CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

petulet
16. led 2013

@adriene no asi to bude individuální. právě jsem šla taky do Podolí,že je státní. všude to stojí strašný peníze. ☹ . nebo pak kdybych šla někdy v podolí do ivf,tak bych si pak asi nechala udělat PDG.

petulet
16. led 2013

@maraida tak to je super. 🙂

mugo168
16. led 2013

@sofie1974 No, přiznám se, že si připadám stará - hlavně proto, že už to bude skoro 5 let, co se snažíme. Takže je to zdlouhavé 😖 Z toho rok a půl už chodím do Podolí. Za sebou 2IUI a 3x Ket s Estrimaxem. Teď by mě čekal Ket bez prášků. No, ještě se dneska na ultrazvuku dozvím, jestli vůbec roste sliznice, ale v pondělí měla 7,5 , takže by měla ještě trochu povyrůst.

mugo168
16. led 2013

@maja1111111 Bolela tě hlava? Tak to je možný, že jsem prostě zareagovala špatně a Darebný tvrdil, že takhle na Prednisol reagovat nemůžu, ach jo!! Mrazáčků máme ještě 10. Bylo jich 19. Takže nám zbývají ještě 3 pokusy a to jsem si bláhová myslela, že z toho porodím třeba 3, nebo 4 děti 😨

adriene
16. led 2013

@mugo168 Z 10 mrazáčků 3 pokusy?? Jak to? A ty jsi neměla ET při stimulaci?

maja1111111
16. led 2013

@mugo168 měla jsem strašné bolesti hlavy,chtela jsem volat záchranku..ale madar říkal ,že ta antikoncepce učinek Prednisonu znásobuje...tak to bylo asi tím..nikdy se přesně nedá říci ,jak ten člověk bude reagovat,to je kravina!!!

mugo168
16. led 2013

@adriene Rozmrazují vždy po 3 tak předpokládám, že 1x rozmrazí 4 mrazáčky. Nechávám si zavádět 2 embryjka. Měla jsem jen Kety.

adriene
16. led 2013

Už jsem to tu jednou psala... co se imunologie týká, tak bych se určitě neobracela na Podolí, ale šla rovnou k dr. Malíčkové na Karláku. Z referencí z mého okolí je vážně top a navíc mi přijde, že nejede jen v Prednisonu, jako ostatní, ale kouká se na věc více komplexně 😉

mugo168
16. led 2013

@maja1111111 Tak mě chtěl pan doktor přesvědčit, abych ho začala zase brát. Jenomže jsme se prostě s manželem domluvili, že teď skutečně bez prášků, ještě když je to takový svinstvo. Pokud to nepůjde a nepošlou mě na žádný vyšetření, mizím z Podolí asi k Apolináři. Nebo přemýšlím o Jihlavě, tam se kamarádce zadařilo. Anebo to necháme být a vrhnu se na adopci, i když o té zatím manžel slyšet nechce.

adriene
16. led 2013

@mugo168 A ty nezavedené se pak vyhazují a už to nelze znovu zamrazit? Teda... ☹

petulet
16. led 2013

@mugo168 já měla v pondělí sliznici 7 a Darebný mi říkal,že to stačí. Tak ti nevím a Ket mám v pátek. Tak to snad ještě taky o něco povyroste. Ode dneška zobu k estrimaxu ještě ultrogestan 2-0-2.

petulet
16. led 2013

@adriene no já si myslím,že když embryjka rozmrazí,tak už je tedy zpět nedávaj.

adriene
16. led 2013

@petulet Škoda tedy, že to mrazí po tolika kusech... :(

mugo168
16. led 2013

@adriene Nám to vyšlo vždycky tak, že 2 ze 3 byly života schopní. Třetí embryjko se nevyvíjelo, takže bylo lehké rozhodování. Kdyby se vyvíjelo, tak možná znovuzamrazí zamrazí. To jsme zatím neřešili. 😕

mugo168
16. led 2013

@petulet Tak tomu aboslutně nerozumím. Nezobu nic a jestli jdu na Ket ještě netuším. Ultrazvuk mě čeká dnes ve 13.. To je zajímaví, jak to berou 😲

adriene
16. led 2013

@mugo168 tak ještě že tak 🙂

petulet
16. led 2013

@adriene mě bylo řečeno,že je mrazí po 2.

adriene
16. led 2013

@petulet Asi záleží, kolik jich člověk taky vystimuluje... no vážně nevím 😕

petulet
16. led 2013

@mugo168 no já taky tom moc nerozumím. minule, když jsem byla na podzim na UZ,tak jsem měla sliznici 9. já jsem řekla laborce,že chci PK z těch prvojáder. Tak mi jí udělaj a měly by jít do stádia blastocyty.

petulet
16. led 2013

@adriene taky nevím,jak to maj ☹

mugo168
16. led 2013

@petulet Po 2? Tak to je "hezký". Asi si řekli, že jich mám hodně, možná předpokládají, že jsou méně kvalitní ... Musíme věřit, že ví, do dělají 😵

petulet
16. led 2013

@mugo168 no mě jich zamrazili 10. ted jich tam mám 8. no snad tedy ví,co dělají. držím palce,aby ti dnes dopadl dobře UZ.

mugo168
16. led 2013

@petulet Když tomudle vůbec nerozumím 😖 Jen vím, že 2 Kety jsem měla 3 denní embrya a poslední Ket byly 5 denní. Blastocyty jsou asi ty vícedenní, že jo?

mugo168
16. led 2013

@petulet Nejhorší je, že ani nevím, co je pro nás dobře ... Děkuju za podporu a dám vědět. Třeba se potkáme na Ketu 😀

petulet
16. led 2013

@mugo168 ano ty 5 denní jsou blastocyty. no já taky nevím co je lepší. někde jsem četla,že když se dělá ket z těch prvojáder,že je o něco větší šance,tak nevím. no kdyby ti dali na pátek ket,tak se tam třeba potkáme 🙂 .já mám ráno v půl 9 v pá. volat do laborky,jak to vypadá a v kolik mám přijít.

danci70
16. led 2013

tak mám vlevo dva folikuly 18 a 20 mm,vpravo drobné.sliznice 7mm a to prý stačí.večer píchnu ovitrele a v pátek ráno(pokud neprasknou dříve,což se prý může stát) jdu na OPU

mugo168
16. led 2013

@petulet V půl 9 voláme asi všechny, taky jsem vždy volala 😉 Každopádně ti v pátek MOCMOCMOC držím palečky, ať se uhnízdí, zabydlí a až za 9 měsíců se podívají na svět. Budeš si dávat 2?

petulet
16. led 2013

@mugo168 děkuji,ano budu si dávat 2. přeci jen říkaj,že je větší šance,aby se aspoň to 1 uchytlo. ale nevím. na podzim jsem si nechala taky dát 2 a nic. tak už tomu zas moc nevěřím. a když tady čtu jak ty kety dopadaj a měly holky 2. ☹

adriene
16. led 2013

Holky, držím vám všem moc palečky!!! Určitě dejte po dvou, šance bude vyšší 😉
@danci70 Též držím palce, hlavně ať nerupnou a dopadne ten odběr 😉

danci70
16. led 2013

@adriene no můžu pro to něco udělat aby neruply ? 😀 😀