• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

28. března 2017 
Nadad,bylo by to fajn,to jo.Ale jen dnes ráno tam byly 3 páry na krev a sestra říkala,že toho je dneska hodně.
A 6 týdnu jsme byli jen objednaní a taky to uteklo.
1. lis 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus ahoooooj, no co naděláme, kdo si počká ten se dočká. Každopádně příští rok už budeme mít miminka všechny a basta fidli :wink:
1. lis 2007 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Utíká to- to jo, akorát v práci mi to neutíká :unamused:
1. lis 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
..teda ale koukám, že to je pěkně složitý proces tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2007 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda je- 3 měsíce čekání než znáš výsledky :astonished:
1. lis 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky pěkně dlouhej.A pak se zase bude čekat,jestli pojištovna schválí léky,na den cyklu atd......ale to se nedá nic dělat.
1. lis 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejžííš, tak to jsem nevěděla, že ještě něco musí schvalovat pojišťovna, no to je peklo teda :unamused:
1. lis 2007 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ CHOLKY JAK SE VEDE?
JO S TEMA LEKAMA JAK TADY PISETE TAK TO MUSI SCHVALIT POJISTOVNA A TRVA TO TAK 3-4TYDNY ALE VETSINOU TO SCHVALUJI
1. lis 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, stalo se vam nekdy, ze jste zadaly o opis nebo kopii zdrav.karty a oni ji vam odmitli vydat?
2. lis 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jakto? To ti musí dát podle mě. Tak ať ti dají celou kartu a okopíruješ si jí sama, asi šetří papírem :grinning:
2. lis 2007 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v pondeli jsem pozadala o opis karty a ona mi slibila, ze mi to v patek udela, dnes ji volam a ona rekla, ze v pondeli, ze to jeste musi prokonzultovat s mym osetrujicim lekarem. tak jsems e rozcilila - k cemu tady jsou prava pacientu a ona se mnou mmluvila jak s debilem. Ja vim, proc mi to nehcteji vydat - protoze me nekontrolovali, kdyz do me rvali hormony a ja pri tom mela cystu a pak ta vyvolavacka 18.DC!! Fakt priserny jednani
2. lis 2007 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a to by mě teda pěkně namíchlo, kdyby mi nechěli dát opis karty :angry:
2. lis 2007 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsou hovada!Zajímalo by mě co chce konzultovat, když stejně ti to musí vydat.
2. lis 2007 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem rozpalena uplne dobela!!! Nejradsi bych tam naklusla a tu kartu jim vyrvala z ruky. jeste mi ta krava do telefonu rekla, abych se pres vikend uklidnila byla na lidi kolem milejsi nez jsem na ni!!!!
2. lis 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ona snad bere drogy ne? Opravdu neskutečné.
2. lis 2007 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dnes jsem neměla dřív časík sem kouknout a ted už tady nikdo není co?
Mám tady přítelovu holčinku,se starší jel do bazénu,ale Anetka je nastydlá,tak jsme si užívaly spolu :slight_smile:
Jinak jsem si objadnala Femigard,dnes mi přišel,tak uvidíme.
2. lis 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Je tu nekdo? :dizzy_face: :slight_smile:
2. lis 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, doufám,že se tu dneska některá ukážete :slight_smile: Včera byla u mě na návštěvě kamarádka, co má měsíční holčičku po IVF, tak jsem trénovala :grinning: Rodila v Podolí a prý byla moc spokojená :slight_smile:
5. lis 2007 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Tak jak se dnes máte? Mně se vůbec nechtělo do práce. Jen co jsem přišla, udělala jsem si kafíčko a hned šupky na koníka :slight_smile:
Lussi- to je fajn, že kamarádka je spokojená. V pátek jsem četla na netu statistiku od řezáčové, že každé 5. IVF jsou dvojčata :wink: nevíš, jestli si kamarádka nechala zavést pouze 1 embryjko? :wink: V případě, že by nebylo zbytí a musela bych na IVF, přemýšlela jsem, že bych chtěla jenom jedno mimčo :wink:
Jinak, v páte jsem to měla dostat a nic, tak jsem si jen tak ze srandy v sobotu ráno udělala testík a ta druhá čárka tam byla vidět. Nevím, co si mám o tom myslet- trošku jsem zašpinila, ale břicho mě bolí, jhako když mrcha má přijít. Bojím se udělat další test. A snažím se být v klidu, ale moc to nejde. Asi to byla nějaká blbost. :unamused:
5. lis 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadad ahojky,
no to mě podrž, kolikátý jsi DC? Zkus testnout třeba pozítří a já mooooc držím palce ať čárka zesiluje! :slight_smile: Ta kamarádka si nechala zavést jedno vajíčko s tím, že spermii vpichovali dovnitř vajíčka, protože se samovolně nepodařilo oplodnit ani jedno (už nevím jak je zkratka toho výkonu přesně)
Nebo nechceš si zajít na krev?
