CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

petulet
29. led 2013

@mkuki děkuji moc. Zkusím udělat si zítra nebo pozítří další test. V pátek jdu pak na krev. budu ti držet pěsti taky,aby ti dorazila brzy MS a mohla jsi vše brzy rozjet. 🙂 To čekání na vše je pak opradu děsný. Já taky nemám pravidelně cykly,tak to znám.

mkuki
29. led 2013

@petulet jo je to na prd čekání a jen čekání. Cykly mám jak kdy snad jen jendou co to počítám to bylo 28 dní 🙂 ...

petulet
29. led 2013

@mkuki no mě se nikdy nepovedlo je mít po 28 dnech. ted jsem je měla tak po 32-35 dní

danci70
29. led 2013

@petulet věřím tomu,že čárka bude sílit! 🙂

danci70
29. led 2013

@mkuki vítám tě a přeju hodně štěstí v podolí 🙂

petulet
29. led 2013

@danci70 děkuji, kéž by. 🙂 ale aby to nebyl jen duch. ☹jsem dnes 11 den po ket.

danci70
29. led 2013

@maraida ne,budu mít zase minimálku,jen nechce přidat léky,nelfinka ke clostíku ještě něco připichovala a pořád to byla minimálka,tedy oficiálně nativ.těch 50 tis je maximum,26 tis základní sazba IVF,cca 12 tis léky a to ostatní např.AH,PK,mražení,pokud by něco zbylo ...atd

danci70
29. led 2013

@petulet zítra určitě testni znovu,11 den už by neměl být duch, myslíš zbytek nějakého léku?

danci70
29. led 2013

@malinka_02 ten doktor,co jsem myslela,že je Krčmář,tam procházel i minule...a je takový vysoký? možná jsem věk neodhadla

petulet
29. led 2013

@danci70 já neví,moc nemám s testama zkušenosti.já minule po ketu nestetovala a po 1 ivf taky ne. 🙂 léky mám jen estrimax a utrogestan. žádnou injekci jsem neměla.

petulet
29. led 2013

@danci70 ty moc ti budu držet pěsti,aby se ti zadařilo. 🙂 už jen ty nervíky a peníze co sto stojí viď?

danci70
29. led 2013

@petulet tak to by mohlo vyjít,bylo by to super.
děkuju 🙂 nervy to jsou ,já jsem navíc celkem nervní typ,zvyšuje se mi tlak,potím se a tak 🙂 ale jinak trpím na nízký tlak,když jsem v klidu 🙂

mkuki
29. led 2013

@danci70 aho ja děkuji, snad bude vše v pohodě. zatím mám jen dobré zkušenosti i když dr řezáčová by mohla být někdy kapku lidštější a příjemná... jede jako na běžícím páse, ale sestřičky se mi věnují vždy v pohodě..

mkuki
29. led 2013

@petulet nu když po mě chtěla na jedné kontorle paní dr snad na té první vědět délku cyklů zpětně tři měsíce, vyvalila jsem oči 😀 😀 a počítala.... dopočítala jsem dva měsíce zpětně a byla jsem ráda.... Antiko neberu od roku 2007 a od té doby se toliko změnilo... z počátku nebyly cykly skoro vůbec, pak nepravidelné a od 2008 je vše v cajku , jen déllka od 28 do 33 dnů... 🙂 🙂 a něco jako kalendář si nepíši, jen nyní vždy první den cyklu... měla jsem to vždy v mobiilu v kalendáři a od ježíška mám nový mobil a jiný kalendář a ten starý jsem si blbec nepřepsala.. nebo nepřenesla přes kabel... 😀

petulet
29. led 2013

@mkuki no já taky přestala brát antikoncepci v roce 2007. pak mi vůbec MS nenaběhla,chodila jsem na vyvolávačky,ale to nebylo řešení. pak mi v caru zjistili,že mám neprůchodné vejcovody. po porodu jsem to začala dostávat,ale obměsíc. a ted tedy mám cyklus po těch 33-35 dnech. 🙂

petulet
29. led 2013

@danci70 děkuji,no necháme se překvapit.zatím se ani neraduji,abych ještě nebyla zklamaná. no i já jsem pěkně nervní typ.já ksyž si dělala ráno test,tak jsem se celá zpotila 🙂 a to jinak mám taky nízký tlak.

danci70
29. led 2013

@mkuki většinou se chová příjemně, ale mohla by být trochu osobnější,empatičtější,je to vše moc profesionální. při odběru folikulů bez narkózy jsem si u ní připadala jak u řezníka.mám z toho takové traumátko.a to jsem se předem radovala,že mi to bude dělat ona,slíbila,že to nic není 🙂 ale stačilo pár dní a už se chystám na další nativ,tak snad to i tentokráte přežiju.třeba na sále natrefím na šetrnějšího lékaře 🙂

danci70
29. led 2013

holky mě zase antikoncepce udělala v MS pořádek.brala jsem po dětech 10 let v kuse,do roku 2005.i po vysazení stále po 28 dnech,bez bolesti. teď po malé stále pravidelně ale velké bolesti

malinka_02
29. led 2013

@petulet to je super! Je to tam! To je ta kovova chut 😀 hod foto! Mamatest dela duchy jen vyjimecne.
Asi si pichala ovitrelle pred ketem ne? Ale to je 4 dny pred ket to je 15 dni to uz je davno pryc!

petulet
29. led 2013

@malinka_02 nene nic jsem si nepíchala. No tohle je mamatest comfort. dofám,že to tak tedy je.

pikusa
29. led 2013

@petulet zlato....já teda na mamatestu comfort měla falešnou pozitivitu.....
tak snad to tak u tebe nebude....kup si jinej
nechci tě strašit.....já doufám,že to tak není........ale chci abys to věděla......

pikusa
29. led 2013

tady foto....

petulet
29. led 2013

@pikusa já vím,jasně proto se ptám,jestli s ním má někdo zkušenost. a kolikátý den po ket jsi ho zkoušela?

pikusa
29. led 2013

@petulet no před tím....cca 9.den jsem testila a nic......a pak 11.den toto....
a další den obyč mamatest a tam nebylo nic

mkuki
29. led 2013

@danci70 tedy i mě bude odebírat vajíčka jen v nějakém lokálním co to povídala?.... že je to lepší šetrnější a bolest, že neucítím.... jako už se začínám bát.. JJ není lidská, bere to jen ajko práci "jako na páse".. ☹ já už jí to chtěla říci, že by mohlabýt kapku lidštější ale na druhou stranu, ona si to asi nechce brát k tělu a podobně, když se to nepodaří. Nevím.. Vicena v Gestu byl jako milý , ale pak se z něj vykklubal takový sadista na psychiku...

petulet
29. led 2013

tak já nevím,tady je moje fotka testu. ještě si koupím jiný a zkusím.

mkuki
29. led 2013

@petulet tak já s antiko vše ok, po vysazení dva tři cykly ok, pak nic... vyvolávačky..ale po tom nepovedeném pokusu od té doby to mám furt..... pravidelně každý měsíc.... ty jova kolik ušetřím na antiko 🙂 🙂

petulet
29. led 2013

@mkuki to budeš mí v anestezii. já jsem to taky tak měla ten odběr. a opravdu jsem nic necítila.ale po probuzení mi bolelo dost břicho. měla jsem 35 folikulů.

mkuki
29. led 2013

@petulet
kočí, já tam vidím čárku 🙂 ne ducha... zkus i jiný a i zítra, myslím si že to je klasická čárka (tak to měly i holky když mě posílaly fotky 🙂 )

petulet
29. led 2013

@mkuki no to jo ušetření na antikoncepci,ale pak se to nechá v caru. 🙂