CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
15. zář 2008

Mel,čekáme na to víc jak na výplatu vid 😀 😀 😀 no aby taky ne 😉

m.e.l
15. zář 2008

pikus, jo ani ta výplatní páska - poslední slušná výplata, mě tolik nezajímala jako ultrazvuk. 😀

pikusa
15. zář 2008

No MEL to mě teda taky ne 🙂 🙂 ale musím říct,že nemocenská přišla docela slušná,normálně jako výplata,takže dobrý. 🙂

m.e.l
15. zář 2008

No já budu mít nemocenskou za září asi o 5 tisíc a kousek menší. Takže nic moc. Ale do práce mě to nedonutí jít. 😀

pikusa
15. zář 2008

MEL,já to zblbla............vždytbted v září se bere jako za červenec a to jsem měla dovolenou a marodím od konce července 🙂 ale peníze by mě teda taky nenutily pracovat 🙂 i když je mi dobře.

m.e.l
15. zář 2008

Teda piku nevím jak ty, ale já v září brala jako za srpen!

pikusa
15. zář 2008

MEL no vidíš,jaý jsem dnes máčo???? 😀 😀 já prostě vynechala jeden měsíc v roce 😀 😀 no jasně že za srpen,no asi mi už mimi bere rozum a mě ubývá 😀 😀

macous
15. zář 2008

Mel, to uteče, jak prd, já půjdu buď 22 nebo 23 na ten KET, jestli to dopadne, tak se možná uvidíme, jsem zvědavá, jestli budeš mít 2 x puntík na utz 😀

Down, tak co pečení, kolikrát jsi utíkala na WC nebo ještě nepečete?

macous
15. zář 2008

jo a sliznici mám zatím jenom 6 mm, ale prej žádný strachy, říkal Darebný 🙂

lucijda
15. zář 2008

Macous, se sliznicí si nelam hlavu, já s ní na tom byla vždy katastrofálně a 6mm není žádná trága 😉 Někde jsem slyšela, že hranice pro zavedení je 8mm a to do té doby doroste 😉

m.e.l
15. zář 2008

macous, je tam Darebák jo? No tak doufám, že tam bude i příští týden!

macous
15. zář 2008

Melíku, já jenom vím, že tam bude i ve čtvrtek, protože říkal, že se uvidíme, holky s ním je to úplně jiný popovídání než s ženskejma (Žáčková a Řezáčová), člověk se ho může klidně vyptávat, nikam se nežene 🙂

macous
15. zář 2008

díky Lucijdo, snad máš pravdu a doroste 😖

m.e.l
15. zář 2008

No Darebný je fakt super, proto ho taky v pondělí chci, obzvláště kdybych tam šla naposeldy.

macous
15. zář 2008

Určo tam jdeš naposledy, počkej tam budou 3 a už tam víckrát nepáchneš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucijda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
m.e.l
15. zář 2008

macous, tři tam být nemůžou. To by byl česky řečeno PRŮSER!

macous
15. zář 2008

Mel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 se těším, co tam budeš mít 😀

Lucijdo, byla, ale jestli tam bude ve středu netuším, vyděla jsem i Řezáčovou, ta ale lítala na sál, jen Žáčková tam nebyla.....

m.e.l
15. zář 2008

macous, jsem taky zvědavá. 😅

macous
15. zář 2008

jdu žehlit, mám toho, že se z toho vobtáhnu 🙂 zase juknu

kalka
16. zář 2008

Dobré ránko ..Tak vás sem jdu přečíst, ale nějak vás nestíhám... já jsem už 8 dní po další IUI, tak čekám na víkend a zkusím testík 😉 ale rozhodně na sobě nic nepozoruju.

Holky.. já včera měla hrozně smutnej den... přijeli jsme z práce a našli jsme našeho kocourka mrtvýho za křeslem.. holky já myslela, že umřu taky... měl rozedmu plic a veterinář nás na to připravoval, ale to víte.. na to se nedá připravit... takže každou chvilku mi tečou po tvářích slzy... ach jo.. tohle je hrozný 😢

Musela jsem se vám trochu vykecat.. zatím papa já zas zaskočím

m.e.l
16. zář 2008

kalko 😠 Tak to je mi opravdu líto, už tady válím slzičky s tebou. 😢

lucijda
16. zář 2008

Kalko moc mě to mrzí, moc dobře vím co prožíváš já v lednu přišla o pejska, kterého jsem měla 13let a bylo to jkao blesk z čistého nebe. Dodnes se s tím nemůžu pořádně srovnat, ale musíš být statečná, takhle je mu určitě lépe. Jinak já dnes volala do podolí pořád mě trápí mykózy a dnes v noci už jsem ani nespala děs, takže mám přijet dnes v 12:30, prý to může způsobovat utroš - pěknej kamarád 🙄

m.e.l
16. zář 2008

lucijdo, v něčem utrouš kamarád je, ale v tomhle bohužel ne. Já z toho naštěstí zatím nic nemám, ale občas už podvádím a včera v poledne jsem utrouše polkla! 😉

lucijda
16. zář 2008

Jo sestřička mi říkala, že ho mám chvíli polykat, snad to pomůže, ale teď už jsem dostala do fakt blbý fáze, že už jsem nevěděla co. No každopádně jsem na to zvědavá trpěla jsem na to normálně, tak teď si užiju tak 3x tolik.

macous
16. zář 2008

Kalko, to je smutný, zrovna jsem tvýho kocourka taky obulela, máme doma malý štěňátko, tak jsem teď na zvířátka strašně přecitlivělá, ale to přejde, čas to spraví, určitě se za to brzy dočkáš miminka 😒 😔 😉

Lucijdo, tak to znám, mě mikoza teďka po mrše přešla, ale ten Utroš to asi fakt dělá, protože mě to přepadá po každém KETu a do doby než jsem nastoupila IVF jsem nevěděla, co to mikoza je 😠 jo a koupila jsem si na to v lékárně řapíkovou nať a když si každý večer sedneš do lavoru s odvarem, tak to přejde - lepší než chemikálie.

Meliku tak co žáha, dneska nic 😉

lucijda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
m.e.l
16. zář 2008

Já na mikózy nikdy netrpěla, takže asi proto se zatím držím.
macous, žáha zatím nic, ale ještě jsem toho moc nepojedla, takže dobrý. Ale věřím, že až tady dopiju to mléko, tak začnu zapalovat! 😀

macous
16. zář 2008

melí, mléko je na žáhu jako balzámek 😀 já na mikozy taky netrpím ani na žáhu, ale žáha trápí často manžu (většinou po sladkém)

Lucijdo, no řepíkovou nať a pekně si sedni do lavooooru ať z toho taky manža něco má 😀 😀

m.e.l
16. zář 2008

macous, manžu trápí žáhá a krkání. To přesně mám teď já, takže říkám, že děti budu po něm! 😠