CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
23. zář 2008

Kalko já neschopenku dostala od ET, ale možná kdybych si řekla dříve.

kalka
23. zář 2008

ježiš piku.. já zapomněla, že ty si vlastně měla prázdniny.. že ty sí souška.. takže žádnou neschopenku si nepotřebovala 😀 😀

kalka
23. zář 2008

m.e.l no uvidíme... já se holky tak těším... počkejte, jak se to bude blížit, tak budu jak lev v kleci... 😀

m.e.l
23. zář 2008

kalko, umím si představit jak na tom budeš! Prošla jsem si tím, taky. A není to tak dlouho, jestli si vzpomínáš! 😅

kalka
23. zář 2008

m.e.l no ještě abych si nevzpomněla 😉 .. ani nevíš jak ti závidím těch 7tt za tvou přezdívkou 😀 😉 samozřejmě jen v tom nejlepším 😉

pikusa
23. zář 2008

No s cystoujá trpěla stimulace se posouvala od ledna do března ata nakonec stejně byla stopnutá.
Kalka,ale neschopenku ti klidně dají už při stimulaci,když ti nebude dobře.Mě jí nabízeli,protože jsem měla hodně folíků.Pak mi jí nabízeli po OPU,ale to jsem ještě dovolenkovala,já si jí brala až na konci srpna po 1.UTZ.

murecka76
23. zář 2008

Po delší době vás zdravím, 🙂
Mel moc gratuluji k mimískovi a přeji hodně úspěchů při dalším UTZ.

Kalko tak to budeme skoro nastejně stimulovat, já se chystám na UTZ okolo 20.10. 🙂 Uvidím ještě jak mrška příští týden dorazí, mám cyklus 25dní, takže na UTZ jdu okolo 20dne, abych to stihla. Taky se modlím, aby tam nebyla nějaká cysta, mám strach nikdy nebyla tak, aby se potvora neukázala zrovna, když nemá. A hlavně po té revizi nevím co tam bude 😒 . No necháme se překvapit. Manžel taky jede se mnou, má propadlé testy na pohlavní nemoci. Před tou mojí neuskutečněnou stimulací byl taky se mnou na UTZ. Chtěl čekat venku, ale Darebák, mu řekl ať jde taky. 😉

m.e.l
23. zář 2008

Kalko, sestřičky se dají ukecat skoro ke všemu. Mě už včera napsaly lístek na peníze do konce září! 😉

kalka
23. zář 2008

mně jde spíš o to, abych to včas pak nahlísila v práci..od kdy semnou nemají počítat... i když oni berou navědomí už tři roky, že tu jednoho dne ze dne na den prostě nebudu.. ale i tak.. prostě mám ráda když vím jak a s čím mám počítat.. 🙂

ivkaj
23. zář 2008

Kočky a nejdete některá zítra? Nebo tam budu sama opuštěná?

pikusa
23. zář 2008

Kalka,tak u mě to taky brali v práci na vědomí,že jednoho dne už nepřijdu 😀

macous
23. zář 2008

Ahoj holky,
když to tady čtu, tak se směju, protože já si min. KET zapoměla vzít lístek na peníze, a pak marně čekala na peníze, zato tenhle měsíc, když mi to všechno doplatili, jsem prachatá 🙂

Ivko, zítra tam nejdu, až za 13 dní - v pondělí na krev 😉 ale sama tam určo nebudeš 😀

ivkaj
23. zář 2008

Ale byla by to paráda být tam sama ;o)

macous
23. zář 2008

tak to jo, jednou se mi to povedlo 😀

kalka
23. zář 2008

zato já dneska přišla bylo tam narváno.. jak u sestřiček, tak vedle... byla jsme objednaná na 13:00.. přišla jsme přesně.. dosedla jsme a hned mě Bahnička volala... umíte si představit jak ty kolem byli nasupěný 😀 😀 tak jsem se jen omluvně podívala a cupitala do ordinace.. ale víc to asi nadhodilo ty manželata co tam byli 😀 Jé holky.. v tý velký čekárně na tý malý sedačce seděl mužskej a čekal na manželku.. typ tarzana 😀 a on vám usnul.. normálně natvrdo chrápal... nahlas! hlavu zlomenou dozadu a už ho bral 😀 😀 😀 jedna sestřička na něj cacucala a on přestal chrápat, ale spal dál 😀 😀 😀 😀

ivkaj
23. zář 2008

Aha, tak upozorním manžu, že celou dobu si bude včekárně číst ;o)

m.e.l
23. zář 2008

kalko, tak ty máš teda super zážitky.
My s manžou v pondělí tam seděli, a teď z jedné ordinace vyšla paní. No povím vám, vím, že jsou i matky pozdějších ročníků. Ale týhle bylo takových 45 určitě. No a pak ještě přišel její manžel či co, no čuměli jsme oba na to jako že si babička s dědečkem jdou pro vnouče! 😲

kalka
23. zář 2008

no zážitky mám.. musela jsem se chlámat... docela mě tarzan pobavil... 😀 jen je škoda, že jsme nebyla u toho, když přišla jeho manželka a načapala ho tam jak zařezává 😀 😀 😀

pikusa
23. zář 2008

Kalka,no to muselo být vid 🙂
No ale zase mi když jsme jeli na OPU,tak jsme vyrazili ráno v 6,v půl osmý já na řadu a pak tam miláček čekal do 12ti.tak říkal,že si šel odpočinout do auta.Tak asi chrápal tam 🙂 🙂

kalka
23. zář 2008

pikusa 😀 😀 mají to s náma ale trápení 😀 😀

pikusa
23. zář 2008

No to teda vid,ale my to máme stejně těžší 😒

m.e.l
23. zář 2008

No holky, nerozbrečte mě nad těma našima chudáčkama! 😀

kalka
23. zář 2008

óóó miláčci chudinkatý! 😢 😢 😢 😀 😀

Holky já pomalu končím.. už se chystám směr domov.. tak se tu mějte.. já mám teď skoro 14 dní dovču.. ale možná sem tam na net dostanu.. tak papulík a mějte se krásně a těhulky hlavně klíídeček a nožky hore! 😉 😀

m.e.l
23. zář 2008

kalko, pá pá a užij si doffču.

pikusa
23. zář 2008

Kalka pa pa a užívej si volníčko 😀

m.e.l
23. zář 2008

Piku, myslíš toho volna, které my dvě vůbec nemáme? 😀 😅

kalka
23. zář 2008

ještě než jsme vypla PC, tak sem nahlídla a koukám... koukám.. teda mel ty potvoro!!!!! 😀 😀 a teď vážně.. čauky 😉 😀

pikusa
23. zář 2008

Mel,no asi tak 😀 😀 😀 😀

buresinka
24. zář 2008

Ahojky holky, 🙂

už jsem se sem včera nedostala, ale každopádně jsem ráda, že se Kal docela rozumně domluvila 🙂 , akorát nechápu, proč s sebou musí mít manžu na příští kontrolu. Jo a Kal užijte si dovolenou. 🙂

Ivko na dnešek držím palce, ať se také nějak pěkně domluvíte.

Jinak vypadá, že v říjnu tu bude hodně stimulantek, Kal, Murecka, pak mám pocit, že i Zulík. No a já pokud to nevyjde. No uvidíme.

ivkaj
24. zář 2008

Ahoj kočky, tak už oficiálně patřím mezi vás 😅
Ale v podstatě díky vám, jsem na první konzultaci nešla s velkým očekáváním typu hned odejdeme těhotní;o) Prozatím jsme měli tu čest s Dr. Řezáčovou, prostě doktorka.
Jen nevím, proč chce znovu spermio když ho máme z imunologie ze začátku zaří a výsledky jsou v pohodě. Takže si to 9.10 zopakujeme a to už snad budeme moudřejší co dál 😕