• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

28. března 2017 
@julie74 Tak to ti přeji, aby se nic jiného už nevyvrbylo a chromoyomy rychle srovnají do latě!!

U nás se také netěhotní primárně jen kvůli spermiím, ale i trochu kvůli mému zdrav.stavu ikdyž né gynekologickým!!
I přesto, že jsem mladá, byla bych velmi ráda kdyby se zadařilo co nejdříve, před třemi roky, mi lékaři zjistili roztroušenou sklerozu!! :frowning2:
Ta mi samozřejmně nebrání otěhotnět, ale čím dýl se to podaří, tím hůře se s tím bude moje tělo prát po porodu!! A toho snu, mít alespoň jedno dítě se prostě nevzdám :slight_smile: :slight_smile:

Prostě poslední dobou se na nás smůla lepí nějak často!!
19. únor 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@booo ahojda, moje kolegyně v práci má také roztroušenou sklerózu a je jí více jak 33 a neboj otěhotněla a porod a vše bylo v pořádku.
Chápu, že je to omezení, ale snad se to dá skloubit, kor když jsi ještě mladá :slight_smile: přeji brzy vytoužené miminko :slight_smile:
19. únor 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki Děkuji, vím že to může být vše v pohodě a pevně v to věřím, ale malé obavy přece jenom jsou, léky na uzdravení nejsou a nikdo nemůže přesně řít jak tělo zareaguje!!

Každopádně jsem optimista a doufám, že to bude ok!! Každopádně píchání injekcí při stimulaci pro mě není žádný problém, to mám perfektně nacvyčené!!! :slight_smile:

A co ty??? Jak je, řádně odpočívej a šetři ať se embroušek dobře zabydluje!!! :slight_smile: Držím palečky :slight_smile:
19. únor 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@booo u já jdu zítra už do práce... doufám, že bobísci jsou tam, kde mají být :slight_smile: :slight_smile: na ET jsme byla v pátek v 13:30 .... takže je to brzy, ale doufám, že pět dní doma v klidu a pohodě bylo plodných :slight_smile:
19. únor 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki Tak hlavně se šetři i v práci, co vlastně děláš?? Musíš tu smůlu prolomit, nějak se zde nedaří, tak na tebe budu myslet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malinka tak to teda taky koukám :confused: po mě ani nechtěla doporučení.Řekla jsem jí,že z 1.IVF mám Viktorku,pak se to 2 krát nepodařilo a teď mě čeká poslední pokus a že mi bude už 4O.A že mě v Podolí nechtějí na imuno poslat,jen nasadit preventivně Prednison.Tomu se teda moc divila.
19. únor 2013 ve 22:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@booo ahojda, jsme fakturantka, takže sedím u PC. nic netahám... a jsem i v klidu :slight_smile: .-) kdyby bylo potřeba být doma, tak sjem . Je mi dobře...
pokusím se tu smůlu prolomit :slight_smile:
20. únor 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Booo, to sice moc nevypadá, ale máme ob dům sousedku, která s roztroušenou sklerozou má tři děti. A nejmladšímu už bude přes deset let, a pořád vypadají všichni úplně v pohodě. Ale máš pravdu, že je to hodně o držení si placů a o štěstí. Já jezdím jako práci hodně po lidech a vypráví mi. A jedna paní účetní má syna s RS, a říkala, že ho už léta drží v perfektním stavu homeopatikama a alternativní medicínou. Tohle nejsou příklady jedna paní povídala, tu alternativní medicínu si už určitě zkoušela. Každopádně o to víc držím place.
Malinko, možná té Malíčkové vážně to zkus odpustit, na e-miminu holky dokonce plánují cosi jako hromadnou odměnku, jestli jsem to dobře pochopila. Třeba fakt měla špatný den.
Mkuki, tak v práci nedávej do tiskárny moc papírů najednou, hezky pijánko po dvou listech. Držím palec a klídek

Holky jestli to dobře chápu - problémy s imunitou je vlastně alergická reakce na něco - viz. prednison preventivně ? Pokud ano, proč nezkusit homeopatika. Já měla astma a těžkou alergii a jeden doktor v Plzni mi to dal dohromady homeopatickým výtažkem z žampionů
20. únor 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@julie74 tak k tiskárně naštěstí chodí kolega a nosí nám to hromadně všem, na jednu tiskárnu je nás 7 a všechny jedeme jako šroubky... JO doma bylo lépe, ale nejse zde zastupitelné :frowning2:. moji práci mi v mé nepřitomnosti nikdo nedělá.. jen při delší době se holka když mají u sebe hotovo snaží pomoci :slight_smile:(ale to jde nyní velmi obtížně... každá máme svoje dodavatele a těch je mnoho..)
každopádně jsem v klidu a pohodě a času dost, on to stejně nikdo neudělá :slight_smile:
20. únor 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki to je dobře, že se nedřeš s papírama. To víš, musíme na tebe dávat pozor, potřebujeme tě na zlomení Podolí. Ne fakt, to bude dobrý, buď v klidu
20. únor 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@julie74 byla to urcite ona :grinning: Karin Malickova.
20. únor 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida no tak na me tohle.. A ze do 35 jen po dvou neuspesnych ivf a pritom se me ani nezeptala kolik mi je.. A ja ze mam za sebou ivf a 3 kety a ona aha takze 4 pokusy. A zemproc nejdu v podoli a ja ze sem byla ale ze mi dali jen prednison a ten ze mi 4 x nepomohl.. A mam prijit az 11.3. Takze dalsi 2 mesice minimalne ivf nic.. Manzel teda rika ze by sel a pokud to nevyjde tak budeme vedet na ket..
@julie74 mo tak zksuim to jen me to zaskocilo kdyz je tak vychvalovana.. Jakou odmenku? To nechapu..
20. únor 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pomoc!!!!!je možné mít pozitivní test před menstruací???nebo je to kravina..už jednou semi to stalo...a ted mám taky pozitivni a čárka je výrazná..fakt nevím co to je??doufám,že ne mimoděložní
21. únor 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111 a kdy to máš dostat? jestli v sobě nemáš žádné léky,tak co by to bylo jiného než těhotenství :wink: ježiš to by bylo super! moc bych ti to přála :slight_smile:
21. únor 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 no já to měla dostat ted...leky jsem brala do pulky ledna ,tak to už asi ne...no hele já sem fakt v šoku..zitra jdu do podolí na krev ,tak uvidíme...drž mi palce :slight_smile: ale když mám ty nepruchozi vejcovody :frowning2:
21. únor 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111 zázraky se ději holka.......že by potkal tebe????byla by to nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky a jen tak mimo.....co vás vede jako neplodnice :grinning: testovat?????
jako já bych ani nevěděla kdy s mým cyklem....ted jsem třeba zase nějaký 37 den cyklu......ale test by mě nenapadlo dělat.......
21. únor 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no mi do toho ted pořád bušili :slight_smile: a dělala jsem si srandu ,že to prorazíme :slight_smile: ..a hlavně se mi nedaří zhubnout,pořád mám takový divný pocit ,že je něco jinak....a mám to dostat a nic,tak jsem to zkusila :slight_smile:
21. únor 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maja1111111 aha
tak že by???????to bych ti přála úplně nejvíc
že bych taky testovala??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no já nemám čím :dizzy_face:
21. únor 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maja1111111 moc držím palečky a věřím na zázrak.na vánoce budeš mít miminečko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 moc děkuju :slight_smile: ,ale zatím se neraduju...raději
21. únor 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa a co ty,už jsi se rozhodla,jestli jiné CAR ?
21. únor 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111 tedy to by byla skvělá zppráva :slight_smile: // :slight_smile: :slight_smile: gratulace zatím jen potichoučku :slight_smile:

já jsem dnes 6den zítra to bude týden :slight_smile: a... jediné co na sobě porozuji že mám tlaky a kapku bolesti v podbřišku, ale už méně než dříve...
ms bych měla případně dostat ke konci příštího týdne a na krev jdu 1.3 v pátek...
tak ...... uvidíme....
moje šéfová mi koukala do očí a řekla....vidím vám to na očích .. (co to tedy nevím..) :.-) :slight_smile:
21. únor 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki týden utekl jako voda..ještě pár dní a máme tady další // :slight_smile: budeš testovat dříve než půjdeš na krev?
21. únor 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 ano....už jsem tam volala....sestřička velice příjemná a že prý s doporučením od dr.je to lepší.....to teda nevím proč,každopádně jsem si volala k mé dr.a zítra mám zavolat jestli mi to napsala....
21. únor 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 víš, zatím ani nevím.... test doma nemám :slight_smile: a ani mě to zatím neláká.... asi ten strach, co tam bude :slight_smile: :frowning2:... vím, že by to mohlo být cca vidět 10 a další det po ET. takže cc pondělí, úterý.... možná budu opravdu nedočkavá a testnu... :slight_smile: :slight_smile: a neboj samo dám informace...
21. únor 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mkuki držím moc palečky.... :slight_smile: kdybych byla zdravá raduju se,ale ted mám spíše strach z mimoděložního...(když mám nepruchozí ty vejcovody :frowning2:
21. únor 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111 zrovna nedávno jsme o tom viděla nějaký dokument... držím pěsti, aby bylo štěstí :slight_smile:

ztím si v duchu říkám, že sjem jako kinder vajíčko s překvapením a nebo 3 v 1 .-)
21. únor 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mkuki :grinning: ..no kdyby bylo to překvapení, je to super :slight_smile: představa ,že už člověk nemusí bojovat :slight_smile:
21. únor 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pikusa a které centrum jsi vybrala? už nepamatuju.....
21. únor 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,byla mě odstraněna fotka se zprávou: Tvůj fotoportrét jsme stopli (nezobrazuje se), protože nesplňuje pravidla

nechápu,měla jsem fotku jako spousta jiných holek
21. únor 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek