CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lucijda
10. lis 2008

Kalka neprlivou voduuuuuuuuuu!!! Bude žízeň 🙂

kalka
10. lis 2008

hele a co ručník.. ???? 😒

lucijda
10. lis 2008

Ručník není potřeba,alespň co si pamatuju. 😉

m.e.l
10. lis 2008

Vodu mi sestřička poskytla. . . . Že by ponožky, aby ti nemrzly nožičky???? 😀

kalka
10. lis 2008

no.. s bambulkama 😀 😀 no uvidíme.. vezmu si košilku, bačkůrky a vodu a půjdu 😉 a pak se tam fakt leží tři hodiny???.. nebo třeba pouští dřív?

kalka
10. lis 2008

tele z jetele.. tele z jetele.. sem se koukla co mi napsali .. a kdybych si to přečetla, tak bych věděla, že mám mít košili, bačkory a voduuuuuuuu! sem ale mamlas 😀

kalka
10. lis 2008

když by nebyla potřeba ta prodloužená kultivace.. za jak dlouho od OPU proběhne ET?

pikusa
10. lis 2008

Hoj 🙂 tak má za sebou zubaře 🙂
Kalka,výborně 🙂 🙂 jdeš na to,super super a vajuch bude dost 🙂
A já na OPU neměla nic 😀 😀 😀

lucijda
10. lis 2008

Kalka to je rrůzne třeba už třetí den 🙂 Piku hrdinka a jak jsi u raťafáka dopadla?Netrápil Tě?

murecka76
10. lis 2008

Ahojky, tak jsem doma z Podolí, dnes to tam bylo husté, od 12.hodin ordinoval jen Darebný, takže jsem šla o hodinku později na řadu.
Mám 14folíků, 16-18mm, na OPU jdu ve čtvrtek, takže se Kalko bohužel nepotkáme. Škoda, budu držet pěsti. 🙂

macous
10. lis 2008

Ahoj holky,
Kalka a Murečka - holky jste šikulky, tak to budete o jeden den a pak budete spolu hezky čekat na dvě //, ve dvou to lepší utíká 😉 😉 Budu držet palce a do té doby si ještě určo napíšeme.
Piku - tak to máš za sebou zubní - snad tě moc netrápili 😵

zdravím i ostatní 🙂

murecka76
10. lis 2008

Macous, koukala jsem na tvoje tlustice, je to nádhera, přeji krásné čísílko na krvi. Opatruj se.

ivkaj
10. lis 2008

Kaliko, povídej mi něco o čekání. Nejdřív člověk rok čeká kdy už a pak ti doktoři zakážou na další dva měsíce snažení😒 Jen jaksi nevím co bude v mezi dobí od kontroly na imunologii do té doby než od nich budou výsledky.

A jinak gratulu k pěkné snůšce. Já sice budu ve středu trpět u zubaře, ale na dálku budu držet palce, ať to dobžře dopadne.

Macous, gratuluju (potichoučku) ke krásným tlusticím.

m.e.l
11. lis 2008

Dobré ranko,
jé Mací jde dneska na krev, že jo? Už se těším na to pořádné čísílko. 🙂
Dneska jdu k zubákovi, snad to dopadne jako vždycky, že za 1 minutu budu venku, hlavně nesmím zapomenout na razítko do těhu průkajdy.

kalka
11. lis 2008

AHojky 🙂

murecka76 .. tak to se teda budeme míjet ☹ 😉 ale vlastně na tom jsme plus mínus stejně.. takže testovat bychom mohly společně 🙂

ivkaj jojo.. ale vydržíš! Mně kdyby před třemi lety řekli, že budu muset na mimíska čekat tři roky.. tak se asi zblázním! no a vydíš.. teď jsou tři roky pryč a já už na své první IVF pomýšlím, tak, jakobych už měla mimíska uvnitř sebe 🙂 Hrozně moc věřím, že to vyjde! 🙂

murecka76
11. lis 2008

Dobré ránko,

Kalka, testík budeme mít skoro na stejně, jsem zvědavá jak dlouho to vydržím. 😀 .
4.12. mám narozky tak snad to bude dáreček. Vloni 14.12. jsme se dozvěděli, že máme špatný spermiogram, tak si říkám, že by do roka se zadařilo. 🙂

kalka
11. lis 2008

murecka76 no paráda.. ! můj manža má narozky 15.12. tak to by byl pro něj taky největší dáreček! 🙂 tak nám drřím pěsti! 😉

murecka76
11. lis 2008

Ježiš, to bude samej dáreček, my máme v prosinci s manželem ještě oba svátek a taky výročí seznámení. Takže ten prosinec je snad jasný. No a pro babičky budeme mít snad dáreček pod stromečkem. Tak a máme vyřešené Ježíšky. Já budu lítat někde po marketech. 😀 😀 😀
Kalko, já se tak těším. 🙂

pikusa
11. lis 2008

Ahoj holky,Murecko a Klako,máte to jasný,potřebujete dárečky ty nejhezčí,tak taky budou,vydíte,že podolí se ted snaží 🙂 🙂
U zubaře dobrý,byla jsem tam asi 5 minut a ještě mám přijít v únoru,když na to mám nárok zdarma 😀

murecka76
11. lis 2008

Ahoj Pikus, tak to jsi byla šťastná, takhle brzo venku, a ještě v únoru, no neber to, když je to zadarmo. 😀

macous
11. lis 2008

Ahoj holky,
hlásím HCG - 504 😀 😵 😵

murecka76
11. lis 2008

Macous, krásné čísílko, moc gratuluji. 😀

Kalka, zítra držím pěsti, ať je krásná úrodička a zahřej mi postýlku na čtvrtek. 😀

zulik
11. lis 2008

Ahojky holky!
Macousku, gratuluji! 😉 Kdy jdeš na UTZ?
Nosničkám-slepičkám, co snesou v blízké době hodně vajíček přeji ať jsou hlavně kvalitní 😀 😀 😀
Já bych chtěla taky nějaký dáreček pro manžu 😉 Zatím mám jen trochu splín, dcera má už termín operace štítné žlázy a nějak mi to začalo docházet.Sice je to až v únoru ale bojím,bojím 😝

pikusa
11. lis 2008

Macous,krásný číslo...............tak už tomu věříš????Že budeš mamina??? 😉
Zuliku,neboj se dopředu...........a taky bude dáreček uvidíš,no kdyžtak trošku dýl 😉

kalka
11. lis 2008

macous bomba! gratulace! 🙂

murecka76 díky díky díky! strašně se těším a bojím 😀 a postýlku zahřeju 😉

zulik
11. lis 2008

Macous, tak si říkám, že ta Tvoje zarputilost a vytrvalost, s jakou si je tam mailem "bombardovala" stála za to! 😉

kalka
11. lis 2008

holky.. tak já dneska mažu domu.. a zítra kolem 8:00 si na mě vzpomeňte.. to bych měla být na stole a budou ze mě dolovat vajucha 😅 a držte mi palečky 😉

papulík 🙂

lucijda
11. lis 2008

macous veliká gratulace parádní čísílko 😀 kalka myslet budeme a ať jsou vajucha kvalitní 😉

murecka76
11. lis 2008

Tak zase mám dilema, dnes ve 21.30 mám píchat ten Ovitralle, ale řešíme na jakou stranu se má píchnout, jestli na stranu k Puregonu (dnešnímu), nebo na druhou k Orangutánu (dnešnímu), nebo je to jedno. 🙂 Poradíte mi?

macous
11. lis 2008

Holky děkuji za podporu a gratulace - teď to zvládnout do toho 13 tt a pak už snad dobrý 😵
Kalka - to víš že na tebe budeme myslet, tak ať máš hodně kvalitních vajíček a ať se jim v mističce líbý 😵
Murečko - já to neřešila - píchla jsem to ani nevím na kterou stranu, ale jestli to pícháš najednou, tak spíš k Puregonu, po tom není reakce jako po Orangutánu 🙂

Piku - snažím se, ale jsem pořád jak ve snu, je to ale moc hezký, no co ti zkušené těhulce budu vyprávět 😀

UTZ nás čeká 21.11., tak se těšíme 😵