• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

20. října 2017 
@pinkywinkie mrzí mě to........ale ono jednou klapne :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie to mě mrzí :frowning2:
danci 70 držím vše co mám na zítřek :slight_smile:
maraida tak ť ti léba brzy zabere
12. bře 2013 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2013 ve 12:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 @petulet

holky moc děkuju! :slight_smile:
12. bře 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 díky moc :slight_smile:
12. bře 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie74 Pentomer beru já,Malinka ještě nemá nasazenou léčbu.Včera večer jsem ho měla poprvé a musím říct,že mi po něm bylo tak špatně,že jsem myslela,že snad umřu :frowning2: Návaly,studený pot,pocit na omdlení a na zvracení,točil se se mnou celý svět...Jestli to takhle bude pokračovat dál tak teda nevím... :slight_smile: Manžel když mě viděl,tak říkal jestli se na to radši nevyprdnem a nezůstaneme u 1 společného dítěte.Ale já to chci zkusit.Jen se bojím,abych si tím třeba nějak nerozházela celou imunitu...?
12. bře 2013 ve 12:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 a držím palce na výsledky od Malíčkové,určitě ti pomůže :wink:
12. bře 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida to je to takový driják? jak dlouho to budeš muset brát? možná si tělo časem zvykne... já si říkám po každé neúspěšné punkci,že se na to můžu v..... a pak to stejně zkouším znovu :unamused:
12. bře 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 budu to brát měsíc,pak na kontrolu a uvidí se...Nevím jestli je to takový driják(trochu asi jo,protože říkala,že vzhledem k tomu,že máme na léčbu málo času tak bude muset být razantnější) nebo to jen hůř snáším...no snad se to časem poddá...
12. bře 2013 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maraido, Jo s tím pentomerem jsem si to popletla, kdo a jak. Ale každopádně, jak Nel, tak ta holka na naší diskuzi říkala, že ze začátku to je úplně příšerný, prý nemohla v noci vůbec spát, ale za pár dní to přešlo a zabralo to. Kdyby sis s ní chtěla vyměnit zkušenosti - hledej na e-mimino, diskuze nízké AMH, diskutérka Petkali. Když je člověku zle a zjistí, že někdo s tím má zkušenosti, myslím, že to pomůže. :grinning: Tak tomu Pentomeru zlom vaz
12. bře 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@julie74 děkuju :slight_smile:
12. bře 2013 v 17:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida
Je mi neskutečně zle pořád, mám v sobě 6 tablet. Je mi zle i přes den :(
@Danci70
Hodně štěstí zítra ;)
12. bře 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelfilka děkuju moc :slight_smile:
vydrž,snad to bude brzy lepší!

já jsem dnes na tom strašně psychicky ,nedávám to,nemám na to :unamused:
12. bře 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danci70
Vydrž, zvládneš to, Dančo.
12. bře 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danci70 děkuju, taky džím palce!! Beruško nevzdávej to! Já měla dneska taky chut se na všechno vykašlat ale zase to přešlo!
@maraida a na co to tedy je mty léky? A brala ti znovu krev? Já přemýšlím začít brát prednison pokud by mi řekla MAkíčková že je vše ok tak bych začla po 26 stimulovat a říkali že Prednison mám brát měsíc před transferem, tak bych ho měsíc brala.
12. bře 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky strašně moc děkuju za podporu.já jsem prostě hroznej nervák
12. bře 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelfilka a bereš taky ten Pentomer a Metypred?

@danci70 strašně moc ti na zítra držím palce!!!Musíš věřit,nic jiného nám nezbývá...

@malinka_02 já bych asi počkala na výsledky od Maléčkové,co ti řekne.Mě třeba řekla,že Prednison ať si od Darebného v žádném případě neberu.Na další krev jdu až za měsíc a uvidí se,jestli si imuno zlepšilo...
Metypred je prý něco na způsob Prednisonu,ale silnější a Pentomer má prý ještě posílit jeho účinek.Nelfilka píšu to doufám správně?Jinak já mám vše OK až na cytokiny a hlavně TNF ALFA.
12. bře 2013 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida to vubec nevím co je.. a krev ti brala jen jednou poprvé nebo ještě potom? A proč si ho nemáš brát? No asi protože bereš tohle ne? Ale kdyby mi to vyšlo dobře tak bych stejně radši brala prednison než nic .. chápeš? :confused:
12. bře 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 tentokrát to musí klapnout!
12. bře 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 krev mi brala zatím jen jednou,podle výsledků nasadila léčbu.
Jj,Prednison už ne když mám tohle,ale stejně říkala,že je blbost,když mi ho v Podolí chtějí dát jen preventivně...
12. bře 2013 ve 22:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida no já sem myslela jen kdyby vyšlo všechno ok tak budu radši ho brát preventivně než nic chápeš..
12. bře 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 držím palce :wink:
13. bře 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida
Píšeš to správně, u Pentomeru se využívá, že tlumí zánětlivé protilátky. Jinak já jsem už v jiném levelu, mám imunoglobulíny, injekce Subcuvia. Mám toho víc než ty :(

@malinka_
Pokud nic nedostaneš, Prednison schvaluji preventivně do 15.tt.
13. bře 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám to za sebou :slight_smile:
byl to teda masakr,prý proto,že jsem měla merional a odsávala 4 folikuly,že to prý se nemůže a že Darebného zabije a že to bylo naposled....myslím,že mi potrápila jak mohla.proč minule dva folikuly nebolely vůbec a 4 bolí jako kr....ale sestřičky byly zlatý,hodný...
a výsledek, 1 vajíčko :slight_smile: já jsem za něj strašně šťastná i když vím,že zdaleka není vyhráno.tak alespoň vím,že něco se ze mne vydolovat dá.minimálku už ovšem nikdy!

všem vám moc děkuju za podporu,jste zlatíčka :slight_smile:
13. bře 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dnes jsem byla sama na odběr,přišla ještě jedna adeptka ,ale asi jí to prasklo,po utz odkráčela dom
13. bře 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 tak držím palce vajíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danci70 tak to je paráda!!!Budu držet palce na zítra,aby ti řekli skvělou zprávu,že se vajíčko oplodnilo :sweat_smile:
Takže ti OPU dělala Řezáčová,jestli to chápu správně :angry: A proč už nikdy nechceš minimálku?Vždyť máš u ní lepší výsledky než u nativu?

@nelfilka nějaký imunoglobulíny prý budu mít taky,nasadí mi je od začátku stimulace.Jsou to prý injekce do svalu a budu na ně jezdit k ní 1krát týdně.A jsou prý z krve lidí...Máš ty samé,nebo jiné?
13. bře 2013 v 10:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa ahoj :slight_smile: Už jsi byla v Gennetu?
13. bře 2013 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida ahoj...nene nebyla....jedeme 27.3.
13. bře 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida už nechci odběr bez narkózy,po dnešku už ne
13. bře 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek