• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. července 2017 
@maraida moc gratuluji ke krásnému termínu, vidíš, všechno jde :slight_smile:
18. únor 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 ja sem doufala ze kdyz to vyjde zustanu uz v podoli a ke svemu gyndari ted stejne chodim jen na citologii jednou za rok.. Ja doufam ze kdybych mela nejake zmeny na cipku ze by si toho snad vsimli kdyz tam sem co 2 mesice na transfer.. A utz taky furt. Citologii mam starou 10 mesicu tak si ted zajdu na novou a reknu to tam i v caru.
@darazv no chtela sem to vedet :grinning:
18. únor 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida
To jsem moc ráda. Budeš spokojená. Já jí moc věřím, že nám pomůže.
18. únor 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@booo
Také tě vítám na palubě :slight_smile:)
18. únor 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maraida tak to je super,že tě tak brzy vezme a budeš to mít hotové do ivf- pak se už určo zadaří. :slight_smile:
18. únor 2013 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Maraido, vzala bych to stylem Nel a šla bych tam s óóóbr pugétem. Není ta ženská úžasná? Je úžasná :grinning:
18. únor 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj booo, taky tě zdravím

dneska jsem byla v Podolí na genetice a paní doktorka Alánová je vážně hrozně příjemná, i pitomé zprávy říká tak mile :grinning:
18. únor 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 Ahojky Julie, děkuji!! Doktorka Alánová je opravdu příjemná, genetiku mám za sebou, jak ti dopadla genetika, tedy pokud jsis byla pro výsledky?? :slight_smile:
18. únor 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 jj,už jsem koupila bonbošku.

@nelfilka a to tam půjdu jen jednou a výsledky mi pošle poštou?A nemusím s sebou teda ani mít žádné papíry?Nic neříkala...
18. únor 2013 v 18:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa děkuji, podle čeho se rozhodujou s tím protokolem??
18. únor 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, 2.IVF asi zase tak rychle nebude :( Manžílek má angínu a bere silné antibiotika :(
18. únor 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida To je supr, že tě veme tak rychle, to je bezva jednání!! :wink:
18. únor 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@booo ahoj booo, no zatím nevím, mám nadbytečný kousek chromozomu Y na 15 chromozomu. Vím o tom prdlajs, takže dalších 14 dní počkám. S anginou to je pitomé, a tyhle antibiotika působí na spermie ? O tom taky houby vím. Pro délku protokolu se rozhodují zejména podle tvého hormonálního profilu. Obecně když jsi mladší a máš vaječnéky v poho, tak zkusí spíš delší protokol, bývají lepší vajíčka a je o trochu - cca 5% uváděna vyšší úspěšnost. Když máš menší zásobu vajíček - například - dají ti krátký protol. Ale je to určitě mnohem víc důvodů.
18. únor 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 tak hlavně aby to dobře dopadlo pač pro mě je to také španělská vesnice :slight_smile:

Manža má špatný spermiogram-líné, pomalé a málo :( Doktorka říkala, že antibiotika to ještě na nějakou chvilku zhoršujou :(
Tak to potom ty protokoly nechápu :(
Měla jsem krátký a to u mě není žádný gynekologický problém a navíc mi je 27. Při genetice mi jen zjistili zvýšenou hladinu hormonů ve štítné žláze, ale prášky to srovnají :slight_smile:
18. únor 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 a imuno máš hotovou?? :slight_smile:
18. únor 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida
Je to na domluvě. Výsledky posílá mailem. Kontrolní odběry může prý dělat i obvoďačka. Vem s sebou všechny své lékařské zprávy.
18. únor 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelfilka ale já mám jen výsledky z genetiky,stimulační plány a papíry od OPU a ET.A 6ádanku teda mít nemusím,když nic neříkala?
18. únor 2013 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida
U mě si kopírovala genetiku, vem vše, co jsi psala. Pak se vyptává. Pokud nic neříkala, tak ji nebude požadovat ;)
18. únor 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@booo řekla bych že podle hormonálního profilu......
19. únor 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@booo Mne bylo v dobe stimulace 28, hormonalni profil uplne v poho, genetika bez zateze, vsechny vysledky OK, jen manzel mel horsi spermiogram - 5 mil./ml, pomalejsi, ale morfologicky hezky. Fostala jsem kratky protokol, vystimulovala 6 vajec, z toho zralych 4, nakonec PK s ICSI prezili 3. Takze podle ceho se uplne rozhoduji, netusim :wink:
19. únor 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holjy takze Malickova pro me dost zklamani..volam ze sem po neuspesich a ona no ale musite mit doporuceni jinak by mi to nikdo neproplatil.. A ja ze si ho sezenu. A pry proc sem nesla v podoli tak sem rekla ze sem byla a rekli mi nasadit prednison ale ja ho brala pokazde a nic. A ona no pokud ste byla tak pak ke me nemuzete to by mi nikdo nezaplatil a ja nebudu makat zadarmo..ja ale ze proste si doporuceni sezenu a ze i Madar rikal ze muzu znovu..tak s velkym odporem me objednala v breznu.. Fakt jde vsem jen o prachy!!! Uz ani nemam chut tam jit!!
19. únor 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02
Tak to zírám...je to divné. Můžeš mít jen jednho imunologa. Tzn., že pokud budu teď v léčení u Dr. Malíčkové, nemohu jít k Dr. Madarovi. Tam asi pak musí být nějaký rozestup...jak u jiných doktorů. Že by 3 měsíce?
19. únor 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelfilka taky myslím,že po třech měsících můžeš změnit lékaře.
@malinka_02 pokud jsi se u madara registrovala dříve než před třemi měsíci,můžes se registrovat u jiného imunologa
19. únor 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muze se menit po 3 mesicich. Ale odbila me uz nez sem stihla rict ze sem tam byla. Rovnou mate doporuceni? Nemate tak .ic nikdo by mi to nezaplatil. A ja ze to neni problem budu mit a zas spatne a kecy ze do 35 az po 2 ivf a to se nezeptala kolik mi je. Ja rikam ze mam 1 ivf a 3 kety a ona aha tskze 4 pokusy. A hned ze kdyz me car nikam neposlal ze je to zbytecne..a ja ze poslal ale ze davaji jdn kazdemu prednison a ze evidentne nezabral kdyz sem ho 4x brala..
Fakt vsude jen vsichni natahlou ruku na prachy!
19. únor 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi měla špatný den, fakt si ji každý chválí, jak je skvělá. Zkusila bych ji napsat mail a vůbec bych se neodvolávala na telefonát. Jasně, stručně popsat svůj problém.
19. únor 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@booo Nemám imuno, já se prostě snažím řídit tím, že když nic nesignalizuje problém, tak nepůjdu na vyšetření. Chacha - jako kdyby něco signalizovalo problém v genetice. Takže teď mi tohle pravidlo trochu drhne, ale říkám si, že málokdo chodí před otěhotněním na všechny testy včetně imuno. U nás primárně netěhotníme kvůli málo a líným spermiím. Otázka je, co se ještě vyvrbí.

S tou Malíčkovou koukám, nejsou ve skutečnosti dvě ? Spousta holek si ji moc chválí, právě kvůli ochotě :confused:
19. únor 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene Ahojky, tak to jsme na tom skoro stejně, ale tobě se poštěstilo a máš štěstí dvojité!!! :slight_smile:
Uvidíme co nám řeknou 1.3. to máme konzultaci s dr. :slight_smile:
19. únor 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek