• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. května 2017 
olivia.a- ta místnost na odběr spermíků je opravdu neosobní, když bylo po, tak miláček prohlásil, že doufá, že už na to dlouho nepůjde :slight_smile: To ještě neví, že bude muset :wink:
Bavila jsem se o víkendu se známými, měli taky problém, že to 2 roky nešlo. Spermie prý úplně katastrofální, podstoupili 5x IUI, pak 1x IVF- nezadařilo se a další měsíc po IVF se jim podařilo miminko normální cestou a teď mají 2 zdravé kluky. :slight_smile: :slight_smile: Známý měl asi 4x úplně špatný výsledky spg, ale stejně se to podařilo. Tak mi dodali optimismus :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadad tak to je super, že se jim to podařilo, já doufám,že je budeme brzy následovat :slight_smile:
31. říj 2007 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :dizzy_face:
31. říj 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :grinning:
31. říj 2007 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je dobře, že jsi založila to nové téma, dost mě to zajímá :slight_smile:
31. říj 2007 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - je to fajn, že tohle téma vzniklo, koukám, že nás asi málo nebude, co chodíme do Podolí :wink:

Lucci,určitě je budeme brzy následovat!! byli jsme s nima v pátek na bowlingu a dost jsme tam tohle téma probrali. dělali si srandu z toho, kolikrát museli odebrat spermie :slight_smile: Pomalu se to stávalo rutinou... Potěšující je, že pak to bylo a ani nechápali jak a kdy :slight_smile:
31. říj 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jak je?
31. říj 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zalozila jsem nove tema protoze me to dost zajima.S dr.Žáčkovou jsme spokojeni i se sestrickami a doktorkami ale nejvic s dr.Žáčkovou.Ta se zaslouzila o to me tehotenstvi
31. říj 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík :slight_smile:
Mondour,no vidíš,já na ní četla kritiku a ty na ní nedáš dopustit.Ale to je dobře :slight_smile:
Tak zítra hurá Podolí a pak zase čekat,co bude :confused:
31. říj 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusa- Ahojky no kazdy ma jiny nazor na dr.Žáčkovou.Prijde mi to docela lito :cry: .To s dr.Řezáčévou nejsem spokojena.Tvari se jak kakabus a nic moc nevysvetli.
31. říj 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kdyz jsem se ji zeptala proc nemuzu otehotnet prirozene tak mi nedokazala vysvetlit jak je to s hormony v krvi co mi tam delaji neplechu :frowning2:
31. říj 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak hlavně holky, že jsme všechny spokojené :grinning: Mě připadala Řezáčová taky při první návštěvě trošičku odměřená, ale teď už se rozpovídala :grinning: A je moc fajn:slight_smile:
31. říj 2007 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mondour,já u dr.Žáčkové byla 2krát,taky si nemohu stěžovat,byl to sice vždy jen pohovor,ale pocit jsem z ní měla dobrý.Je to asi na osobní zkušenosti.
31. říj 2007 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lussi
jak se vede?
31. říj 2007 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusa-Ja jdu do podoli v patek tak jsem zvedava :grinning:
31. říj 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mondour dobře, za malou chvilinku jdu domů, tak už počítám minuty :grinning:
31. říj 2007 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusa-To je pravda s tim osobnim nazorem.Dr.Žáčková mi pred odberem delala 3D ultrazvuk aby poznala jaky folikul je nejlepsi a Řezáčová se o tom ani nezminila.Sice to byl zatim jen pokus ale pomohl mi k miminkam.Odebrali mi jen dve vajicka a obe se uchytli :dizzy_face:
31. říj 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nechceš si přepsat ve vizitce, že jsi v 7tt? :slight_smile: (teda myslím, že jsi psala, že jsi v 7tt) :slight_smile:
31. říj 2007 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pri prvnim pokusu zavadeli jen jedno vajicko
31. říj 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já si budu chtít dát zavést min. 2 :grinning:
31. říj 2007 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za upozorneni nedoslo mi to jsem tady teprve kratce
31. říj 2007 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to nevadí, že to tam nemáš, ale mě se na to krásně kouká a taky se těší až si to tam někdy nacpu :slight_smile: , jestli teda budu ještě navštěvovat koníka :slight_smile:
31. říj 2007 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussi-Me sice nasli 4vajicka ale jedno museli odstranit protoze se do nej dostali dve spermie a to je pry spatne a druhe se po trech dnech nevyvinulo tak jak by melo tak ho mam zamrazene.
31. říj 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mondour,škoda že v pátek dali by jsme v bufíčku kávu :slight_smile:
31. říj 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčátka já mizím, později zase nakouknu, mějte se.
pikus na tebe budu myslet zítra, monodour na tebe v pátek :wink:
31. říj 2007 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já taky dnes mizím,přijede sestra a pak si jedu pro auto,mám ho u miláčka v práci.Tak zítra pa pa a hezky večer :slight_smile:
31. říj 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsem zmenila profil
31. říj 2007 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mejte se hezky
31. říj 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mondour,hned se na to lépe kouká :slight_smile:
ale ted už fakt mažu.
31. říj 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ono podle vypoctu menstruace jsem v devatem tydnu ale kdyz to pocitam kdy mi zavedli embryjka tak zacinam v sobotu 7tt
31. říj 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek