CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lucijda
18. zář 2008

Já bych pořád jen spala, to je asi jediný příznak těhu co mám. Hlavně to bude asi tím utrošm co teď polykám, takže mám prima denní rozvr vstávat v 10 ve 12 jít spát v16:30 vstávat a v 21 jít spát.A to mám zítra jet do prahy kvůli diplomce asi padnu. Piku a ty taky pořád bez příznaků?

pikusa
18. zář 2008

Luci,jo jo pořád a už i to spaní moje ustoupilo a není to tak strašný,jako ze začátku.

lucijda
18. zář 2008

Panečku koukám, že za chvilinku končíš 1. trimestr to letí úplně neuvěřitelně. 🙂

pikusa
18. zář 2008

Lucijdo,to teda,dnes jsem 10+5 podle UTZ 😉

m.e.l
18. zář 2008

Luci, právě jsem tě přečetla manžovi, von furt má něco proti mému odpolednímu spánku! Teď jsem ho 3 dny neprovozovala. Chodím spát jinak kolem 21,30 a vstávám po šesté! Takže ode dneška má zakázáno říct cokoliv na můj spánek! 😅

pikusa
18. zář 2008

Mel,tak to já spala i 3krát během dne 😀
Holky,kdybych se pár dní neozvala,takjsem bez spojení,budeme tady předělávat holkám pokojíček,tak asi nebude čas tady sedět ☹

m.e.l
18. zář 2008

No dobrá, bereme to na vědomí, že se neděje nic hrozného, když tu nejsi. 😉

pikusa
18. zář 2008

No nic hrozného jen můj absták,ale myslím,že to za sobotu zvládneme,zítra začneme,rozmontujeme tady skřín,tu si vezme kamarádka,odpoledne jedeme pro nový koberec a takovou tu sestavu do dětského pokoje,až se ta smontuje,už se budu moct zase připojit.
No a bude hotovo a po novém roce už se vrhneme na pokojíček pro mimi,to ale musíme zrušit ložnici,bydlíme v 3+1.

lucijda
18. zář 2008

O.K. Piku, já měla jako malá holky vymalováno na růžovou barvu - nesnášela jsem jí pak jsem tu stěnu pěkně poblinka a hurá malovalo se na jinou 🙂 Mel já mám kliku, že manžel není celý den doma, ale mám fakt pak problém když dostanu na něco chuŤ jse tady jak u vyjedenýcho krámu, zítra to asi vezmu přes Zličím a budu muset nakoupit, se mi neeeechce!!! jsem děsně líná a pesana pusím jen na zahradu a šup zase zpátky dovnitř 😅

pikusa
18. zář 2008

No tady to holky mají zeleno žluté,takže nic přímo holčičího 😀

m.e.l
18. zář 2008

luci, já manžu taky nemám doma přes den, ale stejnak si mě dobírá, protože se k odpolednímu spánku přiznám! 😔

lucijda
18. zář 2008

To jsou parádní uklidňující barvičky. Holky mám nafouklý prsiska, ale zaráží mě že vůbec nebolí vůbec je necítím je jsou asi tak o číslo větší. Asi si jdu ulovit něco dobrého k snědku 😉

m.e.l
18. zář 2008

Já před chvílí večeřela a zase bych něco pojedla, ach jo. 😕

lucijda
18. zář 2008

já se ani nemusím přiznávat on vždycky zavolá zrovinka když chrnim 😒

pikusa
18. zář 2008

No tak holky to ten můj mi sám říká,at si jdu hajnout 🙂 že už musím být unavená 🙂
Jo a taky jsem papkala,mohla bych zase...........no ale nemůžu,byla bych jako balon.

lucijda
18. zář 2008

Piku, si máš doma opravdu poklad 🙂 Budete parádní rodinka 😉 Jo a těhotný mají balonování povolený!!!

lucijda
18. zář 2008

Holky já se bojím tý cesty do Prahy, přeci jen je to 100km a oskárek asi nebude zrovna nadšenej, že s nim budu zase drncat v autě.

