CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

buresinka
9. zář 2008

Jinak s tou Bahníkovou máte pravdu. Chodím k ní vlastně skoro pořád a vždy když vlezu do ordinace, tak chvilku pokecáme o takových běžných věcech. Dokonce už zažila i moje slzičky, a tak jsme to chvilku tak nějak probíraly, tak jsem byla ráda. 🙂

murecka76
9. zář 2008

Kalko, děkuji ti za zprávičku, ale vůbec jsi mě nepotěšila. Já tedy nemám vůbec dobrou zkušenost z Bahníkovou. No což se dá dělat, chci už vědět jak budeme dál pokračovat. 😒

m.e.l
9. zář 2008

S Bahníkovou mám jednu horší a jednu lepší zkušenost. Poprvé mi prostě jen tak oznámila, je tam cysta přijďte za měsíc! Žádný lidský přístup! Já zrovna měla cyklus 43 dní, takže čekání na další UZ bylo šílené. Když jsem tam šla znovu, tak byla cysta na ústupu a Bahníková měla úplně lepší přístup a hned, že je cysta na ústupu a že mám zkusit ještě přijít do třetího dne cyklu, že když se ještě zmenší, tak začnu stimulovat. Prostě najednou se chovala úplně jinak a vlastně díky tomuhle přístupu, mi zkrátila to hrozné čekání na další dvě mrchy.

pikusa
9. zář 2008

Ahoj holky 🙂
Tak mě z CARU propustili po UTZ kde bylo vidět srdíčko,asi taky proto,že se koukala,jak to mám daleko a že ty cesty nejsou nic moc dobrého.tak mi vypsala zprávičku pro mou dr.a bylo to.A k té už ted půjdu----18.9.
Jinak neschopenku vám dají hned po ET,nebo pokud nechcete,tak po porvrzení těhu.Asi taky záleží na vás.Jo mě jí chtěli dát hned po OPU,když jsem měla tolik folíků a hyperstimulák,ale já měla dovolenou,tak jsem si jí vzala až když jsem viděla váček 🙂

m.e.l
9. zář 2008

piku, normálně ten příští týden bude plný zpráv!!! Pomalu každá s kterou se bavím, tak příští týden má nějaký rohodující den! No já počítám, že příští pátek půjdu na UZ. Budu na konci 6tt. Takže by možná srdíčko už mohlo být vidět, ne?

bekynka
9. zář 2008

ahoj mel, tak se ti docela na ten zítřek těším. snad už nepřijdu k žáčkové, ale budu mít někoho jiného. Jdu tam v 8:30 a manža tedy nakonec opravdu půjde se mnou. mám z toho dobrý pocit. zdravím všechny ostatní a moc gratuluju všem, kterým je k čemu gratulovat 😀

lucijda
9. zář 2008

Je sice pravda že Bahníková má takový neosobní přístup, ale myslím si že jako lékařka je výborná i když na okec je opravdu nejlepší Darebák 🙂 Piku určo bude lepší když to budeš mít jen kousek, ˇa asi je tam určitě takové osobnější prostředí a lepe Tě tvůj Dr. zná já osobně mám super zdi má polepený mimčama, který odrodil takže príma podívaná 🙂

m.e.l
9. zář 2008

lucijdo, to má moje doktorka taky, v čekárně je nástěnka s mimčama. . . . 😀

downhamka
9. zář 2008

Dobre ranko vsem! 🙂 🙂
Mel kdy jdes na krev test, ja myslela devatyho. A kdyz se kouknes do meho alba tak ten prvni utz je z 6tt, mimisek muze byt az 4mm velky a uz to vypadalo jako by se cely ten plodik pravidelne hybal, Rezacova rikala, ze to zacina tlouct srdicko 😀 😀 , bylo to nadherny....
Jinak jsem zustala v Podoli, budu chodit asi k Bahnikove, zatim. Muj gyn. pujde totiz tento rok do penze, takze bych si musela vybirat tady. Jinak v Prze mam kamaradky, tak to vzdy spojim s malou navstevou 😉 😉

Lucijdo doufam, ze se mas dobre a nic te v tvem tehotenstvi netrapi!!! To vis, kdyz muzes bud doma.

m.e.l
9. zář 2008

down, na krev jdu zítra. 15 dní od ET říkala doktorka Řezáčová a do je středa. Jinak chtěla bych co nejdříve ke své dr. mám ji 2 zastávky a né přes celou Prahu jako Podolí.

downhamka
9. zář 2008

mel tak to jooooo, tak to budem zase vsichni koukat a cekat na tu dobrou novinu!!! 🙂 Jinak nevim jestli te pusti k doktorce hned po tomhle utz, mozna by bylo lepsi si ten prvni utz vyridit na skoro sedmy tyden, jako to mela pikus, ale to bys asi nevydrzela 😀 😀 😀 , Mas krasny carky mysllim na testiku, vypada to dobre, ne-li na dvojcatka 😉 😉

downhamka
9. zář 2008

No ale snad ti to nebude vadit, kdyz pujdes do Podoli jeste na dva utzky a pak teprve ke svemu gyn. 😉 ty prvni fotecky jsou ty nejkrasnejsi, a urcite bys je v albumu mela mit 🙂 🙂

kalka
9. zář 2008

Holky.. co se stane když Utrouš začnu brát až zítra?.. když jsme byla včera na IUI?.. 😒

lucijda
9. zář 2008

Kalka to nevím, já ho vždy brala tak jak jsem dostala nakázáno, ale před IVF jem ho musela jíst už týden před tm, takže to nějaký význam asi bude mít, takže bych si ho vzala co nejdříve.

m.e.l
9. zář 2008

down, moje doktorka umí taky dělat fotečky! 😀
kalko, já myslím že to neva. Ale jistá si nejsem. . . .

kalka
9. zář 2008

no tak já se do něj pustím až zítra ráno.. to bahínko nesnáším 😠

lucijda
9. zář 2008

To mi povídej já k tomu chytla mykózu, tak si ještě zavádím boraxové bobule fakt chuťovka 🙄

downhamka
9. zář 2008

mel no to vis, fotka tam bude, ale rikam, ze ty prvni jsou nejhezci, je videt vse, pak se mimisek zvetsuje a uz se pak ani nevi co se vidi 😀 😀 😀
Holky ja jsem ten utous vymenila za Crinone. Je to takova umela dlouha nadobka, v ktery je progesteron/typicky bily, ktery se tam rano vstrikne. A pak uz se zadny zavadet nemusi. Sice jsem si par stovek priplatila, ale me vyhovuje, ani tak nespini. Moje kamaradka byla na ivf v pronatalu pred dvema roky a brala utgestan jen jeden rano a jeden vecer a taky ma super zdravou holcicku 😉 😉 Zalezi to na caru, tipuj ☹ u

m.e.l
9. zář 2008

down, mám sto chutí se zeptat až do CARu půjdu, jestli můžu utrouše polykat, nemám po něm vedlejší účinky tak nevidím důvod proč bych ho nemohla užívat tak.

kalka
9. zář 2008

no já mám předepsáno dva ráno a dva večer.. 😒 humuláč 😠

Jo a jak jste tu některá psala, že příští týden je skoro tady pro každou nějak rozhodující.. tak vlastně i pro mě.. chystám se příští víkend testovat 😅

m.e.l
9. zář 2008

kalko, to jsem psala já. Hodně holek co se s nima bavím, tak mají v příštím týdnu nějakou událost. Jinak po IVF se dává třikrát denně 2! 😠

downhamka
9. zář 2008

mel jo urcite se na to zeptej, uvidis co ti na to reknou. 😉 , mas na to pravo citit se dobre a tak i mimisek 😉 😉
Kalko pristi tyden hodne stesticka, to budou zase nervy - myslim pro nas tady kolem 😀 😀

kalka
9. zář 2008

😀 😀

downhamka
9. zář 2008

holky ja bezim se napapkat, dost mi kruci v brise a to tomu mimiskovi udelat nemuzu, tak ze mrknu zase zitra, hezky den 😀 😀

kalka
9. zář 2008

papulík 😉

pikusa
9. zář 2008

Ahojky 🙂
byla jsem ve školičce za dětma a za holkama kolegyňkama 🙂
MEL,srdíčko určutě uvidíš 🙂 🙂 🙂

m.e.l
9. zář 2008

pikusa, jo uvidím, ale až za 10 dní, pokud mě objednají na 19.9.! Ach jó, dlouhá doba! 😠

pikusa
9. zář 2008

No to vydržíš 🙂 🙂 neboj se 😉 já jdu 18.9.tak nám to tady uteče 😉

m.e.l
9. zář 2008

pikus, no to už je za chvíli, že? No když jsem se téměř dožila krve! Tak ten zbytek bude sranda. 😀

pikusa
9. zář 2008

Holky,nechápu,jak to někdo může tajit a utajit těhu,nebo čekat až do 3.měsíce,než to všem řekne,já už ted břicho neschovám a to mám elastáky a přes to docela volný šaty.
Asi trošku dělá i ta hyperstimulace,ta prý odezní až po 12.týdnu.
MEL,no neboj 🙂 no ale mě nevyjde utroš do kontroly,tak si budu muset zavolat a dojet pro recept.