• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

24. srpna 2016 
@nita1984 zkuste MUDr Darebneho toho si tam ženský chvalily, me ty postupy tam přijdou celkem neprofi..co jsem mluvila s ostatními tam tak všichni mely stejnou stimulaci,neřeší individuální problém a Mudra nerada vysvětluje pokud vůbec,k OHSS me absolutně nic neřekla,kdybych nejela o víkendu na pohotovost tak ani nevím ze mám opravdu problém a ze me to transfer muže jeste zhoršit,chtěla jsem AH to mi taky nechtěli udělat ze prý jsem mladá,to ke argument o ničem,když chci zvýšit šanci uchycení a platím si za to tak by měli vyhovět a ne jednat tak abych měla co nejvíc cyklu IVF.
19. črc ve 14:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miiisule Mě minulý týden v Podolí operovali, byla jsem spokojená. Mám trochu kliku v tom, že tam dělá sestru moje kamarádka, tak věřím, že to bude "páka" na to, aby to k něčemu bylo. Pronatal mě totálně zklamal. Mám chuť se na vśe vykašlat.
19. črc v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@nita1984 pokud tam mas známou tak to snad pomůže,zkus si vyžádat ze chceš k tomu Darebnému ten byl o dost v jednání lepší. No ja jich mám v tuhle chvíli taky plný zuby jak me je zle.tohle nikomu nepreju.
19. črc v 15:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@miiisule Myslím že k němu jdu. Tak uvidím, co mi poví na pondělní konzltaci. Ve čtvrtek jdu naposledy do pronatalu, vyžádám si svoje dokumenty a uvidím
19. črc v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@nita1984 tak ať se ti tam líbí,nenech se odbýt a brzo se dočkas // .
19. črc v 16:13  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@miiisule díky, tobě držím palce, a´t j brzo lépe
19. črc v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja chodim k Mudr Darebnemu a je moc fajn
19. črc v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsou dlouhé objednací lhůty do CARu v Podolí? Říká se, že u Apolináře to trvá celkem dlouho, než vás obednají vůbec na první konzultaci? Osobní zkušenost nemám zatím žádnou.
21. črc ve 13:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lorakv teď o prázdninách je to horší kvůli ovoleným,a le i tak jsem dostala termín na první konzultaci za 8 dní od telefonátu.
21. črc ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nita1984 To je moc pěkné! Já se bála, aby to nebyly třeba 3 měsíce nebo tak něco. :slight_smile:
21. črc ve 14:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
nevíte náhodou kolik stojí v podoli cyklus ivf pro samoplátce?
29. črc v 15:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@miiisule Jsem ráda, že takový názor nemám jen já..nikdo tam nic nevysvětlí..léta postupy stejné, hormony stejné a když se neptám sama, nic navíc neřeknou. Já jsem u nich od 2014 a odcházím. Na genetiku mi řekl, že jsme mladý. A navíc, objednáte se na 9 hodinu a do ordinace jdete v půl 11!!! Dva doktoři na tolik párů je prostě málo..
3. srp ve 21:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vakoema, také jsem nedávno odešla z GESTU (po 15 letech,kam jsem chodila i na gynekologii a proto i IVF tam), protože jsme byli nespokojeni. Podstoupila jsem tam 6x iui a 2x ivf...ale největší problém je, že mudr Šulc neřeší imunologii. Tvrdí, že každá s problémem vyjde s Prednisolem, tak mi ho předepsal i bez imunologických testů. Každopádně jsem teď u jiné gynekoložky, která mě okamžitě poslala na imuno testy do Podolí a je tam problém, takže se teď léčím před dalším pokusem. No a řekla mi, že pro ně kdysi dělala a že tam jsou vyhořelí doktoři.. Ještě jedna zkušenost z Gestu - před zavedením oplodněného embrya mi sestřička řekla, když jsme přišli na objednanou 13h, že budeme čekat ještě půl hodiny, protože přednost mají cizinky. Ano takhle mi to řekla.... takže to byla poslední kapka.
Nikomu toto centrum nedoporučuju. Už jsem pochopila, že péče tam není 100%.
24. srp ve 14:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek