CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

petulet
29. led 2013

@mkuki koupím si jiný a zkusím a uvidím.

mkuki
29. led 2013

@petulet
nu ona právě říkala že celkovou by nedávala..... ale předoperční mám mít na celkovou. co mě jako kapku zarazilo, že mám jít v době MS na krev a i s močí ..... ptala jsem se na to vícekrát a ano mám hned jak to dostanu jít k obvodní s tou jejich žádankou ( ona má naproti sobě hend laboratoř 🙂 )
Tak uvidím 🙂
Jako 35 folikulů jo, já měla jen dva..... v roce 2008 ... jsem zvědavá nyní.....

petulet
29. led 2013

@mkuki na krvi jsem taky byla v době MS,ale s močí ne. Tu jsem myslím dávala,ale po skončení.

mkuki
29. led 2013

@petulet nu prý to mám takot udělat, že také mě to přijde divné, ale říkala to dr, i sestřička.... tak uvidím, co mě řekne obvodní 🙂

pikusa
29. led 2013

@petulet tak tvoje čárka vypadá ale dooooost dobře 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sofie1974
29. led 2013

@petulet
mě to přijde taky jako těhotenská čárka a ta kovová chuť v puse-to jsem měla vždycky, když jsem byla těhotná...mě tedy Mamatest 10 nikdy nezklamal, buď ukázal nebo neukázal, ale já se radši testila až 13. den.

petulet
29. led 2013

@mkuki no je to zvláštní tedy v době MS dávat krev. Co z toho chtěj poznat?

petulet
29. led 2013

@pikusa no kéž by uvidíme.ještě testnu zítra nebo pozítří.zatím se mi tomi nechce věřit,ať nejsem zklamaná.

petulet
29. led 2013

@sofie1974 jasný,ještě testnu později a uvidím. 🙂

malinka_02
29. led 2013

@petulet me taky prijde tvoje jako regulerni carka a ten kovovy pocit..zkus normalni papirky mamatest 10.

petulet
29. led 2013

@malinka_02 jj zkusím.

danci70
29. led 2013

@mkuki neboj,budeš mít narkózu,ona tomu říká lokální analgosedace nebo tak nějak,možná jsem název trošku zkomolila 🙂 bez narkózy je jen nativ 😉 je to taková slabší narkoza

adriene
29. led 2013

@petulet Zdá se to jako hezká čárečka... zatím potichu gratuluji a držím palečky. Posílám těhu bacílky, aby ti ta čárka hezky posílila 😉
@malinka_02 Kdy budeš testit ty?? 😉
@mkuki Nebudou ti odběr dělat v celkové anestezii, ale v analgosedaci... nemusíš mít strach, nebolí to, jen budeš v takovém polospánku 😉 Též jsem dávala moč k předoperačním vyšetřením v době MS... jako dá se to. Důkladná hygiena, zavést čistý tampón, pak opět důkladná hygiena a pak zachytit střední proud moče (tzn. trochu odčůrat a zachytit ten prostředek).

mkuki
29. led 2013

@petulet nu je to na předoperační vyšetření ...
jako také je mito divné, ale je to tak....

@danci70 nu hele říkala že u toho budu vzhru a budu s ní moci komunikovat.. tak fakt nevím...
při prvním jsem spala jako mimino a pak byla asi dvě hodiny někde v místnosti, nebyl to klasický pokoj, jen místnost a já na lehátku .....

danci70
29. led 2013

@mkuki já když byla na odběru,byly tam dvě holčiny s analgosedací.jednu nemohli probudit a druhá zas ani pořádně nezabrala-to říkala nelfinka,byla se mnou na nativu na punkci.takže na každého může působit trochu jinak

adriene
29. led 2013

@mkuki Tady je to tak, že si lehneš do místnosti, kde je taková "dospávárna", jsou zde 3 lůžka. Budeš převlečená v košilce. Pak si přejdeš na sál a anestezioložka ti píchne kanylu a dá ti tam něco na uklidnění a lehce tě přispí. Ale ne tak, abys byla v úplné anestezii. Budeš probuditelná na oslovení. Mezi tím ti udělají odběr a co bude důležité, to ti sdělí. Moc si z toho nepamatuji... jen že se mě ptali, zda je vše OK a Darebný mi vždy oznámil, kolik aspiroval folíků a že jde např. na druhý vaječník... pak si přelezeš zpět do postýlky a dospíš to tam cca 2 hoďky... 😉

danci70
29. led 2013

@mkuki jestli oni nedaj dávku podle počtu folikulů.ta dívčina co nezabrala,měla šest vajíček.možná když máš 30 folíků,trochu ti přidaj dávku 🙂 ale to tak plácám 😀

petulet
29. led 2013

@adriene díky,no říkám pořád tomu nevěřím,ještě testnu zítra či pozíří,ale budu věřit snad až mi to řeknou z krve.

petulet
29. led 2013

@mkuki no mě teda pak po odběru taky nemohli probrat. pořád jsem spala a spala. 🙂 vůbec jsem nevnímala.

danci70
29. led 2013

@petulet zítra tu ráno budu vyhlížet další foto testíku 🙂

petulet
29. led 2013

@danci70 no tak proto jsem asi měla silnou dávku. měla jsem 35 folikulů. 🙂

adriene
29. led 2013

@petulet Mě tam po odběru odvezli, já lehla a spala... byla jsem úplně mimo 😉 Byla jsem tam sama, tak ke mě posadili do křesla manžela. To jsem zjistila až cca po 1.5 hod, kdy jsem se probudila 🙂

petulet
29. led 2013

@adriene no tak to jsi se pořádně prospala. 🙂 no já fungovala až taky po nějaký době. 🙂

marketma
29. led 2013

Ahoj všem,
Koukala jsem na stránky Cube, jak tady píšete a nevím zda jste si všimly, že provádějí klinickou studii pro neplodné páry. Musíte tedy splňovat určitá kritéria a pokud ano a vyberou vás, vše je v jejich režii - IVF.
My máme z Podolí dvě krásné dcerky, vždy jsem tam byla spokojená. Před 5 lety jsem chodila k dr.Bahnikové, potom odešla na mateřskou, teď to vypadá, že opravdu pracuje v Cube.
Všem držím palce.

adriene
29. led 2013

@marketma Jojo, už to tu holky probíraly 😉

petulet
29. led 2013

@marketma tak to je super,že máš 2 dcerky z Podolí. 🙂

maja1111111
29. led 2013

no to je super co tady čtu..konečně pozitivní zprávy,moc vám všem držím palečky🙂!!!!!
@marketma ahojky já o ivf cube přemýšlím,ale ne o te studii.... mudr,Bahníkovou jsem tam nenašla napsanou,ale mudr Višnová,je dost chválená... 🙂

adriene
29. led 2013

@maja1111111 Když bys měla zájem o nějaké info navíc o cube, napíšu Ti do zprávy... 😉

mkuki
29. led 2013

@petulet nu i já po anestezii nechce prubudi, tedy nechci se jim probudit, pořád jen slyším "paní Bíbová.... .... vstávejte, slyšíte mě... 😀 no neusínejte mě... " a já pořád zavírám oči 🙂 🙂 🙂 a usínám a chci spát...

Hele a po odběru na mě někde čeká manža?? v Gestu čekal normálka v čekárně... chudák tak dlouho... nebo nevím, jeslti se neměl jít projít a pak se vrátit.. nepamatuji si to už... ale u mě být nesměl......

adriene
29. led 2013

@mkuki No normálně asi manža čeká v čekárně... ale tady, co se mě týkalo - byla sobota, nikdo tam nebyl, tak se ho asi sestřičkám zželelo a vzali ho ke mně 🙂