CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

kalka
8. říj 2008

downhamka dobrou 🙂

pikusa
8. říj 2008

Ahoj holky,tak koukám,že se bude stimulovat 😀
Buresinko,já píchala 75 jednotek a taky se mi zdálo,že neubývá 😒 ale bylo to v pohodě 🙂

buresinka
8. říj 2008

Pikus, přesně, dnes jsem ten píst pozorovala 😀 a koukala jsem, že jde dolů. Ale jak jsem se blbec na to soustředila, tak jsem nechala stisknutý špek 😀 a malou kapičku jsem vytlačila zpět. Tak jsem z toho byla nejdříve špatná, ale bylo to tak malinko, že to bude určitě v pohodě. Jsem zvědavá na pátek, už do sebe preventivně liju vodu ať není hyperstimulák, já chci transfer hned po OPU.

Holky ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jste měli asistovaný hatching, určitě chci prodlouženou kultivaci a nad ním váhám, přeci jenom je to druhý pokus, tak bych ráda udělala co se dá.

pikusa
8. říj 2008

Buresinko,já jsem zase jednou řešila,jestli jsem to správně nastavila......no po píchnutí,tak jsem nic nevyřešila a nechala to být 🙂
AH jsem neměla,prodlouženou ano...5 dní.

macous
8. říj 2008

Ahoj holky,
všem stimulkám držím palečky, aby byla úrodička vajíček 😉
a těhulkám krásný UTZ 😀 😀

Já mažu zítra do práce a dopadla jsem jak jinak, než že budu jeden cyklus čekat, takže když začnu na konci listopadu stimulovat, tak budu ráda.

Juknu sem po práci, tak si užívejte babího léta, bude krásně 😉

ivkaj
9. říj 2008

Tak i já už mám za sebou pořádnou konzultaci. A výsledky? Přímo hrůza ☹
Já mám alergii na manžovo sperma a protilátky na tromboplast (což zatím netuším co je), takže mám na dva měsíce nasazený Prednison a přikázaný sexík jen s ochranou. No a aby toho nebylo málo, tak i hodně špatné výslekdy spermia (málo pohyblivé) takže nám rovnou doporučili IVF s ISCI. Moc ale nechápu ten výsledek spermia, jeden naprosto ukázkový (dělaný před měsícem na imunologii) a druhý katastrofální. Za měsíc budeme mít aspoň kontrolní spermio a jsem zvědavá na výsledky.
Teď jdu zkoumat co manžovy pořídit na zlepšení toho spermia 😕

m.e.l
9. říj 2008

ivko, já manželovi tenkrát koupila Q10 gold. Je sice drahý, nevím jestli pomohl ten a nebo první děsný spermio byl jen psychický. Ale pak byl spermio dobrý. Při samotném IVF se pak mrchy zase nechtěly hejbat, spermio ovlivňuje strašně moc věcí.

ivkaj
9. říj 2008

Hmm, mě spíš dost zarazil přístup Řezáčové. Po hodině a půl čekání jsme byli venku asi za 5min. V podstatě ji předchozí dobrý výsledek ani nezajímal. Kontrolní spermio je vlastně na můj popud.
Ale na chodbě jsem omrkla i Dr. Darebného a už od pohledu i sympaťák. Takže se příště nechám objednat asi přímo k němu.

m.e.l
9. říj 2008

Jo Darebák je super, Řezáčová je dobrá, ale jak se neptáš tak se nic nedozvíš.

ivkaj
9. říj 2008

Já se ptala a stejně sem se nic nedozvěděla 😖

m.e.l
9. říj 2008

To je zajímavý, asi neměla svůj den. 😠

zulik
9. říj 2008

Ivkaj, na zlepšení spermia kup manžovi SELZINK /selen a zinek/, je tam vše, co potřebují a není to tak drahé.asi svou roli sehrála psychika.

pikusa
9. říj 2008

Ahoj holky 🙂
Macous,neboj,i když máš dlouhé cykly,tak se dočkáš a pak to pojede 🙂
Ivkaj,nenech se odradoi přístupem,já taky byla někdy venku z ordinace ani nevím jak 😒 ale jsem těhu.na to je ona odbornice,tak jsem si vždy řekla,je tam od toho,abych měla mimi a ne na nic jinýho 😀 no a máme ho....sice rok po první návštěvě,ale je tam 🙂
Na SPG jsme brali zinek a selen.........no myslím,že u vás to byla hodně psychika.,

ivkaj
9. říj 2008

Kočky s tou psychikou nevím. Horší výsledek bych očekávala u toh prvního (přeci jen nevěděl do čeho jde) a dneska si pochvaloval jaké to bylo fajn prostředí i sestřičky.

pikusa
9. říj 2008

Ivkaj,netrapte se hlavně tím,můj chlap teda špatný SPG nesl docela těžce 😒 ale mimi je bříšku a to je hlavní 😀

zulik
9. říj 2008

je fakt, že horší prostředí,tedy ta komůrka je prý na imunologii.je tam prý hodně slyšet z chodby.no, že jsou tam fajn sestřičky, nad tím bych se zamyslela 😉 😀

buresinka
10. říj 2008

Ahojky holky, tak jdu nahlásit výsledky dnešního UTZ. 🙂

Naštěstí tam dnes moc lidí nebylo, tak to docela rychle uteklo, sice jsem nebyla dnes u Bahníkové, ale u Darebného, byl moc milý. Hned se vyptával, jak se cítím co břicho, jestli už se mi nenafukuje, tak jsem říkala, že zatím dobré, že do kalhot se ještě vejdu 😀 a že do sebe už od začátku liji litry vody. A hrozně se smál, když jsem mu řekla, že jsem se rozhodla, že hyperstimulák nebude a budu mít 18 folikulů, tak prý k tomu mám dobrý přístup.

Pak mi udělal UTZ, sliznice už je nádherná ani nevím kolik mám asi 9 mm už 5. den, je to prostě víc než kdy jsem měla, tak z toho mám velikou radost. No a folikulů je zatím asi 16, tak si Darebný dělal srandu, že mi to opravdu asi vyjde. No a rozměry mají 11-13 mm, tak mi zůstalo pořád těch 100 jednotek, prý to bohatě stačí a dnes jsem k tomu dostala ještě cetrotide a v pondělí jdu znovu na UTZ.
🙂

m.e.l
10. říj 2008

buresinko, tak to jsou super zprávy. To bude určitě hezká úrodička. 🙂

buresinka
10. říj 2008

Mel, mám neskutečno radost 🙂 a vypadá, že silný hyperstimulák nehrozí.

m.e.l
10. říj 2008

buresinko, to je dobře že hyperstimulák nehrozí. Když vezmu, že jsem měla dávku 200 a vyplodila jsem ubohých 8 folíků. . . Tak mi připadáš jako dost dobrá nosnice! 😀

buresinka
10. říj 2008

toto je mi právě záhada, že každý reaguje jinak. Minule jsem měla 150 jednotek a přes 40 folikulů, tak to jsem byla supernosnice!!! 😀 A i teď při 100 jednotkách, reaguji dobře.

Ale zatím to vypadá vše podle mých představ, tak jsem fakt ráda. 🙂

m.e.l
10. říj 2008

Buresinko, to je fakt super. Jsi prostě super nosnice, moje vaječníky jsou takový malý flákači. Nebudou makat a nebudou! 😉

buresinka
10. říj 2008

Mel, ale i když byli flákačí, tak to zatím vypadá dobře. 🙂

Já jsem ráda, že to zatím vypadá dobře, je to taková zlatá střední cesta. Zase když je hodně vajíček, tak jsou slabá. Já jsem fakt nadšená, nejdříve se mi do té stimulace nechtělo a zatím se to vyvíjí opravdu dobře. 🙂

m.e.l
10. říj 2008

buresinko, hlavně že to jde. Mě Řezáčová řekla, že 8 folíků je optimální počet. Čuměla jsem na ní jak kráva. Ale asi je to pravda, že lépe méně a kvalitních, než hodně a na nic. V kolik jdeš v pondělí na UTZ?

buresinka
10. říj 2008

Mel já si také myslím, ale ze mě jich málo asi nevymáčknou. 😀 Ale je zajímavé, že na clostil jsem nereagovala.

V pondělí tam mám být v 11,30 hod. 🙂

m.e.l
10. říj 2008

Buresinko, takže až tam uvidíš hubeňoura s kuličkou, tak to je manža a já! 😉 Jdu na 12.ctou, pokud jsem si to teda nepopletla. 🙂

buresinka
10. říj 2008

Jé tak se tam třeba potkáme. 😀 A budu na pondělí držet palce. 🙂

m.e.l
10. říj 2008

Já myslím, že se určitě potkáme. Bývám to většinou dřív, protože nerada chodím někam pozdě.

buresinka
10. říj 2008

tak to já se budu po Vás dívat. 🙂 Jinak já jsem také menší, mám světlé vlasy na mikádo a nosím brýle.

m.e.l
10. říj 2008

Jó brejle taky mám a manža taky, viz mé album. Sakřiš dneska mě nějak píchá na pravé straně. Co to zase jééééé? 😲