pikusa
18. zář 2008

Luci,já to taky měla 100 km a mimís přežil 🙂 ale pak už mě dr.předala k mé gyndr.právě proto,že to mám tak daleko.

lucijda
19. zář 2008

Tak to Bahnička se na předávání moc netvářila, mluvila něco o tom že 3. měsíce budeme sledovat přestimulovaný vaječníky a 29.9. jdu ještě na imuno, takže si myslím, že si mě tam ještě nějakej ten pátek nechají.

m.e.l
19. zář 2008

luci, a já myslela jak mě v pondělí pošlou k mé gyn. Kdyby si mě tam měli nechat tak dlouho, tak rovnou se jdu dolů zaregistrovat k porodu, byť to mám dost z ruky.

zabza9
21. zář 2008

Ahojky...holky, ztratila jsem ten papír z CARu a teď nevím, jestli se na ten HP musím objednat nebo stačí jen přijít a taky od kolika do kolika tam jsou? Nevíte některá? A jestli potřebuju ten papír o vyšetření, co mi dali? Jdu se pokusit najít to na jejich www...

zabza9
21. zář 2008

Tak jsem to nenašla ☹

m.e.l
21. zář 2008

zabzo, nevím o jaké papíru mluvíš. Jinak na HP musíš asi v určitej den mentruačního cyklu. Zalovej tam ráno, po tý sedmý se určitě dovoláš. Krev berou tuším do 11.ti.

zabza9
21. zář 2008

Mel myslím ten, co mi dali při vstupním pohovoru a vyšetření. Na ten HP mám jít 2.-5.DC, jen nevím, jestli se musím objednat. Zítra tam zavolám, manga je objednanej na úterý na spermio, tak bychom to spojili 😉 Díky.
A jak se Ty cítíš?

m.e.l
21. zář 2008

Ten papír už nepotřebuješ, co Ti dali. Tam je vlastně jenom vytištěno co jste doktorovi řekli plus tuším další postup. V tom případě se na HP objednávat nemusíš, já se tenkrát musela objednat na stěry. Protože jsem na vstupním pohovoru byla 3.DC. Takže mi vzali tu krev hned. Cejtím se tak nějak. . . No furt stejně a zítřejšího prvního UTZ se snad nedočkám. Ke všemu mám rýmu, teda proti včerejšku už je to lepší, ale v noci jsem asi 5x chodila po bytě a nemohla spát.

zabza9
21. zář 2008

No jo, takhle na začátku těhu můžeš jen bylinky 😉 Kámošce dali na nachlazení jitrocelový sirup, je to docela dobrý 😉 A zkoušela jsi se napařovat nad párou? To na tu rýmu trochu pomáhá 🙂
Tak já zítra pro jistotu cinknu, ale mám taky pocit, že psali, že se nemusím objednávat na krev...

m.e.l
21. zář 2008

zabzo, jo napařovala jsem včera, díky tomu jsem i v noci pak mohla dýchat. Teď už je to docela dobrý, strach jsem měla z teploty.

pikusa
21. zář 2008

Ahojky holky,tak jsem zase tady 🙂 pokojíček hotový,hezky jsem jen z povzdálí sledovala práci 🙂 no hlavně,že pracuje PC 😀

m.e.l
21. zář 2008

Ahojky piku, ty mě určitě uklidníš, teda oni mě uklidňují všichni, ale já jsem prostě ze zítřka téměř na prášky. Do toho jsem chytla rýmu, tu už jsem zkrotila a proto se mi krásně přesunula na tuberu. 😅 Mám šílený sny a bojím, aby bylo vše v pořádku. 😒

pikusa
21. zář 2008

MEL,to je jasan,že tě uklidním 🙂 neboj se holka a těš se až uvidíš mimíska v bříšku a dej si čajík s medem,jestli máš med,nebo aspoň s citronem.