :grinning:
22. lis 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene No to je takový život nu. No jaž dost. To asi taky chytnul po mě. Já taky nevydržím jentak nic nedělat. :slight_smile: Tak uvidíme co bude dál. Kdyžtak pak v březnu nastopím do práce a čas vše ukáže.
22. lis 2012 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet Ano, nariznou... my to nejak neplanovali, ani nechteli... proste mi po zavedeni rekla, ze to udelali jako bonus zdarma...
Mam pocit, ze to delavaji, kdyz je silnejsi obal... ci to doporucuji.
22. lis 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet No urcite :slight_smile: Hlavne se s tim nenervovat :wink: Je videt, ze otehotnet muzes, tak to bude jen otazkou casu :sunglasses:
22. lis 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene No doufejme :slight_smile: Ted už půjdu na 2 ket a pak to prostě nechám být. Tak se opatruj. :slight_smile:
22. lis 2012 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
22. lis 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pikusa to čo toto? :sweat_smile:
22. lis 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv no to jsem našla dneska ráno :astonished:
22. lis 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa mojka som štastná s tebou dodavas aj mne nadej ze tiež raz najdem vytužene // super tak ketík bol uspešny ides na krv do caru?
22. lis 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv hele ještě se neraduju......
dneska jsem si zase koupila test a uvidíme co a jak....
Na krev bych si skočila kdyžtak u nás a pak se v CARU domluvila co a jak...
jen pro testující.....10.den nic...12.den nic......a dneska 14.den cosi málo.....
22. lis 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tfuj tfuj tfuj zatial teda potichučky gratulujem :wink: potom daj vediet vysledok z krve :slight_smile:
22. lis 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv jo až se tam dostanu :grinning:
22. lis 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pikusa
To je pozitivní :slight_smile: , skoč na krev!! Zeptej se i na výši HCG. Buď na sebe teď opatrná
22. lis 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofie1974 hele zítra určitě nemůžu....jdu na rannípak supluju u prvnáků a pak jdu zase do družiny.....
prostě jsem s tím nepočítala,takže jsem si ani nevolala ke své sestřičce na gyndu jestli mě zase nabere.Tak jí cinknu zítra kdy můžu přijet.......abych si v práci ráno vzala volno
I když...asi budu na ošetřovačce s matesem.....od pondělí je doma,kašle a dneska má horečku
22. lis 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoč tam co nejdřív, co si budeme povídat, je to pozitivní, ale na 14. den testu by to měla být trošku silnější čárka (ale nevím, jaký test jsi dělala). Snad to dobře dopadne, potřebujeme zde nějaké pozitivní zprávy :slight_smile:
22. lis 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no vidíš,tak to je super zpráva. ať ti to vše vyjde. :slight_smile:
22. lis 2012 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jeje moooc držím palceee!!!!! :slight_smile: to je krásná zprávička
22. lis 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek