CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

danci70
6. bře 2013

holky ale pozor,já spoléhala na slušný výsledek AMH - 1,62 a přesto ze mne nevydolovali žádné vajco 🙂 mnohé tu máte nižší amh a k vajíčku jste se dopracovaly....

mkuki
6. bře 2013

@maraida i já jsem plakala štěstím, dojetím 🙂 🙂

malinka_02
6. bře 2013

@pinkywinkie to me mrzi! Ja vzdycky ted testuji 7 den a kdyz je test bily tak je to jasny..
Mam jeste 3 ivf ale 5 vajicek neni zadny slagr..
@maja1111111 taky nemam slov..

petulet
6. bře 2013

@maja1111111 no to je děsnej přístup, teda to by chtělo snad podat nějakou stížnost!!!

julie74
6. bře 2013

majo, taky myslím, že je to na stížnost

S tím AMH - samozřejmě , že s věkem se snižuje, ale je to prostě závada 😀 na naší diskuzi jsou holky, kterým je lehce přes třicet. Trochu jsem doufala, protože ostatní ukazatele, které mluví o kvalitě vaječníků jsou docela dobré, ale jak vidět z výsledků IVF - žádná sláva. Takže teď chodit na minimálky pořád dokola a zkoušet to po dvou.

danci, jaké máš FSH ? To je fakt dobrý, tvoje AMH, jenomže je to jenom jeden z několika ukazatelů, nemohly jsme s Nel pochopit, jak je možný, že ti Ř nedala žádné FSH k tomu prťavému clostíku. Fakt se nepředala, škudla jedna. 😖

danci70
6. bře 2013

@julie74 já nevím jaké mám FSH,výsledky jsem neviděla,šly z laborky rovnou Řezáčové.tak jsem se jí alespoň zeptala konkrétně na AMH.a když jsem se zeptala na hormonální profil tak prý že dobrý úměrně věku....

maja1111111
6. bře 2013

@julie74
@petulet chci to mít už vše zasebou a nebudu se zaobírat nějakou krávou 😠

maja1111111
6. bře 2013
nelfilka
7. bře 2013

@pinkywinkie @maja1111111
Ti je mi moc, holky, líto, držte se. ☹ Pinky, KET ti musí vyjít, uvidíš 😉
@julie74 @maja1111111
Juli, jak dlouho jsi čekala na genetiku, myslím, za jak dlouho byly výsledky? Připadá mi to, zda to nebyl nějaký základ jen.
Maji, oficiálně se genetika má dělat dle stanovisek WHO až po třetím nezdařeném IVF nebo potratu. Bohužel každé 5. embryo je geneticky špatné a odejde. Většina žen to ani nepozná, odejde to s MS. Mám podezření, že to právě u mě proběhlo. Folík s vajuchem nám utekl, tak jsme to pojistili. MS mi vynechala o dva dny, test byl pozitivní /možná to byl Ovitrelle, ALE-Ovitrelle má 6500 IU, Pregnyl 10000 IU a Pregnyl v sobě nemám už 7. den po aplikaci/ a dále moje MS začíná jasně červenou krví a hned "vodopády", poslední MS začínala jako potraty...tmavěčervenou krví a pomalu.
Takže geneticky špatné embryo může být i opakovaně a genetika dopadne na 1*.
Snížená schopnost muže...můj manžel, když nejezdí na kole je plemenný býk a když má cyklistickou zátěž-obden 150 km v horách, tak je na tom se spermijkami špatně 🙂))
Jinak při vyšetření v Podolí se dělá spermiogram, u Dr. Malíčkové ne.
@danci70
Měsíc Prednison a můžete na to vlítnout...no, u mě pomohlo 5mg, pak jsem měla snížit a hle...mám výsledky špatné, nereaguju. Včera jsem vyfasovala úžasné a drahé injekce, léky...noc byla skvělá, prý se snižuje při nich tlak a byla to skvělá noc ☹

danci70
7. bře 2013

@nelfilka potřebuju poradit,dnes mám začít píchat merional a já nevím v kolik hodin.řekl pátý den a já trubka se nezeptala jestli ráno,v poledne,večer.... jak sis píchala ty? mám 2-6DC clostík a od 5DC merional

nelfilka
7. bře 2013

@danci70
Danci, měla jsem to stejně jako ty. Píchala jsem si to večer kolem 19h.

nelfilka
7. bře 2013

@maja1111111
@julie74
Holky, jen podotknu, že nízké AMH /nízkou ovariální zásobu/ mají i holky od 18 let. Když jsem se ptala kamaráda doktora gynekologie, řekl mi, že nikdo neví, čím to je...stresem, celoživotním stylem,geneticky...po 35. roce je jasné, že je to i věkem.

nelfilka
7. bře 2013

@maraida
Do Reprofitu jedu 28.3., ale nyní budu zkoušet dva nativy v Podolí-zamrazit embryjka. Teď nechávám tělo odpočinout od stimulací fsh, dopuju se hormonem DHEA a k tomu mi bylo Dr. Malíčkovou doporučeno vyčkat. Prý bych 100% potratila ☹

pinkywinkie
7. bře 2013

tak jsem si udelala i test a je negativni............ takze se pujdu zase vybulet ☹

danci70
7. bře 2013

@pinkywinkie to je život....na ho..o 😒 hodně sil do dalšího boje

pinkywinkie
7. bře 2013

@danci70 no budu potrebovat silu hodne 🙂 ale zivot je boj a mam nejlepsiho manzela na svete, co mi utira slzicky kdyz placu a v noci me nepousti z naruce. My to zvladnem. zivot jde dal, mozna zmena CAR, cokoliv...... jeste mame KETiky a pak se uvidi....... Treba se objevi zitra druha carka.... kdo vi 🙂

pinkywinkie
7. bře 2013

@danci70 vzdyt jsem teprve 10 den od vlozeni, sice krvacim, ale byli tam dve, tak se treba jedno chytne... zakousne 🙂

danci70
7. bře 2013

@pinkywinkie máš pravdu,ještě není nic ztraceno! myslela jsem,že už jsi to pro tentokrát vzdala,držím palečky 🙂 🙂

pinkywinkie
7. bře 2013

@danci70 no to vis, ze si to preju 🙂

julie74
7. bře 2013

Holky, držím palce
pinky na čárečku
danci na stimulaci
majo - to je ale fajn přístup, máš pravdu, vykašli se na ní

Nel - ta genetika byla komplet velká genetika. Nevím vlastně proč - jestli to bylo z protekce, nebo aby jsme ji měli oba, když Kuba ji má ? Ale četla jsem, že jsou Cary kde se komplet imunologie a komplet genetika doporučuje před prvním IVF. Tak třeba jenom D chtěl být in. A jako vždy v podolí, každý dveře mají jiná pravidla. 😝

darazv
7. bře 2013

@adriene holka moja zlatá mam pocit ze uz mas asi miminka v naručí 🙂 žeby?

danci70
7. bře 2013

@darazv plán byl až 12tého,ještě by měla být 3v1 🙂 nebo se pletu? 😀

maja1111111
7. bře 2013

tak mi právě řekla maminka,že vypadám jak ona v 5 měsíci těhotenství..jak povzbudivé 😀

darazv
7. bře 2013

@danci70 no jo len tu nebola tuším tri dni tak ma to hned napadlo či nahodou uz neporodila 😀

darazv
7. bře 2013

@maja1111111 no to je nič...ja som bola nedavno na otocku na Slovensku u otca a ten mi hovorí v ktorom mesiaci si?kukam na neho ze v ziadnom a ked som odchadzala naspat do CR ma pohladil po bruchu ...a odvtedy vzdy ked spolu volame sa ma pyta ako sa má Natálka v brušku!!!no zabi ho,,, 😀

julie74
7. bře 2013

zabila bych ho 😀 😨 😀 😀

nelfilka
7. bře 2013

@maja1111111
Přijela jsem z kyretáže 6+2tt a lidi se mě ptali, kdy to čekáme...

maja1111111
7. bře 2013

@darazv pěknééé 😀

maja1111111
7. bře 2013

@nelfilka no já nevim ,takový pupek,to je fakt strašidelný..a pry tam mám ještě cystu 😖 A bolelo to??

sofie1974
7. bře 2013

@maja1111111
kyretáž nebolí, neboj, jsi v narkóze-trvá to jen chvilku, odpoledne tě pustí domů, musí si tě někdo vyzvednout-je mi to moc líto, že ti to nevyšlo, ale koukej na to pozitivně, vidíš, že to jde i přirozeně🙂 já jsem teď po laparce, a dneska mi pan doktor říkal, ať na to o weekendu s manželem hupsneme, že to vypadá na hezkou ovulku. Akorát jsem panu doktorovi opáčila, že už ani nevím, jak se dělají přirozeně děti po těch letech snažení IVF 😉