• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

20. října 2017 
@adriene

jééé to bylo prima viď, že ti tam pustili i pro tebe i pro něj... :slight_smile: :slight_smile:
tak si vezme knížku, nebo něco a bude muset čekat hošan můj :slight_smile: .-)
29. led 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mkuki na mě čekal taky manžel s malym. já jsem řekla ať se jdou někam projít. a pak i zajeli dom,popněvadž jsem tam musela ležet 3 hodiny po odběru kvůli množství vajíček. my to máme do Podolí autem cca 8km.
29. led 2013 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111 ahoj a jak tobě se daří? zrovan jsem si říkala,že jsem tě tu dlouho neviděla. :slight_smile: co práce? je něco na oboru? nebo budeš zkoušet někde další pokus?
29. led 2013 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet
také máme podolí kousek autem a tramvají 17 minut :slight_smile: :slight_smile: jedu z modřan :slight_smile:
29. led 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mkuki co jsem tak vysledovala,většinou sestřičky říkají přijďte manželku vyzvednout kolem 11té
29. led 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki no tak to máte taky kousek. tak kdyby se mu nechtělo čekat tam,tak si může zajet dom. :slight_smile: ono po odběru je dobrý jet autem.
29. led 2013 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulet
to ano budu asi pak clý den doma spinkati :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
v práci to ví dva lidi........ ale mlžím, neříkám už nic konkrétního ..... spíše říkám, že to odložíme o měsíc.. (aby se mě pořád neptaly..) jsme blbá, říkala sjem si nikomu ani muk a podívej... :frowning2:
29. led 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě tam taky jednou manžela pustili....byla jsem sama.....
jee takový kousek do Podolí......to je fajn........já 100 km :angry:
29. led 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki Bylo to bezva :slight_smile:
29. led 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki no my když šli na ivf,tak to v práci věděla jen moje vedoucí a jedna kolegyně. čím míň lidí to ví,tím líp. :slight_smile: jsou pk moz zvědaví.
29. led 2013 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
jj máme to kousek i proto jsem volila Podolí
29. led 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki no my když začínali....tak kolem nás nic nebylo......Praha teda byla jasná volba.....
a ted mám kousek Liberec....
29. led 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
to ano my byldlei v kladně a jezdili do prahy do Gestu....
ted bydlíme v praze a je to fajn přejte to v rámci MHD...
29. led 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Muj se taky jde vzdycky nekam projit nebo si sedne ven kde ma signal axpracuje :grinning:
@petulet to si dobra! Ja bych uz bezela pro dalsi test!
29. led 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene
jo to bys byla hodná :slight_smile:
29. led 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111
já se do Cube objednala na nezávaznou konzultaci na příští týden, tak ti taky potom můžu písknout, jak se mi jevili :wink:
29. led 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulet no já si dávám pauzičku vevšem :slight_smile: ...práci zatím nehledám,pár měsícu si dám oddych..a co se týče zkoušení,tak tento pokus my dal fakt zabrat,asi ten prednison.(strašný svinstvo!!!!)..,vypadá to že to má vliv i na mé klouby...takže ani nevím zda ještě pujdu do dalšího pokusu..fakt nevím. :confounded: ..bez toho prednisonu ok (ale nevím zda je fakt nutne ho potom ještě brát :frowning2: ) ... a to nemluvím otom,že jsem přibrala a to se těžko dává dolu,když bolí klouby...no začarovaný kruh..Pomalu se smiřuju stím,že deti nebudou...uvidím tak za 2 měsíce...
Ale z Tebe mám fakt radost!!!! :slight_smile:
29. led 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofie1974 určitě písni jaké budeš mít dojmy... :slight_smile: ,také jsem jim psala ,přemyšlím,že tam zajdu...Já prostě nechápu,že se v tom Podolí nikdo nesnaží lečit mou endometriozu..(což je muj největší problem).když jsem psala pro info do Pronatalu,tak by to řešil hor.lečbou...no nevím..Pronatal nebo Cube\,,??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111
nezávazně si můžeš zajít do obou-já se taky hned do dalších pokusů nechci vrhat neuváženě-ale je dobré vidět, jak to chodí jinde...
29. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofie1974a ty jdeš jdeš s manželem ??já se asi taky objednám ale pujdu sama,sice si žádají i manžela ...ale u nás je to uplně zbytečné..manžel je ok,takže vše se týká jen mě..(spolu pujdem,až se rozhodneme pro car).a taky bych nerada aby zbatečně zanedbával svou práci...
29. led 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to jen manželem, uvidím, co já..... ale podle všech vyšetření je to Ok.... tak si říkám, že by to mohlo být ok :slight_smile: :slight_smile:. V tom roce 2008 to bylo jak u manžela, tak u mě.... Já se nyní sorvnala a cykly i ovulace je ok, prý podle výsledků kultivace a horm.profilu je to v cajku :slight_smile:
29. led 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki tak to se Ti určitě povede!! :slight_smile: a kolik máš za sebou pokusu?
29. led 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maja1111111 nu z roku 2008 kdy jsme měla problémy s cykly a ovulací (také žádné vyšetření nic jen prostě mátanovulační cykly a basta... ) tak jsme měli jen pokus zakončený punkcí dál jsme se nedostali.

nyní mě čeká regulérní celý cyklus, tedy dooufám a věřím... já jsem již OK jen máme pomalé spermije takže ICSI.... doplatky by měly být také celkem pohoda... cca 10když počítám ICSI a mražení... prý kutlivace by měla stačit dva dny a pak šup ke mě a děj se vůli boží :slight_smile:
29. led 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulet zatím potichounku gratuluju :slight_smile:

@sofie1974 to jde do toho Cube tak rychle jo?Většinou všude říkají,že na 1.schůzku je čekací doba+- 3 měsíce a to je pro mě dlouho,tolik času nemám.Ale kdyby to v tom Cube bylo takhle rychlé...

@adriene mohla bych tě taky poprosit o bližší info o tom Cube?
Jinak já byla v Podolí dnes na krvi a jsem objednaná na konzultaci na 14.2.Ale už tomu Podolí taky tak nevěřím jako dřív...a mám před sebou poslední pokus tak se strašně bojím...
29. led 2013 v 16:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Zašlu do zprávy :wink:
29. led 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida je to tam rychle,předtím mi dávala termín za 14 dní
29. led 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky moc vám všem přeji aby to vyšlo.. Aby jsme se všechny dočkaly.... Jak zde čtu vaše
Pokusy a naděje tak je mi smutno. Zrovna jedu z práce okolo podolí a svírá mě divný pocit... Dočkáme de všechny!? Bude vše v pořádku?.. Byvam optimistická ale někdy mě přepadnou chmury.........
29. led 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki Buď optimistická :wink: Třeba já tu otěhotněla hned napoprvé a cca za měsíc už budou mimča na světě :wink: problém byl u manžela - nižší počet spermií. Věř tomu, že se to povede a ničeho se neboj :slight_smile: Budu držet palečky :slight_smile:
29. led 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mkuki no já měla isci také a přitom má manžel spermie ok..ale prý měla byt větší šance...hmmm :frowning2: vyhozené peníze...mám pocit,že to nabízí každemu
29. led 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111 děkuji,ale zatím je čárka slabá. ještě se neraduji.zítra ráno zkusím další tes a pak ještě ve čtvrtek.
jasně,tak si odpočň ted a dej se do kupy. uvidím,že časem zas bude líp a půjdeš zkusit pokus. co o jiným car si neuvažovala?
29. led 2013 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek