CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ami33
27. pro 2010

@carunicabrno ahoj, ráda se přidám k vám i těm vašim tabulkám hehe 😀

ami33
27. pro 2010

vodni @ami33 Ahoj, já jsem taky momentálně čekatelka Už potřetí (viz tabulka v odkazu co ti dávala Pampeliška), a věřím, že tentokrát mi v unice šupli do bříška Ježíška Testuju 5.1., hned po Pampelišce a po Tevi...

jejda to bude mamin najednou, držím všem pěsti ať jsou tam mimísci.

jezulicka
27. pro 2010

@raduza2 ahojjky,tebe už jsem tu dlouho neviděla.... 😉

ami33
27. pro 2010

se v tom nějak neorientuju, nevím jestli odepisuju správně...nemáte někdo přehled jak asi dlouho může trvat ten dlouhý protokol? je to u každého asi trochu jiné co?

jezulicka
27. pro 2010

@ami33 tak to určitě je to u každého jiný...já nemám s dlouhým protokolem praxi měla jsem vždy krátký...

ami33
27. pro 2010

@jezulicka no tak snad mě nebudou mučit dlouho...nevíš kde najdu nějaký tabulky, co to holky o nich psali?

raduza2
27. pro 2010

@jezulicka ahojky jezuli no jo no to víš už není tolik času 😒

vodni
27. pro 2010

@ami33 @ami33 Ahoj ami, příležitostně tě dopíšu do tabulky. Je to tvé první IVF? Dlouhý protokol, na tom odkazu je i vzor z rozpisů - https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno...
Zase tak moc se protokoly u koček to neliší, jen snad o pár dnů... Nejdřív pícháš cca měsíc diphereline, ten zastaví funkci vaječníků, aby pak o to bouřlivěji reagovaly (u někoho jako já tohleto nemá smysl, takže tam je na řadě krátký protokol). Pak začneš brát Puregon (v tom odkazu je Puregon píchán dýl než je obvyklé, většinou je to 9 dnů). Momentálně stimuluje s krátkým ivetule, takže ta by ti dala úplně nejpřesnější aktuální info - už píchá Diphereline.

vodni
27. pro 2010

@raduza2 Jůůů, Radúzko, ahooooooooj 😵

vodni
27. pro 2010

@ami33 A tabulka se snažilkama (ty jsou dole, aby měly vždy důvod přejet dlouhým seznamem úspěšných maminek 🙂 je tady: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno... (musíš kliknout na zobrazení netextových prvků

ami33
27. pro 2010

Ahoj vodni, ano bude to první IVF-ICSI. No teď jsi mě trochu šokla s tím pícháním měsičním, já myslela, že to bude trvat dohromady třeba 14 dní, No musím si to více nastudovat. Teď jím Marvelon až do 7.1. Jinak moc dík za info, sem myslela, že už se trochu orientuju a koukám ještě mám co dohánět.

vodni
27. pro 2010

@pampeliska36 A´T koukám jak koukám, dnes mi kalendář hlásí 27, a néééé 30 😠 Potvoro jedna 😉

vodni
27. pro 2010

@ami33 🙂 Jej, promiň za šok, byl neúmyslný,.. Já jsem to tak jen nějak odhadovala, ten diphereline si už moc nepamatuju, ale koukni na tu ivetuli 😉 Ono se pak ty injekce k sobě přidávají, pak se bere něco ob den... je to trochu složitější 😝

raduza2
27. pro 2010

@vodni ahoooojky 😀

teckovanaorchidej
27. pro 2010

ahoj holky,
zdravím novou kolegyňku ami 🙂
Radu čau, jak se máš?
Vodni jak je? Co vodníčci?
Jezulko, dlouho jsem tě tu neviděla, doufám, že jsi ok a brzy na utz poznáte, co čekáš, jestli si to ovšem necháš říct.
Pampeli, no třeba ještě dozrajou, ty //, uvidíme 😉
Ivet, taky ti to utíká, jedna radost 🙂
Tevi, já nešpinila vůbec nikdy, tak klídek, není to pravidlo 🙂
Andi, tak jak u tebe?

ami33
27. pro 2010

@vodni jo koukala jsem na ty tabulky,moc chytrá z toho nejsem. Neva oni mi to na Unice vysvětlí, já totiž myslela, že budu mít jen ten Puregon pen a sem nevěděla že ten Diphereline jsou ty injekce, sem myslela, že mě to mine,ale asi ne no, sem byla jaksi naivní, že bych to měla cosik jinak než ostatní 😀

ami33
27. pro 2010

@teckovanaorchidej ahoj a děkuji za přivítání 😀

pampeliska36
27. pro 2010

ahojte holky vsechny... uz se to tady pekne po vanocich sliza 🙂 😉

jezulicka
27. pro 2010

@teckovanaorchidej ahojky, tak je mi dobře, jen musím pořád ležet odpočívat nesmím chodit...ve středu jdu na utz tak snad bude vše ok..a co ty???

pampeliska36
27. pro 2010

@jezulicka nazdarek kocko! jen odpocivej a bude to ok! 😉 ve stredu na tebe MOC myslim!!! a ono vsechno bude v poradku, uvidis 😉

vodni
27. pro 2010

@ami33 Ty tabulky, to je rozpis jaký dostaneš v unice, kde ti ho i pořádně vysvětlí, takže neboj, jasné to bude 🙂
Jestli máš mít opravdu dlouhý protokol, tak by to tak být mělo... Protože od toho je to protokol dlouhý 😉 Tedy diphereline (někdy se nahrazuje jinými léky, ale délka užívání je obdobná - už si nepamatuju názvy...). Ale hlavní látka, díky které začneš vyrábět folikuly, je opravdu ten puregon (injekce v peru).
Potom je protokol krátký (s antagonisty), kde se vaječníky nezastavují, ale snaží se tam podpořit co v nich ještě zbývá 😝 Takže se po marvelonu čeká na mrchu a pak třetí den MS začneš píchat puregon (většinou 9 dnů).
Většinou se dává ten dlouhý protokol, protože je procentuelně úspěšnější.

jezulicka
27. pro 2010

@pampeliska36 já taky tomu věřím musíme nic jiného nám nezbývá..ale mělo to hodně holek co si tu píši s nima a všechny porodili jen musím být v klidu ležet a nic nedělat a nikde nechodit...to se dá vydržet když musíš...a ty se taky drž a ve čtvrtek testík a uvidíš , že to tam bude...věřím tomu..

vodni
27. pro 2010

@teckovanaorchidej Ahoj orchidejko, no vodníci potvorský se od štědrýho dne skoro neozvali... ☹

jezulicka
27. pro 2010

@vodni čauki vodníčku tak jak malí vodníčci?už máš nějaké příznaky?ikdyž dnes jsi který den po et?

vodni
27. pro 2010

@jezulicka Jezuličko moc na tebe taky myslím... Bude to určitě OK, ty týdny ve tvém profilu mluví za vše 🙂

pampeliska36
27. pro 2010

@vodni ALE... vcera prece!!! tak neplas!!! 🙂 😉

vodni
27. pro 2010

@jezulicka ET jsem měla minulý týden v úterý, takže zatím brzo... Ale minulý pokus jsem celou dobu měla takové dloubání v podbřišku a teď nic, takže mě chvílemi přepadá klasické trojčení v čekárně 😉

pampeliska36
27. pro 2010

@jezulicka jeeeeeeeee 14ty tyden 🙂 drzim pesticky! ale bude to dobre!!! uvidis 😉

vodni
27. pro 2010

@pampeliska36 Jo, to je fakt, včera tak trochu symbolicky zadloubli, ale to bylo tak jen jaksi aby se neřeklo 😅

jezulicka
27. pro 2010

@vodni ono to je pokaždé jiné..takže klid... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru