CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
1. lis 2007

Nadad,bylo by to fajn,to jo.Ale jen dnes ráno tam byly 3 páry na krev a sestra říkala,že toho je dneska hodně.
A 6 týdnu jsme byli jen objednaní a taky to uteklo.

lussi
1. lis 2007

pikus ahoooooj, no co naděláme, kdo si počká ten se dočká. Každopádně příští rok už budeme mít miminka všechny a basta fidli 😉

nadad
1. lis 2007

Utíká to- to jo, akorát v práci mi to neutíká 😒

lussi
1. lis 2007

..teda ale koukám, že to je pěkně složitý proces tohle 😝

nadad
1. lis 2007

To teda je- 3 měsíce čekání než znáš výsledky 😲

pikusa
1. lis 2007

Jo holky pěkně dlouhej.A pak se zase bude čekat,jestli pojištovna schválí léky,na den cyklu atd......ale to se nedá nic dělat.

lussi
1. lis 2007

jejžííš, tak to jsem nevěděla, že ještě něco musí schvalovat pojišťovna, no to je peklo teda 😒

mondour
1. lis 2007

AHOJ CHOLKY JAK SE VEDE?
JO S TEMA LEKAMA JAK TADY PISETE TAK TO MUSI SCHVALIT POJISTOVNA A TRVA TO TAK 3-4TYDNY ALE VETSINOU TO SCHVALUJI

vakoema
autor
2. lis 2007

Ahojte holky, stalo se vam nekdy, ze jste zadaly o opis nebo kopii zdrav.karty a oni ji vam odmitli vydat?

lussi
2. lis 2007

ahojky, jakto? To ti musí dát podle mě. Tak ať ti dají celou kartu a okopíruješ si jí sama, asi šetří papírem 😀

vakoema
autor
2. lis 2007

v pondeli jsem pozadala o opis karty a ona mi slibila, ze mi to v patek udela, dnes ji volam a ona rekla, ze v pondeli, ze to jeste musi prokonzultovat s mym osetrujicim lekarem. tak jsems e rozcilila - k cemu tady jsou prava pacientu a ona se mnou mmluvila jak s debilem. Ja vim, proc mi to nehcteji vydat - protoze me nekontrolovali, kdyz do me rvali hormony a ja pri tom mela cystu a pak ta vyvolavacka 18.DC!! Fakt priserny jednani

lussi
2. lis 2007

..a to by mě teda pěkně namíchlo, kdyby mi nechěli dát opis karty 😠

lussi
2. lis 2007

tak to jsou hovada!Zajímalo by mě co chce konzultovat, když stejně ti to musí vydat.

vakoema
autor
2. lis 2007

ja jsem rozpalena uplne dobela!!! Nejradsi bych tam naklusla a tu kartu jim vyrvala z ruky. jeste mi ta krava do telefonu rekla, abych se pres vikend uklidnila byla na lidi kolem milejsi nez jsem na ni!!!!

lussi
2. lis 2007

no tak ona snad bere drogy ne? Opravdu neskutečné.

pikusa
2. lis 2007

Ahojky dnes jsem neměla dřív časík sem kouknout a ted už tady nikdo není co?
Mám tady přítelovu holčinku,se starší jel do bazénu,ale Anetka je nastydlá,tak jsme si užívaly spolu 🙂
Jinak jsem si objadnala Femigard,dnes mi přišel,tak uvidíme.

mondour
2. lis 2007

Ahojky
Je tu nekdo? 😵 🙂

lussi
5. lis 2007

Dobré ránko holky, doufám,že se tu dneska některá ukážete 🙂 Včera byla u mě na návštěvě kamarádka, co má měsíční holčičku po IVF, tak jsem trénovala 😀 Rodila v Podolí a prý byla moc spokojená 🙂

nadad
5. lis 2007

Dobré ráno 🙂
Tak jak se dnes máte? Mně se vůbec nechtělo do práce. Jen co jsem přišla, udělala jsem si kafíčko a hned šupky na koníka 🙂
Lussi- to je fajn, že kamarádka je spokojená. V pátek jsem četla na netu statistiku od řezáčové, že každé 5. IVF jsou dvojčata 😉 nevíš, jestli si kamarádka nechala zavést pouze 1 embryjko? 😉 V případě, že by nebylo zbytí a musela bych na IVF, přemýšlela jsem, že bych chtěla jenom jedno mimčo 😉
Jinak, v páte jsem to měla dostat a nic, tak jsem si jen tak ze srandy v sobotu ráno udělala testík a ta druhá čárka tam byla vidět. Nevím, co si mám o tom myslet- trošku jsem zašpinila, ale břicho mě bolí, jhako když mrcha má přijít. Bojím se udělat další test. A snažím se být v klidu, ale moc to nejde. Asi to byla nějaká blbost. 😒

