CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

miiisule
19. črc 2016

@nita1984 zkuste MUDr Darebneho toho si tam ženský chvalily, me ty postupy tam přijdou celkem neprofi..co jsem mluvila s ostatními tam tak všichni mely stejnou stimulaci,neřeší individuální problém a Mudra nerada vysvětluje pokud vůbec,k OHSS me absolutně nic neřekla,kdybych nejela o víkendu na pohotovost tak ani nevím ze mám opravdu problém a ze me to transfer muže jeste zhoršit,chtěla jsem AH to mi taky nechtěli udělat ze prý jsem mladá,to ke argument o ničem,když chci zvýšit šanci uchycení a platím si za to tak by měli vyhovět a ne jednat tak abych měla co nejvíc cyklu IVF.

nita1984
19. črc 2016

@miiisule Mě minulý týden v Podolí operovali, byla jsem spokojená. Mám trochu kliku v tom, že tam dělá sestru moje kamarádka, tak věřím, že to bude "páka" na to, aby to k něčemu bylo. Pronatal mě totálně zklamal. Mám chuť se na vśe vykašlat.

miiisule
19. črc 2016

@nita1984 pokud tam mas známou tak to snad pomůže,zkus si vyžádat ze chceš k tomu Darebnému ten byl o dost v jednání lepší. No ja jich mám v tuhle chvíli taky plný zuby jak me je zle.tohle nikomu nepreju.

nita1984
19. črc 2016

@miiisule Myslím že k němu jdu. Tak uvidím, co mi poví na pondělní konzltaci. Ve čtvrtek jdu naposledy do pronatalu, vyžádám si svoje dokumenty a uvidím

miiisule
19. črc 2016

@nita1984 tak ať se ti tam líbí,nenech se odbýt a brzo se dočkas // .

nita1984
19. črc 2016

@miiisule díky, tobě držím palce, a´t j brzo lépe

filfinka
19. črc 2016

Ja chodim k Mudr Darebnemu a je moc fajn

lorakv
21. črc 2016

Ahoj holky, jsou dlouhé objednací lhůty do CARu v Podolí? Říká se, že u Apolináře to trvá celkem dlouho, než vás obednají vůbec na první konzultaci? Osobní zkušenost nemám zatím žádnou.

nita1984
21. črc 2016

@lorakv teď o prázdninách je to horší kvůli ovoleným,a le i tak jsem dostala termín na první konzultaci za 8 dní od telefonátu.

lorakv
21. črc 2016

@nita1984 To je moc pěkné! Já se bála, aby to nebyly třeba 3 měsíce nebo tak něco. 🙂

enuska33
29. črc 2016

ahoj holky,
nevíte náhodou kolik stojí v podoli cyklus ivf pro samoplátce?

fresijka
3. srp 2016

@miiisule Jsem ráda, že takový názor nemám jen já..nikdo tam nic nevysvětlí..léta postupy stejné, hormony stejné a když se neptám sama, nic navíc neřeknou. Já jsem u nich od 2014 a odcházím. Na genetiku mi řekl, že jsme mladý. A navíc, objednáte se na 9 hodinu a do ordinace jdete v půl 11!!! Dva doktoři na tolik párů je prostě málo..

klaraaa1
24. srp 2016

Ahoj vakoema, také jsem nedávno odešla z GESTU (po 15 letech,kam jsem chodila i na gynekologii a proto i IVF tam), protože jsme byli nespokojeni. Podstoupila jsem tam 6x iui a 2x ivf...ale největší problém je, že mudr Šulc neřeší imunologii. Tvrdí, že každá s problémem vyjde s Prednisolem, tak mi ho předepsal i bez imunologických testů. Každopádně jsem teď u jiné gynekoložky, která mě okamžitě poslala na imuno testy do Podolí a je tam problém, takže se teď léčím před dalším pokusem. No a řekla mi, že pro ně kdysi dělala a že tam jsou vyhořelí doktoři.. Ještě jedna zkušenost z Gestu - před zavedením oplodněného embrya mi sestřička řekla, když jsme přišli na objednanou 13h, že budeme čekat ještě půl hodiny, protože přednost mají cizinky. Ano takhle mi to řekla.... takže to byla poslední kapka.
Nikomu toto centrum nedoporučuju. Už jsem pochopila, že péče tam není 100%.

megara
11. pro 2016

Ahoj dámy, chodíte do CAR Podolí někdo jako samoplátce? Ráda bych věděla jak to funguje. Byli jsem v Podolí na 3. IVF a zadařili se nám z něj dvojčátka, a nezbyli žádní mrazáčci, ale o miminka jsme 3.12. v 22+5 tt přišli 😢 a i přesto, že mi přijde že to snad nikdy nepřebolí, nechci ustrnout a pokračovat ve svém snu mít malého diblíka, nebo i klidně dva diblíky 🙂. Předem děkuju za jakékoliv ohlasy.

lamiele
14. pro 2016

@megara myslím,že mají na svých stránkách ceník a nebo nejlepší je si zavolata domluvit si schůzku. Držím palce,určitě se svištíka dočkáte. A já doufám taky, mám za sebou témeř první ivf. Ted pred vanoci snad jeste stihnu ket a pak se uvidi.

limlim
30. led 2017

Ahoj holky, byla jsem ted v Podoli uz mam za sebou 3 ivf v Gennetu a jelikos jsem z dalky mam dotaz kolikrat jste byly v Podoli nez jste meli injekce? Diky

megara
30. led 2017

@limlim Ahoj, od první návštěvy do vyzvednutí injekcí jsem tam byla třikrát, s tím že jsem byla o velikonocích v Podolí na hysteroskopii, a měla jsem za sebou 2 x IVF a 1 x KET z Gennetu v Liberci s neg. výsledkem. První konzultace a stěry. Další měsíc výsledky, k těm jsme dostali antibiotika. Pak konzultace a léky. Na konci června 2016 jsem začala se stimulací a zadařilo se, čekala jsem dvojčátka o která jsem 22+5 tt přišla. Až se trochu srovnám půjdeme zase do Podolí, jsou skvělý.

limlim
22. únor 2017

@megara Ahoj obcas jsem uz psaly na Lib. Gennetu a mam otazku jak na tebe tak na ostatni sice jsem ostrilena IVFka ale chtela jsem se optat na co si mam dat v Podoli pozor atd. nechci dr. nejak nastvat ale nechci se nechat odbit kdyz uz si budeme vse platit sami. 😒Diky

megara
24. únor 2017

@limlim Ahoj, já se na základě ohlasů tady objednala k Dr. Darebnému, při objednání řekneš že chceš k němu, s tím nebyl žádný problém, ale i Dr. Řezáčová není špatná, ale přišla mi jak leklá ryba, ale taky příjemná. Ale Dr. Darebný je příjemnější. Vzala jsem si sebou zprávy z Gennetu, všechny jak vyšetření tak z IUI a IVF, a vysvětlila jsem Dr. že jsme chtěli změnu po nezdarech i kvůli psychice, on mi zase po prostudování zpráv, na rovinu řekl že toho mám za sebou dost, a že technologie IVF jsou všude stejné jen s drobnými odlišnostmi, a tak uvidíme. Dál se mě zeptal zda nechci psychologa, což jsem odmítla. Vše bylo naprosto v klidu a příjemné. Pro mě bylo důležitá i reakce manžela, a ten byl nadšen, takže nebylo co řešit. Taky si teď budeme vše platit sami. Snad ti to pomohlo.

nita1984
24. únor 2017

Já jsem dnes po oběru oocytů v \Podolí a jsem čím dál nadšenější.... přístup, inormace, za mě všechno na jedničku, také chodím primárně k dr. Darebnému, ale oposlední UTZ a odběr dělala dr. Řezáčová a pohoda. Za mě opravdu doporučuji. Už jen proto, že nám všechny sestřičky snad stokrát opakovaly, abychom se hlásily, že nejdůležitější je abchom se cítily příjemně atd. Všichni pořád opakovali že kdyby cokoliv máme volat nebo přijet, prostě za mě fakt velká spokojenost. Embryoložka s každou individuálně řešila co a jak a i třeba některé hrazené kroky rozmouvala, když nebyly nezbytné, aby to člověka nestálo zbytečné peníze navíc....

megara
28. bře 2017

Ahoj, můžu se zeptat těch co již nemají pokusy na pojišťovnu a platí si vše sami, na kolik je finančně vyšli léky na IVF a hlavně jaké to byly, a popřípadě jejich množství? Mm vyčerpáno na pojišťovnu a Dr. mám doporučeno plné IVF, protože reaguji až na velké dávky hormonů. Děkuji za odpovědi 🙂

miracleelcarim
22. dub 2017

Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala do diskuze. Snažíme se o mimčo a nedaří se, takže jsme se objednali do car Podolí. Žádná vyšetření jsem já ani partner neabsolvovali. Proto bych se ráda zeptala, jak budou následovat vyšetření. Četla jsem, že se dělá např. hormonální profil, průchodnost vejcovodů, ultrazvuk zda roste folikul a následně praskl. Dělá se to vše hned nebo se udělá něco, počká se na výsledky, pak kontrola a pak nás pošle doktor na další vyšetření? Nebo to budeme absolvovat hned vše? Na termín jsem čekala 3 měsíce, byla bych ráda, kdyby se něco začalo dík hned a ne se to vleklo. Doufám, že tak dlouhý termín byl díky tomu že jdeme na první konzultaci a že další kontroly budou rychlejší. Doufám, že se tu nějaká dušička do diskuze najde. Děkuji

jezz13
27. dub 2017

@miracleelcarim
Ahoj, já jsem taky na začátku, mám za sebou 2 x zamlklý potrat (s různými partnery) a je mi 37, takže jsme se na první konzultaci s Dr. Darebným domluvili na IVF s PGS (genetické vyšetření embrya). Objednání na spermiogram bylo asi za týden, na genetiku za 3 týdny, výsledky bohužel budou až za 2 měsíce (budu ráda, pokud mi někdo napíše, že jim to tak dlouho netrvalo). Spolu s genetikou mi udělali krevní testy na trombofilní mutace a štítku. Ještě čekám na odběry pro hormonální profil, bohužel se mi po revizi zatím nerozjela menstruace :-/ Dostala jsem rozpis těhle vyšetření s tím, že až budu mít výsledky, mám se zas objednat k Dr. Darebnému a domluvíme se, co dál.
Takže taky dotaz na ostatní - je tu někdo s podobným problémem? Jak jste pak pokračovaly (a dopadly?)

nita1984
27. dub 2017

@jezz13 Darebný je zlatíčko, díky němu mám v břiše 7týdnů starou fazolku. Zítra k němu jdu na první UTZ. Moc se těším. Jinak u nás se šlo hnedka do IVF žádná extra vyśetření jsme nedělali, takže v tom neporadím ale od holek vím, že ta genetika opravdu trvá dlouho :(

miracleelcarim
27. dub 2017

@jezz13 Ahoj, já jdu na první konzultaci na konci května, už se nemůžu dočkat. To čekání je nekonečný ☹ A na výsledky spermiogramu se prosím tě čeká jak dlouho? Ty se asi dozvíme až na kontrole u Dr. Darebného viď? Nevím, jaké všechny testy na trombofilní mutace ti dělali, ale vím, že na některé výsledky se také déle čeká (osobní zkušenost, ale z jiného důvodu ☹ ) Ale určitě ne dva měsíce, takže by ti to mělo hezky vyjít...

jezz13
27. dub 2017

@nita1984 Paráda, díky a držím palce, ať vše běží jak má! Mám ráda dobré zprávy 🙂
@miracleelcarim Spermiogram je v podstatě hned, akorát ho vydají jen osobně tobě nebo partnerovi ( v ISCARE si šlo zavolat s heslem cca za 2 hodiny). My byli pár dní po něm objednaní na tu genetiku, chtějí tam mít už jeho výsledek, takže jsme si ho vyzvedli cestou. Spermiogram už měl přítel právě dělaný v ISCARE a byl v pořádku , takže jsme vyzvednutí moc neřešili.

eiccul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miracleelcarim
2. kvě 2017

@jezz13 Děkuji za zprávu 🙂 Takže jestli tomu dobře rozumím, tak se na výsledky spermiogramu běžně čeká, pokud chceme. Já se totiž obávám, že by se partner do další návštěvy zbláznil, jak by byl nervózní. Ještě mě napadá, jak dlouho trvají výsledky na ten hormonální profil? Četla jsem, že někdo čekal týden, což mě přišlo ,,dlouho,, Abych pak věděla, za jak dlouho se objednat na kontrolu. I když teď koukám, že jsi na nich vlastně asi ještě nebyla, i když kdo ví 🙂

jezz13
2. kvě 2017

@miracleelcarim Na hormonalni profil se chystam zitra, tak dam pak vedet.

jezz13
3. kvě 2017

@miracleelcarim Výsledky hormonálního profilu by měly být za 14 dní. Na kontrolu tě asi objednají rovnou při odběru krve, já musím stejně počkat nejdřív na tu genetiku. Ale tvářili se, že jakmile jí budu mít hotovou, objednají mě na stejný den na další konzultaci k MUDr. Darebnému a pak už by šlo začít se stimulací (když se něco nezjistí z těch testů). Jsem ráda, že se to zas o kousek pohnulo. 🙂
Akorát mi teda automaticky nedělali AMH, řekla jsem si o něj (a zaplatila ho) sama. Nevím, zda ho při mé diagnóze jinde dělají automaticky nebo ne, ale bylo by fajn, kdyby mě třeba informovali, co chtěj dělat a co bych si mohla/měla doplatit.