5. lis 2007 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme se bavili s manžou kolik embryjek bychom si nechali zavést a rozhodli jsme se, že 2 :slight_smile: No ale přecejenom doufám, že žádné IVF nebudeme muset :slight_smile:
5. lis 2007 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussi, dneska je to 33 den, testla jsem to v sobotu a pak už radši ne. Pořád si ale přijdu, že to dostanu :wink: Minulý měsíc jsem to dostala 36 den a asi 14 dní před mrchou mě pobolíval vaječník a testovala jsem tím samým testem ( mamatest ) a žádná čárka tam nebyla. řezáčová mi řekla, že jsem mohla mít cystu.
My jsme se taky bavili o tom, kolik embryjek bychom chtěli a miláček nechce dvojčata ( už jedno dítě má ). Tak se mu budu muset přizpůsobit. Mně by dvojičky nevadily, aspoň bych si to odpracovala najednou :slight_smile: A mojí mámě už vůbec ne- zatím nemá dvojčata a od mý sestry se jich asni nedočká - ségře bude 38 a zatím děti nechce :wink: Je to zvláštní, ale její rozhodnutí musíme respektovat, i když to mámu mrzí.
5. lis 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak testneš v pátek? :slight_smile: Jestli to do pátku nedostaneš a budou tam // tak jsi jasná :grinning: Mamatesty si kupuju taky, jsou nejlepší :slight_smile:
To je tedy zvláštní, že ségra pomalu ve 40ti ještě neplánuje miminko a ona teda nechce zatím nebo nechce vůbec, protože v padesáti už jí to půjde těžko :slight_smile: Každopádně mamce musíš udělat radost ty :slight_smile:
5. lis 2007 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nejradši bych testla i dneska. Mám nutkání zajít do lékárny, abych věděla na čem jsem. Je fakt, že jsem nikdy // neviděla, až poprvé v sobotu ráno, byla slabší, ale byla tam. Pořád jsem to pozorovala jak blbec, až jsem to nakonec vyhodila, abych na to pořád nemyslela :slight_smile:
Ségra děti nechce, teda- možná že by i jedno chtěla, ale má přítele a ten děti nemusí. Nechápu to. Kdybych o partnerovi věděla, že děti nebude chtít, asi bych si s ním ani nic nezačala. V tomhle mám jasno. Bez dětí bych být nechtěla. :slight_smile:
taky mi přijde, že mamatest je nejlepší. Co myslíš, mám to zkusit testnout? Jsem nervózní :unamused:
5. lis 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem rozhodně PRO aby sis udělala další testík, když jsi testovala v sobotu, jen jsem tě do toho nechtěla nutit, tak jsem psala ten pátek :grinning: Ale vážně, já bych taky testovala.
A chlapa co nechce nebo nemá rád děti bych taky nechtěla.
5. lis 2007 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si ho zajdu koupit, myslíš že to můžu testnout během dne nebo až ráno?
5. lis 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeden odpoledne a druhý zítra ráno :wink: S tím, že kdyby byla teď odpoledne světlejší nebo stejně světlá ta druhá čárka tak to nevadí, odpolko bývá v moči méně hcg.
5. lis 2007 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hned dej vědět výsledek, budu čekat :wink:
5. lis 2007 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvilku si dojdu do lékárny a pak napíšu :slight_smile:
5. lis 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
super :grinning:
5. lis 2007 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek