CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
21. pro 2010

@vodni tak velká gratulace. Ted už budeš jenom odpočívat a užívat si. 🙂 Děkuji Za odpověd na IP

vodni
21. pro 2010

@ivetule JJ, plánuju být doma celé vánoce 🙂 nechám se pěkně obskakovat, nic nebudu dělat, jenom hladit bříčko 😉 Skorotaťka mi to tak naplánoval 😵

pampeliska36
21. pro 2010

ahojte holky.... no to jsou KRAAAAAASNE ZPRAVICKY... i vodni i orchidejka... tak super 😀 jen tak daaaaaaaaal 😉

andinecka
21. pro 2010

@ivetule
moc ti děkuji, zítra dám hned vědět.
Strachem asi neusnu 🙂 🙂

ivetule
21. pro 2010

@teckovanaorchidej to už je Gábinka malá princezna. Konečně máš klid,že je zdravá. To je to nejdůležitější. Moc gratulujeme. 🙂

tevi
21. pro 2010

@vodni jééé tak to je krásné. Snad se ti naši mimouši udrží. Byly by to nááádherné Vánoce.
@ivetule manža pracuje doma. Má sedlářskou dílnu. Dělá všechno možné z kůže. Hlavně teda koňařské věci, ale také nádherné opasky, obojky, vodítka, sedla na motoveterány, brašny... - taková malá reklamka...
@pampeliska36 a jak se daří tobě?
@andinecka dvojčátka jsou prima, taky bych je brala. A jednou tolik lásky pro maminku... Paráda
@teckovanaorchidej Gábinka musí být úžasná a nádherná, zatím tiše závidím. Maminko užívej mimča v bříšku...
@raduza2 ano ano, já tu jsem taky jako čekatelka testovatelka... To je skoro jako cestovatelka 😀 😀 hi hi...
I ostatní zdravím...

tevi
21. pro 2010

@luciiiie ty se ještě držíš?

tevi
21. pro 2010

jo a ještě k těm testům, jsem manžovi slíbila, že to do toho 4. vydržím, ale nevím nevím.

pampeliska36
21. pro 2010

@tevi ja dneska trosku cestovala... a pak byla u kadernice a nakoupit jeste nekaje teple ponozky jak me, tak i manzovi 🙂 no a ted jsem se navecerela a oddychuju. vlastne neeeee... peru a jeste musim poklidit nadobi v kuchyni do mycky 😀 moje mycka = poklad! to byl vymysl stoleti!!! 🙂
... miminka se snad drzi... ale bohuzel nevim, jak by to mohl clovek poznat 😀
a tobe se dari?

luciiiie
21. pro 2010

@tevi nooo jsem ještě pořád slepená 😖

pampeliska36
21. pro 2010

@luciiiie no teda teda... jsem si rikala, ze by sna UZ... bylo nejake to zatmeni mesice... tak ze by snad a ono neeeeee... to by bylo, kdyby se stepanek narodil na stepana 😉

andinecka
21. pro 2010

@tevi
dvojčátka bych ještě brala, ale já mám strach, aby tam nebyli 3.
Přece jen už nejsem nejmladší ☹

pampeliska36
21. pro 2010

@andinecka na zitra drzim pesticky!!! pak dej info 😉 🙂

pampeliska36
21. pro 2010

... ja jsem si zase udelala tedka tehotensky test 😀 😀 😀 abych videla ty dve // po tom pregnylu 😀 😀 😀 jeste jsem totiz NIKDY dve // nevidela a tak jsem to chtela testnout... jak to vlastne vypada 🙂 a jsou tam kraaaaaasne! ujistila jsem se tak, ze ty dve // vlastne poznam 🙂 no nejsem ja magor? ale jinak vydrzim az do 30.12... 😀

ivetule
21. pro 2010

@tevi tak to máš moc dobrý. Manžu máš furt doma. To já to mám horší. Manža je řidič MKD. Takže je furt pryč. Tak jsem zvědavá jak to půjde s malím až budu po ETU. Už s toho mám trochu nervy. Je to moje zlatíčko a beze mě ani ránu. 😎

ivetule
21. pro 2010

@pampeliska36 tak jsi si to dneska zkusila a 30 je uvidíš podruhý. To bude potom oslava na silvestra. 😀

pampeliska36
21. pro 2010

@ivetule 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
22. pro 2010

@pampeliska36 zdar holky, pampeli, ty jsi dnes 10 den po KETU? A jsi si jistá, že ty dvě // byly 😉 😉 po Pregnylu?????

tevi
22. pro 2010

Dobré dopoledne holčiny, my jsme měli těžkou noc. Malý měl laryngiální záchvaty kašle, tak jsem byla celou noc vzhůru a hlídala ho, aby se neudusil. Pořád plakal a chtěl, ať mu zpívám, takže mé hlasivky jsou fakt kantare. Chudáček. Ráno ale ožil a zase "zlobí". Neví, co by. Dostal Nurofenek a kapičky, k tomu po půlkách Dithiadenku. Snad to zvládnem bez nemocnice. O Vánocích by to bylo smutné. Jak jsem ho pořád nosila... Nevím nevím, jestli se ty naše holky udrží.

vodni
22. pro 2010

@andinecka Andi, moc na tebe myslím, teď už určitě koukáš na ty svoje prcky 😉

vodni
22. pro 2010

@tevi Udrží, neboj, určitě se už teď na brášku těší 😉 Hlavně, aby to rychle zvládl...

vodni
22. pro 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 a kdy že jsi to měla ten poslední pregnyl? 😎

vodni
22. pro 2010

A jinak všem - ahoj kočky!

vodni
22. pro 2010

@andinecka Vyhlížím, a stále žádné zprávy 😕 Jsem z toho čím dál víc nervózní...

jezulicka
22. pro 2010

ahoj holky tak vás tu všechny zdravím,přeji hezký svátky prožité v klidu a ve zdraví...
vodní-tobě gratuluji za 2 embryjka at se jim tam daří a líbí a jen rostou...
Andy-tobě držím pěstíky dnes na utz jsem zvědavá co ti řeknou pak napiš...¨
jinak všechny holky mějte se moc fajn a držte se.. 😉

vodni
22. pro 2010

@jezulicka Huráááá, ahoj Jezuličko!!!! Moc jsem na tebe myslela, a doufám, že vše OK 😵
A díky za vodníky, snad se jim u mě líbí a líbit bude 😝

jezulicka
22. pro 2010

@vodni tak mimi je v pořádku , ale není to u mě úplně dobré musíme čekat do 16tt až se ten hematom vstřebá jsou to nervy,nevím jak se tam ten hajzlík dostal..musím jen ležet a nic nedělat...tak snad to zvládneme...ale bývá to prý často a mívají ještě větší prý hematomy a u placenty a to je horší já ho mám naštěstí jinde a menší...

vodni
22. pro 2010

@jezulicka Neboj, všechno bude v pořádku! 😵 Miminko je v pořádku a to je hlavní 🙂 Je nepříjemné, že musíš ležet, ale na druhou stranu, když to miminku pomůže, člověk přece udělá všechno 😉

ivetule
22. pro 2010

@andinecka tak kdepak jsi? Držím palečky jak to jenom jde at je všechno v pořádku.

ivetule
22. pro 2010

ahoj holky. Venku je dneska tak krásně,že jsme šli s malím před obědem na procházku.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru