CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

malinka_02
27. únor 2013

@mkuki mužu se tě zeptat kam se jde když chceš adoptovat? Promin že se tak blbě ptám, ale vubec netuším..

maraida
27. únor 2013

@malinka_02 držím palce na zítřejší konzultaci 🙂 Jsem zvědavá co tam vymyslíte za další postup.
U té Malíčkové jsem byla bez doporučení,nechtěla ho po mě.

darazv
27. únor 2013

@malinka_02 nie nie moja gynekologička mi ju robila a teraz co chvila idem znovu chodim kazde 4-6 mesiace 😉

malinka_02
27. únor 2013

@maraida Děkuju. Asi nic nevymyslíme, vidím to tak :
Darebný: Tak kolikáty den ste cyklu?
Já: 23 .
D: Tak uděláme UTZ a rozepíšeme stimulaci jako minule.
Já: My ale nechceme jít tento cyklus, chceme další, přišli sme se zeptat co dál.
D: Dál pujdete na IVF.
Já: A co ten prolaktin?
D: Nic je lehce zvýšený, to nebudeme řešit.
J: A co ta imunita?
D. Nic je hraniční, to nebudeme řešit.
Já: A co ta mutace?
D. Nic. .... Myslím že u vás je to psychcický problém.
😀 😀 😀 😀
Manžel bude celou dobu mlčet, neřekne ani slovo ..

maja1111111
27. únor 2013

@malinka_02 tak to je celkem vtipný 😀

maraida
27. únor 2013

@malinka_02 třeba překvapí... 😀

adriene
27. únor 2013

@malinka_02 Jo... nalinkovaný to máš celkem slušně 😉

maja1111111
27. únor 2013

@malinka_02 si nemužu pomoct,ale zdá se mi že si znás dělají legraci!

malinka_02
27. únor 2013

uvidíme zítra 😀

danci70
27. únor 2013

@malinka_02 držím na zítřek palce,doufám že pan doktor dobře poradí a ty se správně rozhodneš 🙂

pinkywinkie
28. únor 2013

@malinka_02 hahahaha, to je vtipny, ale v jadru smutne....

pikusa
28. únor 2013

Ahoj holky...

@maja1111111 hele já to nějak nechápu....otěhotnění b ylo přirozené,ale stejně jsi jela do Podolí?????
proč???měla jsi jít ke své gyndr.ted bych se sebrala a zavolala jí...
Já když jsem krvácela,mazala jsem na pohotovost v porodnici.Vzali krev,udělali UTZ a tam už ale bohužel nebylo nic vidět.
Ráno jsem tam musela zase.....HCG kontrolní....klesalo,takže UTZ,revize dělohy a další den zase kontola.
Nenapadlo mi mě teda jet do Podolí.......ale já to mám daleko.
Je mi to líto.....ale stále není nic ztraceno.......zavolej si své dr.řekni jí co a jak a zkus at tě nabere-krev myslím,že jí to klidně zaplatíš

maja1111111
28. únor 2013

@pikusa no protože to bylo vlastne hned další měsíc potom neuspěšném ketu a v podolí jsem byla pořád(v podstatě je tam znám lépe než mou gynekoložku(u ktere jsem byla asi 3krát)...nakonec jsem volala na gyndu a tam mi řekne at jdu zpět do podolí,že by mě tam stejne poslala..hele včera ze mě fakt padali kousky ,takže je jasný konec...ultrogestan ještě beru a zitra si udelam test a mám jasno...nemá smysl někam jezdit ,aby mi řekli že tam nic není...bohužel tohle se mi stalo poprvé a fakt sem netušila co dělat...ted vím,že si najdu doktora co se ume bude starat...tim myslim i gynekoložku

pikusa
28. únor 2013

@maja1111111 aha.....
hele......test ti to může ukázat i tak....ono jestli si o to přišla,HCG klesá pomalu......
Já měla ještě 14 dní po hodnotu asi 200

maja1111111
28. únor 2013

@pikusa jak moc pomalu ?jako ,že si měla 14 dni stále pozitivni test??pinkywinkie říkala ,že po 2 dnech by byl už negativní

pikusa
28. únor 2013

@maja1111111 test nevím.....to jsem nezkoušela.....k čemu by mi to bylo...
ale HCG bylo v krvi....

julie74
28. únor 2013

@maja1111111 přehrávám odpověď - Juli, test hcg z krve ti udělají na každé poliklinice nebo kdekoliv, kde je laboratoř. Výsledky jsou někde ten den, někde do druhého dne. Já jsem byla normálně na poliklinice v Praze 6 a protože to bylo přes prázdniny, výsledky byly druhý den, jinak je to ten den. Nebo to také dělají v Gennetu. A určitě na spoustě dalších míst.