lussi
5. lis 2007

nadad ahojky,
no to mě podrž, kolikátý jsi DC? Zkus testnout třeba pozítří a já mooooc držím palce ať čárka zesiluje! 🙂 Ta kamarádka si nechala zavést jedno vajíčko s tím, že spermii vpichovali dovnitř vajíčka, protože se samovolně nepodařilo oplodnit ani jedno (už nevím jak je zkratka toho výkonu přesně)
Nebo nechceš si zajít na krev?

lussi
5. lis 2007

jinak jsme se bavili s manžou kolik embryjek bychom si nechali zavést a rozhodli jsme se, že 2 🙂 No ale přecejenom doufám, že žádné IVF nebudeme muset 🙂

nadad
5. lis 2007

Lussi, dneska je to 33 den, testla jsem to v sobotu a pak už radši ne. Pořád si ale přijdu, že to dostanu 😉 Minulý měsíc jsem to dostala 36 den a asi 14 dní před mrchou mě pobolíval vaječník a testovala jsem tím samým testem ( mamatest ) a žádná čárka tam nebyla. řezáčová mi řekla, že jsem mohla mít cystu.
My jsme se taky bavili o tom, kolik embryjek bychom chtěli a miláček nechce dvojčata ( už jedno dítě má ). Tak se mu budu muset přizpůsobit. Mně by dvojičky nevadily, aspoň bych si to odpracovala najednou 🙂 A mojí mámě už vůbec ne- zatím nemá dvojčata a od mý sestry se jich asni nedočká - ségře bude 38 a zatím děti nechce 😉 Je to zvláštní, ale její rozhodnutí musíme respektovat, i když to mámu mrzí.

lussi
5. lis 2007

Tak testneš v pátek? 🙂 Jestli to do pátku nedostaneš a budou tam // tak jsi jasná 😀 Mamatesty si kupuju taky, jsou nejlepší 🙂
To je tedy zvláštní, že ségra pomalu ve 40ti ještě neplánuje miminko a ona teda nechce zatím nebo nechce vůbec, protože v padesáti už jí to půjde těžko 🙂 Každopádně mamce musíš udělat radost ty 🙂

nadad
5. lis 2007

No, nejradši bych testla i dneska. Mám nutkání zajít do lékárny, abych věděla na čem jsem. Je fakt, že jsem nikdy // neviděla, až poprvé v sobotu ráno, byla slabší, ale byla tam. Pořád jsem to pozorovala jak blbec, až jsem to nakonec vyhodila, abych na to pořád nemyslela 🙂
Ségra děti nechce, teda- možná že by i jedno chtěla, ale má přítele a ten děti nemusí. Nechápu to. Kdybych o partnerovi věděla, že děti nebude chtít, asi bych si s ním ani nic nezačala. V tomhle mám jasno. Bez dětí bych být nechtěla. 🙂
taky mi přijde, že mamatest je nejlepší. Co myslíš, mám to zkusit testnout? Jsem nervózní 😒

lussi
5. lis 2007

no já jsem rozhodně PRO aby sis udělala další testík, když jsi testovala v sobotu, jen jsem tě do toho nechtěla nutit, tak jsem psala ten pátek 😀 Ale vážně, já bych taky testovala.
A chlapa co nechce nebo nemá rád děti bych taky nechtěla.

nadad
5. lis 2007

Tak já si ho zajdu koupit, myslíš že to můžu testnout během dne nebo až ráno?

lussi
5. lis 2007

jeden odpoledne a druhý zítra ráno 😉 S tím, že kdyby byla teď odpoledne světlejší nebo stejně světlá ta druhá čárka tak to nevadí, odpolko bývá v moči méně hcg.

lussi
5. lis 2007

a hned dej vědět výsledek, budu čekat 😉

nadad
5. lis 2007

Za chvilku si dojdu do lékárny a pak napíšu 🙂

lussi
5. lis 2007

super 😀