CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

downhamka
2. zář 2008

Takze v albu jeste nemam fotecky, musim je zmensit, jsou moc veliky! Je to na me moc, tak az zitra, 😅

pikusa
2. zář 2008

No tak já tady čekám 😀 a nic.
No tak zítra.Už teda mizím do sprchy a usínat k TV 🙂 Páááááááááááá

georgik
3. zář 2008

Mel: pripojuji se k tichym gratulantum 🙂
Jinak my jdeme 25.9. na druhou konzultaci. Nevíte co si od toho mám slibovat?? Co nás tam tak čeká? 🙂 abych pak zas nebyla zklamaná 🙂

m.e.l
3. zář 2008

georgik, no jestli ti předtím brali stěry a manžovi dělali spermio, tak vám poví jak jste na tom a doporučí léčbu, když to bude vše o.k. jen třeba zádrhel v ovulaci, tak zkusí časovaný styk, inseminaci. . . . No a když bude špatný spermio - hodně špatný, tak rovnou navrhnou IVF. . . . My měli problémy s ovulací, jiný ne, takže jsme začali tím jednodušším a pak jsem si už dupla na IVF, to se asi vydařilo. . . Zatím potichůůůůů děkuji za gratulaci. . . . 😀

georgik
3. zář 2008

Mel: my uz máme dvoje spatny vysledky spermio... primo imunobiologie v Podolí napsala ke kontrolním (druhým) výsledkům, ze doporucují asist.reprodukci....... takze manzel sice bastil Selzink ale velky zlepseni moc neocekavam po dvou mesicich.... takze predpokladam, ze opet spermio bude nic moc..........
Neni zac 🙂 Mackam vsechny palce co mam 🙂

macous
3. zář 2008

Ahoj mel, jak tobě vlastně léčili to, že jsi bez ovulace?
Já jsem hrozně ráda, že máš 2 čárečky, určitě budou jen sílit, obzvláště u tebe mě to těší, moc mi to pomáhá, protože tu ovulku taky nemám a je to u nás jediný problém 🙂

m.e.l
3. zář 2008

georgik, tak to asi budete mít rovnou IVF s ICSI. My měli ukázkový spermio, já údajně naprosto zdravá až na tu anovulaci. . . Stejnak jsme při IVF platili radši za ICSI a udělali jsme dobře, manža byl předtím trochu nemocný a na spermiu se to dost projevilo. Spermoušů bylo dost, ale nechtělo se jim hýbat. 😀

m.e.l
3. zář 2008

macous, léčili to od 5.ho do 9.ho dne Clostilem, pak sledovali folikuly a nakonec jsem šla na píchnutí Pregnylu. Pak jsme měli řečeno kdy se máme doma snažit, to jsme měli dvakrát, pak jednou inseminaci a další inseminace pak vyšla na víkend, tak byla změněna na plánovaný styk. No a poté jsem si už dupla na IVF a asi jsem udělala dobře.

georgik
3. zář 2008

Mel: no manza jich ma taky dost, na to jak malej vzorek to vzdycky byl 🙂 ale nejsou s lineárním pohybem (jenom 14%).... no uvidime.... ja se hlavne bojim, aby me neposlali na laparku ☹ no ale kdyz to pomuze, tak to holt prekonam 🙂

murecka76
3. zář 2008

Chtěla jsem se zeptat na vaši zkušenost s pracovní neschopností od kdy jí dávají při IVF a píšou vycházky (a co neomezené vycházky jsou možné). Děkuji.

m.e.l
3. zář 2008

georgik, laparka je v pohodě. A díky ní jsem aspoň věděla, že jsou průchodné vejcovody a jsem i celkově v pořádku pro otěhotnění. Tudíž inseminace a časovaný styk nebyla zbytečná ztráta času. Přesto se podařilo až IVF.

macous
3. zář 2008

Mel: tak to máš tak trochu podobný, mě plánovyli inseminaci 3x, ale udělali ji jen 1x, jedna nebyla, neměla jsem prostě dost velký folík, a ta poslední, odkládali mi to tak dlouho, až mi při posledním ultrazvuku řekli, že už je folikul prasklý, že to máme zkusit večer samy, a pak už jsem si dupla na IVF a mám neúspěšný ET,KET,KET.
Nechci tě otravovat, ale ještě mi prosím řekni, co ti dávali při tom IVF, já mám totiž jen ten Estrimax na nárust děl. sliznice, jinak nic.... jsem z toho tak trochu zoufalá....

m.e.l
3. zář 2008

Měla jsem na stimulku Puregon, pak poslední tři dny Oralgutran, nakonec Ovitrelle na dozrání, no a po ET mám 3x 2 kuličky utrogestanu zavádět. Od té doby co mám na testu //. tak mi přestal ten utrouš vadit! 😀

buresinka
3. zář 2008

Ahojky kočky, 🙂

tak jsem konečně zdravá. O víkendu jsem se pěkně vyležela a teď už zase makám v práci jako šroub.

Mel, potichoučku gratuluji. 🙂 Mám radost.

m.e.l
3. zář 2008

buresinko, potichounku děkujůůůůůů................ 😅

buresinka
3. zář 2008

Murečku, neschopenku dávají od případného ET.

macous
3. zář 2008

to ti teda moc věřím 😀 😀 😀 já ti tak moc držím palce ani netušíš, třebas se v podolí potkáme, až půjdeš na ultrazvuk 🙂 já už jsem i přemýšlela, že bych si nechala po další stimulce šoupnout 3 embrýskam, ale když oni mi nechtěli dát ani to jedno, nakonec jsem si to vydupala (měla jsem po odběru volnou tekutinu v břiše a na plicích, když jsem se probudila z narkózi, tak mi kapala kapačka a pak jsem tam ležela 4 hodiny, protože mi dávali další 2 kapačky, ani vlastně nevím co to bylo ☹

m.e.l
3. zář 2008

No mě by asi sestra dávala neschopenku klidně od pondělka, né až od úterka. . . Ale řekla jsem si o neschopenku ode dne ET. Vycházky mám 4 hodiny dopoledne, mohla jsem si to rozdělit na dvě a dvě, ale to by jsme s manžou nemohli o víkendu ani na návštěvu k rodičům. Věřím, že až půjdu k mé dr. tak mi dá neomezené, pokud mi nic nebude.

georgik
3. zář 2008

mel: diky za uklidneni 🙂 no uvidime toho 25. 😀

m.e.l
3. zář 2008

georgik, není zač. Měla jsem z toho bobky, přiznávám, ale bylo to u tý laparky tím, že jsem nikdy nebyla pod narkózou. . . .

buresinka
3. zář 2008

Macous, co já vím tak v Podolí striktně tři embrya nedávají. A jestli jsi měla tekutinu v břiše, tak jsi měla hyperstimulační syndrom. Také jsem ho měla a měla jsem po OPU kapačky. Já tam tedy navíc omdlela, tak jsem měla po transferu a byla jsem pak až na Ketu.

m.e.l
3. zář 2008

buresinko, mě říkali, že dávají standartně dvě. . . Ale mě nutila embryoložka jedno, nedala jsem se. . . .

ivkaj
3. zář 2008

Ahoj kočky, tak mi už máme za sebou návštěvu imunobiologie. Vzala si nás taková mladá paní doktorka. Sympatická i jsme se zasmáli, teď už jen čekat na výsledky 😅

buresinka
3. zář 2008

Mel, však je to skvělé. 🙂

m.e.l
3. zář 2008

ivko, přeji ti příjemné čekání na výsledky. Já myslela, že se jich nedožiju. . . .

buresinka
3. zář 2008

A neměla jsi Mel náběh na hyperstimulační syndrom, protože v tom případě dávají jen jedno.

buresinka
3. zář 2008

Ivko, tak to je skvělé. Neboj to čekání na výsledky uteče. 🙂

m.e.l
3. zář 2008

buresinko, to jsem neměla. Já měla stimulku naprosto v pohodě, a taky podle toho vypadal počet vajíček!! 😠 Ale i tak výsledek vypadá, že bude pozitivní! 😀

macous
3. zář 2008

Ahoj Buresinko, a co ty s tím KETíkem, čekáš na výsledek, nebo už ho máš ? 😵

buresinka
3. zář 2008

Tak nevím, třeba ta embryjka byla tak krásná, že měla embryoložka strach, že se chytnou obě. 😀 Což tak mimochodem vypadá, když už je testík pozitivní. 😀 Uvidíš pak podle hcg.