julie74
28. únor 2013

@malinka_02 Malinko, trochu si myslím, že je to o tom, nenechat je v těchhle zaběhlých kolejích,vybočit a sám být aktivní a diskutovat. Takový pacient, co popisuješ, to je sen každého doktora , myslím. Holt, jsi na jedný stran stolu, on na druhý. Tak je to i na tobě, o čem mluvíte. Ale zase, nic se nemá přehánět. 😀 Když mi řekl takovou dost překvapivou informaci, fakt pitomou, tak jsem mu na to řekla - teda ty vole.... A to, prosím, takhle opravdu nemluvím. 😀

danci70
28. únor 2013

@julie74 jako že Darebnýmu jsi řekla "teda ty vole?" 😀 😀 nechceš se více rozepsat o tom? 🙂

malinka_02
28. únor 2013

@julie74 no to si nepochopila, ja prave se na vse ptam a rikam ze chci vse resit a to ho tak sere ze mi vzdy rekne ze je u me problem v psychice a ze mam jit za psychologem aby me uzemnil..

julie74
28. únor 2013

Tak jo, já to rozeberu. Což je zároveň i reakce na malinku, je to mladej kluk a netřeba ho šetřit. Já mám takový blbý zádrhel v genetice. A když jsem byla za genetičkou, tak mi řekla, ať pokračujeme dál s Darebným, že výsledky dopadnou nejspíš dobře. A docela mírně nám vypodobnila co hrozí. No a když jsem byla za D, tak zavolal její kolegyni a to to vypodobnila mnohem peprněji a navíc zakázala jakékoliv pokračování ve snažení do výsledků. Takže jsem chtěla po D, ať mi podorbně převypráví, co mu genetička řekla. Na to byla ta moje reakce uvedená nahoře. 😀 😀

No a potom mě chtěl utěšit, tak mi vyprávěl, že jsou ještě mnohem horší diagnozy, převyprávěl mi takovou jednu příšernou, o které si myslí, že by bylo lepší ji ani lidem neříkat. A myslel, jak mě tím dostal. 😀 Tak jsem mu řekla, že jednak ji mám nastudovanou a druhak jsem na internetu našla i konkrétní lidi, co ji mají. Tím jsem ho naprosto šokovala, rozesmála a řekl mi, že pro moji psychiku bude mnohem lepší, když do výsledků testů budu chlastat. Jenom mi nenapsal recept, takže musím jako samoplátce. Tak 😀

nelfilka
28. únor 2013

@malinka_02
Všichni to máme i v psychice, ale ty máš evidentně problém i jinde, který oni neřeší.

@maja1111111
HCG test bude možná i pozitivní, špinila jsem delší dobu, pak ve středu krev, nabrali mi krev a HCG bylo 5990, v pátek opakovaná krev a HCG 900. Při druhém těhu jsem byla doma skoro dva dny s krvácením, HCG jsem měla 390 a další den 170. HCG testy jsou na 10-20 jednotek. Většina doktorů doporučuje revizi, může se stát, že se v děloze objeví zánět.

maja1111111
28. únor 2013

holky děkuji moc za info . 🙂 .pujdu tam ve středu,zatím se snažím hodně pít čistící čaje ,at to jde vše ven a mužeme začít znovu
@julie74 tedy ty si kousek,chtěla bych mít,alespon trochu z tvé povahy 😀

julie74
28. únor 2013

@maja1111111 majo, lepší se smát než brečet. Ale moc mě mrzí, že to takhle dopadlo, je fajn, že myslíš a plánuješ už dopředu. Co čtu tyhle diskuze, tak se nemůžu dost naobdivovat, jak jsou někteří lidé stateční. 🙂

danci70
28. únor 2013

@julie74 pane jo.děkuju za podrobný popis.já tvojí diagnoze vůbec nerozumím,s genetikou jsem zatím neměla co do činění.ale bereš to statečně a s humorem.a jaká je tvoje prognóza,máš šanci úspěšně otěhotnět a porodit ?

danci70
28. únor 2013

@julie74 a to on má pan doktor takový černý humor?

julie74
28. únor 2013

danci jo. Musím říct, že mě tím dost potěšil. Černý humor je velice potěšující vlastnost. Pokud se to prokáže, tak jsem tak v pr... , že si ani neumím představit co všechno by to mohlo znamenat. A vůbec to neberu statečně, jsem rozmazlená a nikdy mi nic nebylo. Tak teď například se jenom válím a nejsem schopná nic dělat, a spala bych a vůbec. Hroooozná chudinka 😀
Ona jeho kolegyně je naše neteř. Tak jsem si řekla, že buď ho budu brát jako trochu nepříjemného cizího doktora a nebo tak trochu přátelštěji. No a on to myslím taky ocenil, na cizí pacientku nemůže být tak drsně humorný 😀 😀

danci70
28. únor 2013

@julie74 a kdy se dozvíš výsledky?

julie74
28. únor 2013

tehle týden, příští týden, přespříští týden, těžko říct 😀

danci70
28. únor 2013

@julie74 no tak já na tebe budu myslet,aby to dopadlo co nejlépe 🙂