• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. května 2017 
Tak už jsem zpátky a testla jsem- čárka tam je, ale strašně slaboulinká :unamused: Tak nevím, zkusím testnout zítra ráno. Je fakt, že jsem měla hodně naředěnou moč, vypila jsem hodně vody a kafe :wink:
5. lis 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevadí, hlavně, že tam je :wink: To je super, vypadáš moc nadějně :slight_smile:
5. lis 2007 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musíš být strašně nervózní viď? :slight_smile:
5. lis 2007 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trošku jsem se tím uklidnila,ale myslím, že to asi dostanu. No, uvidíme. :wink:
5. lis 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to dostneš, ale někdy až příští rok :grinning: :wink:
5. lis 2007 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussi - teď jsi mě pobavila :slight_smile: To by bylo krásný, dostat to až příští rok :slight_smile: :slight_smile: Zítra udělám nový a uvidíme. Myslím si, že by ta čárka měla být silnější, ale není. Myslíš, že to může být tím, že jsem testla později a ne hned ráno?
5. lis 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasný, že nemůže být teď silnější, není to z ranní moči a navíc si říkala, že jsi hodně pila, tak to je rozředěný. Zítra by měla být malinko silnější zase :wink: Nějaké příznaky na sobě pociťuješ? :slight_smile:
5. lis 2007 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš, já ani nevím, jestli na sobě pociťuju nějaký příznaky. Občas cítím, že mi je na zvracení. Bolí mě břicho a prsa- ale to mám před každou mrchou. A pocit na zvracení někdy taky.Takže vlastně nic nového :slight_smile: Pila jsem dost, to je pravda. V práci denně vypiju min. 2 l vody, takže pořád běhám na záchod :slight_smile: Vždycky jsem si říkala, že až uvidím na testu //, tak budu v sedmém nebi, ale spíš jsem z toho rozčarovaná. Sakra- kdyby to aspoň bylo vidět hodně!!! Takhle fakt nevím, co z toho bude.
Zrovna tento měsíc jsem se na všechno vykašlala a řekla jsem si, že to nebudu řešit a začala jsem chodit běhat. 1/4 roku jsem neběhala, protože miláčkovi někdo poradil, že když se snažíme, tak to není dobrý. A teď jsem se na to vybodla a byla jsem i o víkendu. Aspoň se tím na chvilku člověk odreaguje.
5. lis 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejde ti ten testík vyfotit a dát ho do alba, že bych koukla?! :slight_smile:
5. lis 2007 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemám v práci foťák. Jinak bych to vyfotila. Akorát se mi nikdy s mamatestem nestalo, že by se mi druhá / objevila. Vždycky tam nic nebylo. Sama jsem zvědavá na zítřejší ráno. :slight_smile:
5. lis 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda, tak zítra ho hned vyfoť i s tím dnešním odpoledním ju? :slight_smile: Mě taky mamatest ještě nikdy nic neukázal, proto ho beru jako spolehlivý a u tebe obrovský úspěch, že se tam začíná něco rýsovat. Téééda ty mě ale napínáš :slight_smile: Už bych ti chtěla potichu gratulovat, ale počkám až na zítra teda.
5. lis 2007 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussi, negratuluj. Jsem skeptická a pořád mě pobolívá břicho jako před mrchou :wink:
Nikdy jsem jiný test než mamatest nezkoušela. tak mu důvěřuju. Občas jsem četla, že se tu holkám na nějakých testech objevily //, ale pak těhotné nebyly. tak radši nechci předbíhat. Akorát na to musím pořád myslet a to mi docela vadí. Potřebuju se hodit do klidu :wink:
5. lis 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
do klidu...mno ráda bych ti poradila, ale nevím jak, já bych z toho byla asi hodně vyplesknutá :grinning: A je fajn, že to bereš tak jak to bereš a počítáš i s horší variantou.
5. lis 2007 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadad jdu sem kouknout a toto :slight_smile: no moc ti přeji aby ta čárka sílila.
Jsem napjatá asi jako ty a Lussi :slight_smile: držím všechny palečky :slight_smile:
Jinak ahoj-zapoměla jsem i pozdravit po té zprávičce.
5. lis 2007 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus ahojky :slight_smile:
5. lis 2007 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussi,jak je?U mě docela dobrý,jen si připadám nějaká vycuclá.A to je teprve pondělí.
5. lis 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nemluv, já jsem ráno nebyla schopná vykopat se z postele, už se těším na svátky, až budu ležet ráno dlouho v posteli a pak koukat na pohádky a tak, to bude pohodička :slight_smile:
5. lis 2007 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to bude.
Navíc jsme přivezli minulý týden auto ze servisu a platili docela velikej peníz a dnes zase nenastartovalo.je to na leasink,tak ted co s tím.Asi vypovědět smlouvu a doplatit a prodat,jenže doplatek je ještě docela balík.Tak když se to s.tak dokonale.Loni před Vánoci nám auto ukradli a do ted ho splácíme :frowning2: chjo,chtělo by to nejakou radost.tak jsem ted kontolovala sportku,a ani tuk.
5. lis 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo přenechat leas na někomu, ale nevím nakolik je to výhodné. S autama je to blbé a je to hodně o štěstí, nám ukradli auto 2x + jednou jsme koupili šmejda, ale zjistilo se to až za měsíc, no a to je prostě furt něco. A v práci jsi spokojená ne?
5. lis 2007 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusa - děkuji za zprávičku, sama si držím palečky :slight_smile:
Jo auta- když jsem byla s bývalým, tak mu taky jedno v noci ukradli. Krade se hrozně moc a všechno. Nedávno jsem byla v prodejně spodního prádla, vybírám si podprsenku a chtěla jsem platit kartou. nešlo to a prodavačka se rozpovídala o tom, že je teď inventura a počítaj, kolik se jim toho zase ztratilo. Nejvíc mě pobavilo, že jsou takové expertky, které přijdou se starou podprdou a vymění ji za novou a na tu starou přešijou v kabince cedulky a pak jí v klídku pověsí a novou mají v kabelce :slight_smile:

taky jsem kobntrolovala na netu sportku a ani koruna:slight_smile: Pořád si říkám, že jednou to přijít musí :grinning:

Lussi, taky už se těším na svátky, přes Vánoce až do nového roku máme volno, tak budu jenom jíst, sedět a čučet na pohádky a nabírat síly zase do toho chaosu :wink:
5. lis 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussi,jo v práci jsem spokojená,to mě baví a jsem tam ráda.navíc u nás na prvním stupni je super kolektiv ženskejch :slight_smile:

Ted jsem koukala na stránkách Novy na diskusi o tom,jak říkali ve zprávách o tom,že 3 cykly IVF jsou zdarma,jsem z toho byla docela rozčilená,když víme,kolik se musí doplácet.Tak jsem četla názory holek,co to mají za sebou a kolik doplácely a myslím,že toto by měla nova odvysílat taky.
5. lis 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa, taky jsem na to koukala a nechápu, proč to neříkaj po pravdě. Ale nechápu ty holky, co jsou schopný měnit mezi sebou léky a třeba i načaté. Jsem původem ze zdravotnictví- vůbec si neuvědomujou, že to může být kontaminované. To si radši připlatím za kvalitu, než mít strach, že si do těla vpravím nějakýho bacila :wink:
5. lis 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus tak alespoň v práci, že je fajn. Já už bych potřebovala asi změnu, už mě to moc neba.
Jdu kouknout na tu Novu.
5. lis 2007 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadad,to je to,co mě vadí,že to neřekli,jak to je.Sama nevím,jestli bych do takového nákupu šla,ale když je pár,který na to nemá ani se nedivím.
5. lis 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to asi riskla, kdyby mi nic jiného nezbývalo a neměli bychom peníze, člověk pro to malé asi uděla všechno :frowning2: Těžko říct, doufám, že tohle nebudu muset nikdy řešit.
5. lis 2007 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussi,kydy jsme na to neměli,taky bych to asi riskla,navíc ty holky to prodávají z dobré vule a ne ve snaze se obohatit nebo uškodit.Vždyt tím samy prosly.
5. lis 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus přesně tak.
5. lis 2007 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted v pátek jsem začala brát Femigard,snad mi to aspon srovná cyklus a pije ho i přítel,tak uvidíme.Když nepomuže,tak aspon neublíží :slight_smile:
5. lis 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je? To jsou nějaké kapky?
5. lis 2007 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec netuším, jak se pohybují ceny těch léků. Chápu, že to prodávají z dobré vůle, určitě bych si taky od nich nějaký lék koupila,ale nepoužitý, ne načaté ampule apod...
5. lis 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek