• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

24. února 2017 
@maraida jojo stihla,děkuju :slight_smile: no tak to teď nevím jak se rozhodnu :slight_smile: za hoďku vyrážím pro téměř kompaktní morulu :sunglasses:
18. bře 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 ¨já jsem to AH vždy nechala na embryoložce,ať to posoudí a jestli bude myslet,že bude AH nutný tak ať ho udělá.A vždy mi řekla,že se jí to zdá zbytečné,že by ze mě jenom tahala peníze navíc
18. bře 2013 v 09:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Danci, ty jsi tak šikovná, jedno vajíčko po takové době a ty ho dotáhneš na morulku. Přeju jí aby byla taková šikovná dál a držela se alespoň 8,5 měsíce. :grinning:
18. bře 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danci70 držím palce ať sr ti pěkně uhnízdí a už tě neopustí :slight_smile:
18. bře 2013 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danci70 jee morulka super gratulujem :wink:
18. bře 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danci70 už máš morulku určitě u sebe :dizzy_face: přeju jí,ať u tebe krásně roste a za 9 měsíců je z ní krásné miminko :slight_smile:
18. bře 2013 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danci70
Ať se morulka krásně u tebe na 8,5 měsíce zabydlí :slight_smile:
18. bře 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
embryjko už je u mne :slight_smile: a už je zapitý půldeckou červeného,asi půjdu spát :grinning:

holky děkuju vám moc,jste zlatý :slight_smile:

ET dělala Řezáčová a trochu to bolelo :slight_smile: nemám ani AH ani lepidlo,nechala jsem to na embryoložce.no a já blbec jsem se zeptala,jak je označené moje embryjko,jestli A,B,C....tak v Podolí značí 1,2a,2b,3 a já mám 2a tak jsem z toho trošku posmutněla a litovala jsem,že jsem se ptala.prý můžou být taková embryjka v pohodě,i když jsou horší a i jedničky nejsou zárukou uchycení.
18. bře 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danci70 to absolutne nerieš ja som mala vzdy ukazkove jednotky a prd z toho a zeny co mali 6-8bunkove ostali tehule :wink: ver tomu ze to bude oki a budes tehula jak sa patrí.Teraz len odpocivaj :wink:
18. bře 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danci70 strašně moc držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a hned jak bude čas pořeším tu skupinu uzavřenou :grinning:
18. bře 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danci70 drzim palecky!! Ja mela taky vzdy zkazkove blastocysty a 2x AH a taky nikdy nic..je to mezi nebem a zemi! A to tvoje 2a bude urcite to vitezne :wink:
18. bře 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
díky holky :slight_smile:
18. bře 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Vím, že už asi víte, nicméně nám dovolte se představit :wink: Jmenujeme se Lukášek a Štěpánek a narodili jsme se 7.3.2013 v podvečerních hodinách v Podolí. Naše váhy jsou 2530g a 2490g a už jsme s maminkou doma, v bezpečí, úplně v pořádku :wink:

@darazv Jsi vědma, fakt to v ten čtvrtek klaplo... hold si ten datum sami vybrali :slight_smile:
18. bře 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
A takhle vypadáme. Sice to z fotky nevypadá, ale jsme úpně identičtí a maminka nás zatím nerozezná :sunglasses:
18. bře 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@adriene bože aký su nadherný az mi slza vybehla od radosti!!!gratulujem mamina :wink:
18. bře 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene velká gratulace,jsou naprosto nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :astonished: :slight_smile: :dizzy_face:
@danci70 moc přeji at se pěkně uhnízdí :wink:
19. bře 2013 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adriene moc gratuluju,ať se celé rodince daří a jste moc šťastní a zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kluci jsou nádherní! jsi šikulka,takhle hezky jsi to zvládla :slight_smile:
19. bře 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maja1111111 děkuju moc :slight_smile: a co ty,jaké máš teď další plány?
19. bře 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene moc gratuluji,jsou nádherný :slight_smile: hodně zdravíčka vám všem přeji.
19. bře 2013 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene jejda....nádhera.....jen nám sem dej další a další fotečky
jsou překrásní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky.....tak jsem udělala novou--zamčenou diskusi.,..
bohužel to nejde tak,že se tato jen zamkne...musíme jinam
tak tady odkaz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/car-podoli-pokracujeme/
myslím,že všechny by měly mít přístup....snad jsem na nikoho nezapoměla....kdyžtak křičte sem...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
členky.......petulet,danci70,maja1111111,darazv,adriene,malinka_02,nelfilka,maraida,julie74,pinkywinkie,sofie1974,mkuki,ratatooy
na koho jsem zapoměla?????
19. bře 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adriene jé!!!Ti jsou tááák nádherní :dizzy_face: Moc gratuluju :slight_smile:
19. bře 2013 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
adriene, ty jsou tak krásný, moc přeju štěstí a zdraví. Jenom mě hrozně rozesmívá, kdyby tam tehdy D dal dvě a dneska by u vás dělal chůvičku, :grinning: :grinning:

Takže dobře zvládej a pošli další fotečky, mmch, chlapi vypadají, že jim je minimálně několik týdnů :grinning:

holky díky za členství, beru
19. bře 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, děkuji moc za gratulace! Ano, jsou nádherní, i my jsme nadšení :slight_smile: Přeji to Vám všem, pevně věřím, že to tak dopadne :wink:
@julie74 No to jo... 3, 4 kousky... Představ si, že když jsme opouštěli porodnici, potkali jsme na oddělení D., tak jsem ho pozdravila a řekla mu, že děkujeme, že "tohle" je jeho práce... vykulil oči a usmíval se dost překvapeně :grinning:
19. bře 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jestli nemá chlapec krásnou práci, občas :grinning:
19. bře 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene Strašně moooc blahopřeji k dvojčátkům, jsou to naprosto nádherní klučíci!!! :slight_smile: :slight_smile:

mkuki tobě grutuluji ke krásné holčičce :slight_smile:
@danci70 držim vše co můžu aby ti to vyšlo!!!

Omlouvám se, že jsem se dluho neozvala, poslední dobou se nic nedaří!! Co se týče Podolí?? Před dvěma měsíci jsem byla u psychotronika, tvrdil, že se nám nedaří proto, že mám cystu na levém vajíčniku!!! A světe div se, teď když jsem měla začít stimulovat na 2IVF tak cysta je na světě a má už 3,3 mm :frowning2: Takže se vše odkládá, ach jo !!!!

Všem držím palečky
19. bře 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@booo moc děkuju :slight_smile: přeju ti,aby cysta byla brzy pryč a mohli jste se na to brzy vrhnout :wink: :slight_smile:
19. bře 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@booo holka přidám tě k nám do zavřené diskuse jo??? :dizzy_face:
19. bře 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pikusa piku, jasně děkuju :slight_smile: Jen si vás dočtu tady a jdu k vám :wink:
19. bře 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek