CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

christla
19. srp 2008

Kalko, to mě mrzí. Ty jsi byla na IUI, že?
Kolikátý den jsi po IUI?

Holky, my jsme objednáni na 8.10.

kalka
19. srp 2008

christla

dnes jsme 13 den po IUI... a 30 DC... ☹

christla
19. srp 2008

Tak ještě vydrž, třeba se ukáže. Já vím, je to těžké..... 😒 Já se hrozně bojít těchto neúspěchů, abych to psychicky zvládla. 😔

kalka
19. srp 2008

právě.. stokrát si můžu říct, že to vezmu s nadhledem a pak stejně padnu na zem a poddám se tomu ☹
Hlavně jestli má mrcha přijít, tak aby přišla do konce týdne, abych se rovnou objednala do 5 DC na další IUI..

georgik
19. srp 2008

kalka: tak to me mrzi.... ale treba jeste neni nic ztraceno jak pisou holky.....
ja se taky upinam k nadeji a pak jsem zklamana.... zrovna tenhle cyklus... mam ho pravidelnej jak hodinky a ted se o dva dny mrcha zpozdila, tak jsem druhy den po vynechani s velkou nadeji testla a nic... ale stejne jsem se na ten testik kazdou chvilku koukala a vykoukávala tu druhou čárku.... no a pak jsem jen prosila "mrchu" at me netrapi a dorazi co nejdriv... no a dalsi den prisla......

buresinka
19. srp 2008

Ahojky holky, 🙂

tedy tady se událo věcí od minulého týdne co jsem tu nebyla. Snad to nepopletu, už v tom ztrácím přehled.

Každopádně Pikusko, držím palce na dnešní UTZ, ať je tam krásná fazolka.
Downhamce, moc a moc gratuluji ke krásnému hcg.

Mel a Lucijdě, držím palce. První část už budete mít za sebou. A je fajn, že nemáte tolik těch folikulů, aspoň budou kvalitní vajíčka. Kvantita neznamená kvalitu.

A ostatní zdravím.

Já mám teď nějaké náročné období, v práci je toho hodně, jinak jsem dodělávala práci po dovolené a kolegyně odjela, tak je toho opravdu dost. Ale zase na druhou stranu, tolik nepřemýšlím nad Podolím. Tam jdu zítra na UTZ, tak jsem zvědavá, jak se domluvíme na dalším postupu. Na druhé straně se už zase těším, že se bude něco dít. 🙂

kalka
19. srp 2008

georgik

tak to jsme na tom úplně stejně.. no tak uvidíme.. 😉

christla
19. srp 2008

Kalko a jak vypadá příprava na IUI? Oni ho dělají do 5.DC, jo?
Jinak já to znám, taky se tomu nechci poddávat, ale každý neúspěch nesu těžce, i když se zatím snažíme normálně. 😒

buresinka
19. srp 2008

A teď koukám, že jsem zapomněla na Kalku. Kalko je mi to moc líto, ale třeba je ještě malinká naděje.
Ale vím, znám to lepší by prostě bylo, kdyby tam ta čárka byla.

georgik
19. srp 2008

kalka: moc bych ti prala, aby mel manza pravdu a ten stin tam byl.... ale z vlastni zkusenosti vim, ze to tak bohuzel nebyva.... ale flintu do zita nehazej 🙂 treba to byl proslej test 🙂

buresinka
19. srp 2008

Christlo, záleží pokud je stimulované nebo ne. Pokud je to stimulované, tak se od pátého dne bere Clostibelgyt a pak se jde tak cca 10.-12. den na UTZ. No a pokud jsou tam folikuly, tak se naplánuje injekce Pregnylu a pak do 36 hod proběhne IUI.

christla
19. srp 2008

Buresinko, děkuji. Clostilbegyt jsem už brala, chtěli mi podpořit ovulaci, aby byla větší šance otěhotnět, ale ani přes něj se nám to nepovedlo.
Já bych zatím chtěla zkusit jen IUI, než půjdeme na IVF. Uvidíme, co nám řekne paní doktorka.

buresinka
19. srp 2008

Christlo, určitě, pokud budete mít šanci zkusit nejdříve IUI, tak je to lepší než IVF.

kalka
19. srp 2008

christla

sem se blbě vyjádřila.. do 5 DC se musím dostavit do Podolí, abychom se dohodli co dál.. protože stimulot třeba Clostíkem se začíná od 5 DC.. tak proto... jinak samozřejmě IUI ce nedělá do 5 DC 😉
To oni od 10-11 DC tě tak obden hlídají UTZ a když je ten pravý čas tak si necháš prdnout Pregnyl a do dvou dnů jdeš na samotné IUI.. 🙂

kalka
19. srp 2008

christla

jo a na IUI máš nárok 6x každý rok.. takže to určitě využij... protože na IVF máš nárok jen 3x za život.. teda samozřejmě tím myslím co ti platí pojišťovna... Jinak na oboje můžeš jít třeba stokrát.. ale to musí být penízky 😉

brundik
19. srp 2008

Kalko, to je skoda 😒 Ale jistotu ti da az jen prichod MS, takze zatim bych taky flintu do zita nehazela 😉

kalka
19. srp 2008

brundik

asi během oběda koupím testíky a ráno zkusím znova.. teda pokud mrcha nedorazí.. prostě pokud nebude dorážet, tak budu každý ráno testovat 🙂 😎

georgik
19. srp 2008

kalka: tak to budem drzet palce nepretrzite 🙂

kalka
19. srp 2008

😀 jste zlatý holky 😉

pikusa
19. srp 2008

Ahojky,tak Kalka,tobě moc přeju,aby // nebyl stíneček ale pěkně zesílila ta druhá............
Lucijdo,jo jo já taky pak už byla bez Puregonu,tak už máš kus za sebou a jdeš do finále vid,no at to klapne 😉
Na UTZ---------gestační váček,je tam kde má být a vše vypadá v pořádku a mám fotečku-tu vám sem hodím později 😉 a na další UTZ jedu 28.8.
A od zítřka mám neschopenku................takže žádná práce 😉

downhamka
19. srp 2008

Tak ti preju hodne stesticka! Je dobre, ze ses rozhodla pro klid doma a zadnou praci. To male za to stoji 🙂 😀

downhamka
19. srp 2008

Docela jsem se predtim divila, ze te objednali docela brzo na to srdicko. Ja jdu az za 14dni od testu. 🙂 🙂

pikusa
19. srp 2008

No DOWN,já když jsem řekla,že jsem ještě chtěla mluvit o neschopence tak sestřička na mě kouká a říká "vy chcete jít do práce?"A já že naopak,že ji ještě nemám.....

downhamka
19. srp 2008

Jo aha, nam by ji meli dat automaticky. Me prijede na utz manza, ponevadz pak zacne obrovska diskuse, kam k doktorovi atd. Ten utz bude ale moc dulezity!!!! Tak mam divny pocit uz ted, kdyz na to pomyslim. A jak se citis? Uz prisli nevolnosti? 🙂 🙂

pikusa
19. srp 2008

no právě,že jim nedošlo,že jsem si jí nebrala po ET když jsem v tom školství a stejně jsem měla dovolenou.
Ne ne není mi špatně,jen teda dnes ráno malinko,ale jinak jsem v pohodě 🙂 tak snad budu dál 😉
No na UTZ jsem šla s Pepou,dr.Řezáčová sama řekla,at jdeme oba dva.

downhamka
19. srp 2008

me je spatne kazdy vecer, pravidelne po tom co se najim a porad mi kruci v brise. Davam si pozor abych vecer po tom co si vezmu ultros uz nic nejedla, ponevadz vcera jsem jedla a pak jsem celou noc nespala. Mela jsem zacpu jako blazen ☹ , rika se ze po utrosovi byva. Jinak jezdim porad na tu franinu a tak nejak se zabavuju. 😉 😉 !

pikusa
19. srp 2008

No já zase skoro pořád spím 😉 asi taky i po tom utroši.
jo a mám pořád nastimulovaný vaječníky 😒

downhamka
19. srp 2008

To je pravda, ten utros nuti spat,spim hlavne v poledne jak mrtvolka. Jo ty vajecniky se z toho budou dostavat dlouho 🙂 , ja taky ten 13 den trochu spinila, sestricky rikali, ze to se stava, kdyz nedojde menses. Trochu mne to vzalo, clovek se snazi nepozorovat, ale tohle vzdycky zjisti snadno. ☹

pikusa
19. srp 2008

No to teda,mě říkala dr,že kdybych začala špinit,tak mám utroš polykat.
jdu se zase natáhnout,nějak mě ta dlouhá cesta tam a zpátky dnes unavila.....................

m.e.l
19. srp 2008

buresinka: No snad ta kvalita bude, když je jen 5 pitomých folíků. . . Kdo ví jestli z toho bude nějaký vejco.
Kalko: Třeba ještě // budou. . .
pikusa: Jen odpočívej mamino.. . . . Kdy myslíš, že bych neschopenku mohla dostat já? Už teď v pátek nebo až po ET? Jestli bude co ET . . . . 😠