• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

14. prosince 2016 
Ahoj holky
Piku tak to je super, ze uz mas par testiku za sebou. Jsem rada, ze se vam tak dobre dari :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Macous to je mozny ze mimis se zavrtava, preju ti to
Mel no a my zase cekacka vid, doufam, ze uz se citis lepe....
Jinak mi jsme najedeni, zase namka ze skolni jidelny, varit jeste nemuzu :frowning2: Dneska mi ale neni nic moc, boli mne dost bricho, tak doufam, ze to neni nic alarmujici. Jinak dobra zprava, manza prijede v utery na tyden, tak se tesime :slight_smile:
26. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
down, no ještě více jak dva týdny do UTZ. Děsný.. . . . Myslím, že Tě břicho bolí, jak se prckové roztahují. Četla jsem, že u dvojčat je to častější jak u jednoho.
26. zář 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOWN,vidíš,taky bych mohla chodit do jídelny :slight_smile: když jsem vlastně jejich :slight_smile: :slight_smile: a u nás ve školní jídelně teda vařili moc dobře.
No opravdu už se roztahuješ :slight_smile: neboj,nic jiného to není :slight_smile:
26. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel diky to jsi mne potesila :wink: Dneska to vypada, ze budu lezet, ani nevim kam se ti moji momousci budou roztahovat, bricho si nedokazu predstavit :wink: bylo mi uz o trochu lip, ale zase velka chut k jidlu, treba vcera vecer :slight_smile:
26. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
down, já mám chutě pořád. No u tebe si teda bříško s dvojčátkama taky moc neumím představit, jsi poměrně malá a drobná. Takže to bude bříško. . . . . dlouho dlouho nic. . . . . a na konci down. . . . . :grinning:
26. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, manža si minulý týden koupil dvě čokolády. . . . Chudák, možná z nich viděl tak dva proužky. . . . :sweat_smile: Tuhle jsem mu vysvětlovala, že pro příště mimís má nejradši jogurtovou milku a on na to, že si ji mimís nenapsal na nákupní lístek. . . . . :angry: :grinning:
26. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky ležela :slight_smile: ale jedu do školky a do školy pro moje "nevlastní deti" :grinning: :grinning: tak si odpoledne budeme užívat ve 3 :wink:
Koukám piku, že máš o zábavu postaráno! :wink:
Ahoj holky, tak jsem zpět srdíčko nanás krásně blikalo, ale gestační váček je protáhlý Bahnička se na to zrovna netvářila mám nařízený klidový režim a za týden na kontrolu jinak Oskárek má 7,8mm. Jen nechápu že váček byl ještě v úterý kulaťoučkej jako balon a teď je taková placka. Jestli ho tam třeba nepřiskřípla tím UZ jak mě to tlačilo, tak jsem jí pořád popolejzala nahoru :confused:
26. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda mám :slight_smile: :slight_smile: až do neděle,ale zítra si bere přítel malou sebou do práce a nechá jí u jeho mamky,já se jedu podívat na svatbu mojí nej kamarádce a pak s mamkou ještě do OBI,tak si jí pak odpo zase vyzvednu.
Oni jsou holky hodný,ještě víc,když jsou bez tatínka :slight_smile:
26. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc holky těhulky, je to super povzbuzení, že se vám to všem tak hezky vyvedlo :slight_smile:
26. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile:

tak je dnes docela hezky, tak mám hned lepší náladu. :slight_smile:

Pikusko, fotečka je krásná, no a držím palce ať dobře dopadnou testy.

Down, tak držím palečky ať je brzy lépe a je fajn, že manžílek dorazí.

Mel neboj ono to rychle uteče k dalšímu UTZ.

Lucijdo, opatruj se a držím palce ať je vše v pořádku.

Macous držím palce, ať najdeš //. :slight_smile:
26. zář 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky a budoucí těhulky! Dnes jsem byla v Podolí, no nic moc zprávy nemám,další pokus se zatím odkládá,mám zvýšený prolaktin,co jsem nikdy neměla, tak si to asi taky musím vybrat :unamused: dostala jsem na to zobání.jinak, za tu dobu, co jsem tam seděla jsem slyšela říct 2x setřičku:bohužel, je to negativní, co z nás každá nerada slyší. Já si zase říkám, že aspoň si v klidu odchodím ten zaplacený kurz břišních tanců, včera jsem byla poprvé a byla to legrace :grinning:
26. zář 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zulik tak to jsme na tom s prolaktinem podobne :unamused: Co jsi dostala za leky?
A jeste jeden dotaz, kam chodis na brisnaky? Ja chodim uz nekolik let, je to moje velke hobby a krasne odreagovani :slight_smile:
Musim rict, ze je to tady nejake plodne, moc sem nechodim, ale od te doby co jsem tady byla naposledy, tak jste se skoro vsechny staly tehulindy :dizzy_face:
26. zář 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Brundik, plodné to tady je,vyjma mnw :angry: Dostala jsem Medocriptine a nevím, jestli je to tím, nebo je to nějaký bacil, ale asi po hodině a půl se mi udělalo šíleně špatně a hodila jsem šavli :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak jsem si musela jít lehnout,úplně jsem se klepala.nemívám žádné problémy s léky.Na taneček jsem šla včera poprvé,takže úplný začátečník,plánovala jsem to sice dlouho ale až dovolená v Egyptě to rozhodla.Chodím na kurzy Aishy v Podolí.Brundiku,ráda bych se šla taky někam podívat na vystoupení nebo na někoho, kdo už to umí :wink:
26. zář 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zulik, taky mam Medocriptine. Beru ho s pauzou uz po druhe, je to uz 4 lek na prolaktin, ktery beru po Mysalfonu, Dostinexu a Parlodelu a musim rict, ze se mnou taky jen tak neco nezamava, ale zrovna po Medocriptinu my bylo dost blbe :unamused: Neco jak popisujes, jen mimo zvraceni prujem a motolice hlavy. A zajimave je, ze Parlodel, ktery je uplne stejny jen od jineho vyrobce jsem snasela v poho. Jestli ti dela porad problemy, zkus snizit davku, nebo zajdi k dr.
Zulik, ja sice brisni tance delam dlouho, ale rozhodne si netroufam rict, ze bych je umela. Ale pohyby uz jsou uvolnenejsi a koordinovanejsi :grinning: Je to fakt super. Ucitis spoustu svalu, ktere leta zahalely :wink:
26. zář 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brundiku, je mi jen divný, že to bylo tak rychle, taky přemýšlím, jestli se to nespojilo s dnešní změnou počasí a tlaku.no uvidím,když tak budu muset jít a nechat to změnit.Na tanečku jsem se cítila dobře,když nic jiného, tak jsem měla dobrý pocit, že zase začínám něco dělat.Pár let jsem tancovala latinsko-americké tance a tanec mi chyběl.
26. zář 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem tady ještě na skok,já jsem kdysi na prolaktin měla taky mysalfon a ještě mi dr.dopručila v lékárně koupit pupalku dvouletou.Je to bylinka,tak neuškodí :slight_smile:
No a břišní tanečky jsou prý na neplodnost jako dělané :slight_smile:
přeji krásný večer a pááááá
26. zář 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis Zulik, tak to je fakt prca, s manzelem jsme chodili posledni dva roky do tanecnich a ze zacatku jsme to meli zamerene hlavne na latinu :slight_smile: Ty brisni nejsou teda tak temperamentni, ale jsou smyslnejsi :wink:
Pikus, dekuju, pupalku muzu zkusit, snazim se, kdyz to jde, necpat se chemii, ale pomoct si prirodou.
Tak, ja taky preju krasny vecer a vikend vystrizeny jak z pohadky :dizzy_face:
26. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku,díky za typ.Já si myslela, že něco nebude v pořádku,protože cca před 3 měsíci mně začaly bolest hodně prsa a to je docela dobrý ukazatel. Brundíku, na latinu už bych si netroufla, je to už pár let,proto něco relativně usedlejšího-proti latině :grinning:
26. zář 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detail.php?id=130
holky jestli se vám chce tuhle petici podpořit, do toho! :slight_smile: stačí se jen zaregistrovat a podpořit ji :wink:
26. zář 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsem.
tak kam jste se vsichny dneska podely? No je asi pondeli a nakupy volaji :wink: a zitra je utery a prijede manza, jsme moc nateseni :slight_smile:
29. zář 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj down, to víš při pondělku moc práce. Vaření, žehlení, uklízení, pocity na zvracení a zvracející manžel! Mám toho moc a jsem na to sama! :grinning: :sweat_smile:
29. zář 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, ha :grinning:, zvracejici manzel, tak snad neni nemocny. Mama mi taky minuly tyden rikala, ze ma zaludek jak na vode, a ja na to ze ode mne chytla asi to tehotenstvi :wink: :slight_smile: No ja ted asi uz tyden nemuzu spat, od te doby co mne bolelo to bricho, tak nespim, chodim na zachod casteji a nevim jak si lehnout. No ale az tady bude manza tak to snad bude lepsi, bude mne zateplovat :wink:
29. zář 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja letim pro obidek, a pak sem zase pozdeji nahlednu. Mam totiz pracicku na pocitaci tak mezi tim budu koukat sem. odpocivej :wink:
29. zář 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
down, myslím že to má manža po prášcích které dostal od doktora. Přestal je hned brát, tak uvidíme. Jinak to je dělba práce víš? Mě je blbě a manža zvrací. :wink:
29. zář 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendi1 • Dnes ve 13:49
Ahoj holky, není tady nějaká co se chystá či podstoupila ICSI? Já chodím s přítelem do Podolí. Zatím jsme na začátku, partner má málo spermijků a chystám se na nabrání kultivace a ultrazvuk. Nevíte co si mám představit pod pojmem nabrání kultivace? Díky
29. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendi, kultivace jsou vlastně stěry. Prostě cytologie. Akorát mám pocit, že je důkladnější.
29. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, není tady nějaká co se chystá či podstoupila ICSI? Já chodím s přítelem do Podolí. Zatím jsme na začátku, partner má málo spermijků a chystám se na nabrání kultivace a ultrazvuk. Nevíte co si mám představit pod pojmem nabrání kultivace? Díky
29. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mel, díky, takže nic bolestivého jen nepříjemné, ale to my ženské zvládáme levou zadní. Chodíš do Podolí?
29. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek