CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

downhamka
26. zář 2008

Ahoj holky
Piku tak to je super, ze uz mas par testiku za sebou. Jsem rada, ze se vam tak dobre dari 😉 🙂 🙂
Macous to je mozny ze mimis se zavrtava, preju ti to
Mel no a my zase cekacka vid, doufam, ze uz se citis lepe....
Jinak mi jsme najedeni, zase namka ze skolni jidelny, varit jeste nemuzu ☹ Dneska mi ale neni nic moc, boli mne dost bricho, tak doufam, ze to neni nic alarmujici. Jinak dobra zprava, manza prijede v utery na tyden, tak se tesime 🙂

m.e.l
26. zář 2008

down, no ještě více jak dva týdny do UTZ. Děsný.. . . . Myslím, že Tě břicho bolí, jak se prckové roztahují. Četla jsem, že u dvojčat je to častější jak u jednoho.

pikusa
26. zář 2008

DOWN,vidíš,taky bych mohla chodit do jídelny 🙂 když jsem vlastně jejich 🙂 🙂 a u nás ve školní jídelně teda vařili moc dobře.
No opravdu už se roztahuješ 🙂 neboj,nic jiného to není 🙂

downhamka
26. zář 2008

mel diky to jsi mne potesila 😉 Dneska to vypada, ze budu lezet, ani nevim kam se ti moji momousci budou roztahovat, bricho si nedokazu predstavit 😉 bylo mi uz o trochu lip, ale zase velka chut k jidlu, treba vcera vecer 🙂

m.e.l
26. zář 2008

down, já mám chutě pořád. No u tebe si teda bříško s dvojčátkama taky moc neumím představit, jsi poměrně malá a drobná. Takže to bude bříško. . . . . dlouho dlouho nic. . . . . a na konci down. . . . . 😀

m.e.l
26. zář 2008

Holky, manža si minulý týden koupil dvě čokolády. . . . Chudák, možná z nich viděl tak dva proužky. . . . 😅 Tuhle jsem mu vysvětlovala, že pro příště mimís má nejradši jogurtovou milku a on na to, že si ji mimís nenapsal na nákupní lístek. . . . . 😠 😀

pikusa
26. zář 2008

Já bych taky ležela 🙂 ale jedu do školky a do školy pro moje "nevlastní deti" 😀 😀 tak si odpoledne budeme užívat ve 3 😉

m.e.l
26. zář 2008

Koukám piku, že máš o zábavu postaráno! 😉

lucijda
26. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem zpět srdíčko nanás krásně blikalo, ale gestační váček je protáhlý Bahnička se na to zrovna netvářila mám nařízený klidový režim a za týden na kontrolu jinak Oskárek má 7,8mm. Jen nechápu že váček byl ještě v úterý kulaťoučkej jako balon a teď je taková placka. Jestli ho tam třeba nepřiskřípla tím UZ jak mě to tlačilo, tak jsem jí pořád popolejzala nahoru 😕

pikusa
26. zář 2008

No to teda mám 🙂 🙂 až do neděle,ale zítra si bere přítel malou sebou do práce a nechá jí u jeho mamky,já se jedu podívat na svatbu mojí nej kamarádce a pak s mamkou ještě do OBI,tak si jí pak odpo zase vyzvednu.
Oni jsou holky hodný,ještě víc,když jsou bez tatínka 🙂

macous
26. zář 2008

Díky moc holky těhulky, je to super povzbuzení, že se vám to všem tak hezky vyvedlo 🙂

buresinka
26. zář 2008

Ahoj holky, 🙂

tak je dnes docela hezky, tak mám hned lepší náladu. 🙂

Pikusko, fotečka je krásná, no a držím palce ať dobře dopadnou testy.

Down, tak držím palečky ať je brzy lépe a je fajn, že manžílek dorazí.

Mel neboj ono to rychle uteče k dalšímu UTZ.

Lucijdo, opatruj se a držím palce ať je vše v pořádku.

Macous držím palce, ať najdeš //. 🙂

zulik
26. zář 2008

Ahoj těhulky a budoucí těhulky! Dnes jsem byla v Podolí, no nic moc zprávy nemám,další pokus se zatím odkládá,mám zvýšený prolaktin,co jsem nikdy neměla, tak si to asi taky musím vybrat 😒 dostala jsem na to zobání.jinak, za tu dobu, co jsem tam seděla jsem slyšela říct 2x setřičku:bohužel, je to negativní, co z nás každá nerada slyší. Já si zase říkám, že aspoň si v klidu odchodím ten zaplacený kurz břišních tanců, včera jsem byla poprvé a byla to legrace 😀

brundik
26. zář 2008

Zulik tak to jsme na tom s prolaktinem podobne 😒 Co jsi dostala za leky?
A jeste jeden dotaz, kam chodis na brisnaky? Ja chodim uz nekolik let, je to moje velke hobby a krasne odreagovani 🙂
Musim rict, ze je to tady nejake plodne, moc sem nechodim, ale od te doby co jsem tady byla naposledy, tak jste se skoro vsechny staly tehulindy 😵

zulik
26. zář 2008

Ahoj Brundik, plodné to tady je,vyjma mnw 😠 Dostala jsem Medocriptine a nevím, jestli je to tím, nebo je to nějaký bacil, ale asi po hodině a půl se mi udělalo šíleně špatně a hodila jsem šavli 😝 pak jsem si musela jít lehnout,úplně jsem se klepala.nemívám žádné problémy s léky.Na taneček jsem šla včera poprvé,takže úplný začátečník,plánovala jsem to sice dlouho ale až dovolená v Egyptě to rozhodla.Chodím na kurzy Aishy v Podolí.Brundiku,ráda bych se šla taky někam podívat na vystoupení nebo na někoho, kdo už to umí 😉

brundik
26. zář 2008

Zulik, taky mam Medocriptine. Beru ho s pauzou uz po druhe, je to uz 4 lek na prolaktin, ktery beru po Mysalfonu, Dostinexu a Parlodelu a musim rict, ze se mnou taky jen tak neco nezamava, ale zrovna po Medocriptinu my bylo dost blbe 😒 Neco jak popisujes, jen mimo zvraceni prujem a motolice hlavy. A zajimave je, ze Parlodel, ktery je uplne stejny jen od jineho vyrobce jsem snasela v poho. Jestli ti dela porad problemy, zkus snizit davku, nebo zajdi k dr.
Zulik, ja sice brisni tance delam dlouho, ale rozhodne si netroufam rict, ze bych je umela. Ale pohyby uz jsou uvolnenejsi a koordinovanejsi 😀 Je to fakt super. Ucitis spoustu svalu, ktere leta zahalely 😉

zulik
26. zář 2008

Brundiku, je mi jen divný, že to bylo tak rychle, taky přemýšlím, jestli se to nespojilo s dnešní změnou počasí a tlaku.no uvidím,když tak budu muset jít a nechat to změnit.Na tanečku jsem se cítila dobře,když nic jiného, tak jsem měla dobrý pocit, že zase začínám něco dělat.Pár let jsem tancovala latinsko-americké tance a tanec mi chyběl.

pikusa
26. zář 2008

Holky,tak jsem tady ještě na skok,já jsem kdysi na prolaktin měla taky mysalfon a ještě mi dr.dopručila v lékárně koupit pupalku dvouletou.Je to bylinka,tak neuškodí 🙂
No a břišní tanečky jsou prý na neplodnost jako dělané 🙂
přeji krásný večer a pááááá

brundik
26. zář 2008

Jezis Zulik, tak to je fakt prca, s manzelem jsme chodili posledni dva roky do tanecnich a ze zacatku jsme to meli zamerene hlavne na latinu 🙂 Ty brisni nejsou teda tak temperamentni, ale jsou smyslnejsi 😉
Pikus, dekuju, pupalku muzu zkusit, snazim se, kdyz to jde, necpat se chemii, ale pomoct si prirodou.
Tak, ja taky preju krasny vecer a vikend vystrizeny jak z pohadky 😵

zulik
26. zář 2008

Piku,díky za typ.Já si myslela, že něco nebude v pořádku,protože cca před 3 měsíci mně začaly bolest hodně prsa a to je docela dobrý ukazatel. Brundíku, na latinu už bych si netroufla, je to už pár let,proto něco relativně usedlejšího-proti latině 😀

artep26
26. zář 2008

http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detai...
holky jestli se vám chce tuhle petici podpořit, do toho! 🙂 stačí se jen zaregistrovat a podpořit ji 😉

downhamka
29. zář 2008

dobre ranko vsem.
tak kam jste se vsichny dneska podely? No je asi pondeli a nakupy volaji 😉 a zitra je utery a prijede manza, jsme moc nateseni 🙂

m.e.l
29. zář 2008

ahoj down, to víš při pondělku moc práce. Vaření, žehlení, uklízení, pocity na zvracení a zvracející manžel! Mám toho moc a jsem na to sama! 😀 😅

downhamka
29. zář 2008

ha, ha 😀, zvracejici manzel, tak snad neni nemocny. Mama mi taky minuly tyden rikala, ze ma zaludek jak na vode, a ja na to ze ode mne chytla asi to tehotenstvi 😉 🙂 No ja ted asi uz tyden nemuzu spat, od te doby co mne bolelo to bricho, tak nespim, chodim na zachod casteji a nevim jak si lehnout. No ale az tady bude manza tak to snad bude lepsi, bude mne zateplovat 😉

downhamka
29. zář 2008

Tak ja letim pro obidek, a pak sem zase pozdeji nahlednu. Mam totiz pracicku na pocitaci tak mezi tim budu koukat sem. odpocivej 😉

m.e.l
29. zář 2008

down, myslím že to má manža po prášcích které dostal od doktora. Přestal je hned brát, tak uvidíme. Jinak to je dělba práce víš? Mě je blbě a manža zvrací. 😉

krista
29. zář 2008

vendi1 • Dnes ve 13:49
Ahoj holky, není tady nějaká co se chystá či podstoupila ICSI? Já chodím s přítelem do Podolí. Zatím jsme na začátku, partner má málo spermijků a chystám se na nabrání kultivace a ultrazvuk. Nevíte co si mám představit pod pojmem nabrání kultivace? Díky

m.e.l
29. zář 2008

Vendi, kultivace jsou vlastně stěry. Prostě cytologie. Akorát mám pocit, že je důkladnější.

vendi1
29. zář 2008

Ahoj holky, není tady nějaká co se chystá či podstoupila ICSI? Já chodím s přítelem do Podolí. Zatím jsme na začátku, partner má málo spermijků a chystám se na nabrání kultivace a ultrazvuk. Nevíte co si mám představit pod pojmem nabrání kultivace? Díky

vendi1
29. zář 2008

Ahoj Mel, díky, takže nic bolestivého jen nepříjemné, ale to my ženské zvládáme levou zadní. Chodíš do Podolí?