CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

mugo168
15. led 2013

@maja1111111 Ach jo, to je pech... Mrzí mě to!

sofie1974
15. led 2013

@mugo168
Já vím, že ti to neulehčuji, ale na druhou stranu mi přijde, že skoro každá druhá holka má zhoršenou tu buněčnou imunitu Nicméně na imunologii v Podolí ti NIC jiného než prednison nepředepíší....

mugo168
15. led 2013

@sofie1974 A teď babo raď 😨 ... Je to komplikovaný až hrůza.

sofie1974
15. led 2013

@mugo168
To si musíš rozhodnout sama-nevím, kolik je ti let a kolik pokusů máš za s sebou, jestli jsi mladšího ročníku, tak bych počkala...pokud ne, tak bych asi ještě jeden KET riskla bez imuna.

maraida
15. led 2013

@maja1111111 a ty máš ještě nějaké mrazáčky?Nebo už musíš jít znovu na celé IVF?

malinka_02
15. led 2013

@sofie1974 a co ji tedy doporucujes? Imunologii jinde?

maja1111111
15. led 2013

@darazv nene neměla jsem pozitivni test,Genetiku nám nedelali,protože ma manžel spemie v pořadku

maja1111111
15. led 2013

@mugo168 me to přijde jako uplna hovadina,pokud ti nedelal imuno..(proč ho máš tedy brát?).ja měla po prednisonu,strašne bolesti hlavy,ale brala jsem ještě antikoncepci,kvuli endometrioze a ta učinek prednisonu znásobuje...jinak doktoři říkají,že je to velmi malá dávka...ale každy muže přeci reagovat jinak 😒 A kolik máš mrazáčku???

maja1111111
15. led 2013

@maraida ne mrazíky už nemám ...musela bych na 2ivf to počítám tak za 4-6mesicu..mám toho plne zuby...ty prášky mi ničí!!!! 🙄

maraida
15. led 2013

@maja1111111 tak nech tělo odpočinout a pak se do toho boje zase pustíš 🙂
Holky,mě dneska dělala ET Dr.Melicharová a na posledním UTZ minulou středu byl v ordinaci Darebného Dr.Krčmář.Vůbec je neznám,ale byli oba v pohodě.

maja1111111
15. led 2013

@maraida asi ano,ale přemýšlím zda nejít jinam....držím moc palečky 🙂 ...jo ta mi delala 1 ket,je moc příjemná a ochotná... 🙂

maja1111111
15. led 2013

@sofie1974 ty už toho máš hodně pokusu zasebou a jak dlouho už to takto řešíš???

sofie1974
15. led 2013

@maja1111111
Do CAru chodím od ledna 2009, takže začínám kroutit 5. rok-jj, to já už jsem ten případ, že mi ani Darebný neříká, až budete mít xy pokusů, tak uvidíme-už taky asi moc neví, co se mnou...

sofie1974
15. led 2013

@malinka_02
jo, imuno dělá i Karlák nebo Plzeň a prý jsou individuálnější než Podolí, sama se tam chystám. Už mám prednisonu předepisovaný všem plný zuby. Mě tu imunitu kdysi sice urovnal, ale za 2 roky jsem jí měla stejně blbou. A teď mi prednison dost výrazně zvýšil tlak. A pokud se to v CAru nebude líbit, že mi třeba doporučí na imunitu něco jiného, půjdu o barák dál. Ve svým věku (38 let) už nemám čas ani energii na hokusy pokusy. Já k Řezáčové chodím ráda, ale před dalším pokusem (3IVF nebo nativem) si chci být 100% jistá, že příčiny neúspěchu nejsou v něčem jiném.

maja1111111
15. led 2013

@sofie1974 nojo ,ale alespon se ti to vubec chytlo...si prvni komu neříká,že si nazačátku 😀 ...stím mě vytáčí...A zkouší třeba něco nového..nebo je to stále stejný postup??

pikusa
15. led 2013

@maraida držím vše co mám 😵 😵 😵 😵 😵
@maja1111111 mrzí mě to.....
Holky....jak to tak čtu......na další KET už tam nejdu.........jdu jinam 😀

maraida
15. led 2013

@pikusa díky 🙂

petulet
15. led 2013

@maraida jj Melicharová je v poho. Mě dělala ET. 🙂 Drž se 🙂

maraida
15. led 2013

@petulet díky 🙂

sofie1974
15. led 2013

@maja1111111
já chodím k řezáčové, ale občas skončím u Darebného, a naopak, ten mě nějak nechlácholí. Taky ví, že jsem na to alergická a že po řadě mých pokusů mi nemusí vykládat, až vy budete po řadě pokusů..., protože jsem už po řadě pokusů--ano, 3x jsem otěhotněla, což jsem jim zdá jako velký úspěch (mě ne, radši bych potraty nikdy nezažila), ale proč potrácím, neřeší-prostě missed abort, a po třech měsících můžete přijít znova....

maja1111111
15. led 2013

@sofie1974 mě se prostě zdá ,že v teto době se skoro nikomu nedaří tam otěhotnet..znám jen jednoho človeka...a 2 kterým se to povedlo před lety....

malinka_02
15. led 2013

@maja1111111 presne tak, vim jen 2 hokky kterym se povedlo adrienne a zelvik, jinak nic..
@maraida ja je zazila oba,Krcmare ori stimulaci na utz kdy nebyl schopen mi ani dopocitat kolik mam foliku a pak se ukazalo ze sem spatne reagovala jen to jaksi nepoznal a nechal mi nejnizsi davky, mel mi navysit.
A Melicharova mi rekla ze s mym nalezem na genetiku nemuzu do ivf a at jdu do trombocentra, A sla se poradit s Rezacovou a ta rkla ze to nema resit, ale ona ze by to nezanedbala a tam mi rekli ze se tato mutace mthfg davno neresi ze ji spousta lidi a at sem v klidu, jenze ja prisla o 2 mesice..

malinka_02
15. led 2013

@sofie1974 aha.. No me spis prijde ze Madar neco rekne a v caru ti to ani nereknou.. 😠

danci70
16. led 2013

holky čtu tady samá negativa,musela jsem vyhledat nějaká pozitiva,abych se trochu uklidnila....našla jsem toto, snad se i v podolí občas zadaří
http://www.upmd.cz/documents/ivf/vz-upmd-ivf-20...

petulet
16. led 2013

no mě snad jesli nevyjde teď taky ket,tak budu uvažovat o jiném caru. aby čl. tady něco platil a takovýhle přístup,tak to ne. někdo říkal že je dobré icare.

maraida
16. led 2013

Holky,mě se teda v Podolí taky zadařilo.

@petulet ISCAREnevím jak je dobrý,ale co tak čtu tak děsně drahý.Já kdybych měla někam přecházet tak zkusím asi Apolináře a je prý i nejlevnější.Třeba si tam vůbec neúčtují cenu za PK,dělají to automaticky.

petulet
16. led 2013

@maraida a to je jak dlouho co se ti zadařilo v Podolí? No já vím,že icare je drahý. Má ten Apolinář nějaký stránky na CAR? 🙂

maraida
16. led 2013

@petulet mě se zadařilo hned na 1.pokus v květnu 2011.
Jestli má Apolinář stránky nevím,ale asi by měl mít.Já jen podle diskuze co holky od APO píšou.

adriene
16. led 2013

Tak já šla holky do Podolí kvůli tomu, že jsem chtěla státní zařízení a pak též kvůli tomu, že tam chodili dvě mé kamarádky, jedné vyšlo IUI hned napoprvé a druhá tam tedy chodí dodnes...
Těžko říct, jak tu jsou nakonec úspěšní (u mě to fakt klaplo... jenže..)... ono může být hodně holek úspěšných, jen o nich nevíte, nechodí sem na diskuzi... prostě otěhotní a berou to jako uzavřenou životní kapitolu 😉

adriene
16. led 2013

Nevím, zda má apolinář své stránky, ale zde je kontaktní: http://www.stopneplodnosti.cz/kde-vam-pomohou/h...