• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

24. září 2017 
@pinkywinkie špinění je přece celkem běžné při uhnizďování a na test je stále moc brzo :slight_smile: ty jsi netrpělivá :wink:
5. bře 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě ta genetika vyšla dobře. Já se tak bála, to by byl takový průšvih a není, není. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@julie74 super!!! :dizzy_face:
A kdy začneš IVF?
5. bře 2013 v 15:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida teda to je síla......takže blbá imunologie....
No uvidím,jak a co udělají se mnou :dizzy_face:
Pinki....hele je BRZO....vydrž jo???? :dizzy_face:
5. bře 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa to je co! :frowning2: A kdybych si tu imunologii nezařídila sama přes Nelfilku,tak v Podolí by se mnou opět nic nedělali a další,poslední pokus by byl v pr....!!! :angry:
5. bře 2013 v 18:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pikusa a ty máš imunologii?Dr.totiž říkala,že jsem jí zřejmě měla v pořádku,tím pádem se 1.IVF povedlo,ale těhotenstvím a porodem,že se častokrát změní a proto se to pak už nepovedlo i když mi vždycky říkali,že jsou embrya a krásná.
5. bře 2013 v 18:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida
Jsem na tom stejně...kontrola v 7.-9. týdnu, ale já došla max. 6+0, v 6+2 revize. Zítra si jedu pro injekce a léky :slight_smile:)
5. bře 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 ahoj kočko, musím se pochválit :slight_smile: jsem úžasná máma :slight_smile: a dnes mi u dětské dr pravila nějaká maminka Jéé taje vám tak podobná a jak je krásná a JÁ se holky dmul pýchou :slight_smile: :slight_smile:

Moje náplast je úžasná a ty tři roky čekání za to stály a obdivuji každého, kdo do osvojení, nebo náhradní rodinné péče jde. Klobouk dolů :slight_smile:
5. bře 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pinkywinkie já měla 1 IVF a 3 KETy.
@mkuki tak to je hezký :wink:
@julie74 super takhurá dál!!

Já byla na té krvi nakonec dneska, taky proto sem dorazila z práce až tedka...
5. bře 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida teda tak to je fakt síla,že nás takhle neposlali na imunilogii. zbytečně vyplácaný pokus viď? :frowning2: Já už do Podolí na pokus určitě nepůjdu.. Tak ať máš vše brzy v pořádku.
6. bře 2013 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkuki tak to užasný. :slight_smile: ať ti dělá malá jen samé radosti.
6. bře 2013 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mkuki, já se omlouvám, ale já o tobě podávám třeba doma pravidelné hlášení. Takže můj přítel, a trochu i pes jsou tvoji pravidelní sledovatelé. :grinning: Ale mě to na těchto diskuzích vážně fascinuje, takovéhle velké příběhy, v přímém přenosu. Za poslední dva měsíce jsem nasbírala víc statečných lidí než kolik jich potká člověk za léta běžného pobytu na světě. :grinning: :grinning: A je jasný, že ti je Viktorka podobná, vždyť je tvoje. :grinning:
6. bře 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak se mi ani nechce psat, ale krvacim hodne... je to v pytli vsechno...........
6. bře 2013 v 11:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 tak to je super, to jsi mela hodne vajicek a mas jeste 2 ivf pred sebou :slight_smile:
6. bře 2013 v 11:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mě čeká v pátek kyretáž dělohy...jsem ze všeho uplně znechucená. :frowning2: .ŘEZÁČOVÁ SE SEMNOU NECHTĚLA ZABÝVAT A DALA MĚ KRČMÁŘOVI...už je mi to nejak i jedNo,,byla jsem u nich naposledy,jedině po sestřičkách se mi bude styskat...Pry tam mám váček ,ale žádná akce tam není a ještě cysta..
.na otázku čím to je ??je to genetické...
a proč mi neuděláte genetické testy...??to je zbytečné,to se dělá po 3 potratu................. :confused: no budu asi zvracet...!!!!!!!!!!!!!!!!
!takže jsem si genetiku zařídila i bez nich a jdem tam s manželem..
pak jsem šla dolu ,zařídit si zákrok a to chování doktorky i sestry se nedá srovnat...obě tak strašně příjemný a ,že je jim to moc líto ,že to musí byt pro me težké ...prostě chování užasný :slight_smile:
6. bře 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111 ach jaaaj nemam slov :frowning2:
6. bře 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111 majo, to jsou kecy - mě dal Darebný genetiku hned jak jsem vlezla do baráku. A nemám v rodině žádný problém. Kolik je ti ? Jinak je fakt, že stát se to může, to si tak neber, ale ten přístup je prostě strašný .....
6. bře 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 je mi 35 a Řezáčová mi jasně řekla,že se to dělá jen když jsou špatný spermie....naprostá kravina...problem mužu mít i já§!!ale já si to zařídím naně už kašlu!!!!!
6. bře 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111 je mi to moc líto,k Řezáčové tedy nemám slov...a mě na ní dříve bylo tak sympatické,jak se ti věnovala na Silvestra...no nechápu.přeju ti hodně štěstí v novém CARu!
....... a jaký byl Krčmář?
6. bře 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 děkujiii....Krčmář byl pohodě...
6. bře 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja1111111 :frowning2: to je mi moc líto :frowning2: A to chování Řezáčové,z toho je mi úplně šoufl!!!No jo,co si sama nazařídíš tak nemáš,zrovna tak já s tou imunologií...to je smutné...prachy na 1.místě.A to jsem si říkala,že ve státním zařízení to bude jinak :frowning2:

@pinkywinkie to je mi líto :frowning2: A to byl tvůj poslední pokus?Máš mrazáčky?

@petulet děkuji :slight_smile:

@mkuki to je tak krásné :slight_smile: Normálně mi vyhrkly slzičky...
6. bře 2013 ve 13:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida no stou imunologii nevim...mám tady kopii...a říkala že spermie sou ok a tady je napsáno
dnešní nález svědčí pro sníženou plodnost muže, :fearful: ,,,.To mi vysvětli
6. bře 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ach jo :frowning2: je mi to líto...
6. bře 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelfilka to jedeš už do toho Reprofitu?

Jinak já mám kompletní výsledky imunologie.Manžel má vše v pořádku.A já- chlamýdie OK,štítná žláza OK a imuno OK až na buněčnou imunitu a to je prý to,že bílé krvinky zabíjejí všechno cizí včetně embryí :frowning2: Jen doufám,že se to stihne přeléčit,ale mám moc málo času...já se bojím :frowning2:
6. bře 2013 ve 13:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majo, doufám žes mě pochopila, ta kravina to byla reakce na paní šéfku, ne na tebe. :grinning: Jinak mě je 38 let , spermie máme špatné, ale přítel má genetiku už léta hotovou a dobrou - takže dělala se jenom mě. Je fakt, že je možné, že mám nízké AMH, tak třeba i kvůli tomu. Ale stejně je to už asi desátý případ, kdy řezáčová nemůže a darebný může. To nemají nějaká vnitřní pravidla ?

oni na imunologii taky zkoumají spermiogram ?

pinky to mě mrzí, ach jo, je to celý těžký
6. bře 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida neboj,měsíc prednison a můžete na to znovu vlítnout :slight_smile:
6. bře 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 jojo pochopila :slight_smile: ..hele nevím ,maj tam totální bordel...ta to a ten zas tohle...mám toho plny zuby...ještě ,že jsou i jiní a normální doktoři :slight_smile: ..ano manželovi tam delali spermiogram zároven s mou imunitou :slight_smile: ..a co je nízké AMH??
6. bře 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nízké AMH je malá zásoba vajíček - stručně. Takže na 1.IVF 2 vajíčka. :sunglasses: Taková jsem já :grinning:
6. bře 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 :grinning: aha no to tak to jo a myslíš ,že je to tim vekem??nebo proč?
6. bře 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek