CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
20. led 2013

@patulik87 budu ti moc držet pěstičky, aby jste to s manželem si vyříkali a zvládli.
nám to vyšlo teprve až třetí KET - máme půlročního chlapečka

patulik87
20. led 2013

@lnk 🙂 blahopreji....

lnk
21. led 2013

@patulik87 děkuji 🙂 jestli oba dva toužíte po dítěti, tak moc držím pěstičky, aby vám to vyšlo, protože pak v tom životě není nic krásnějšího 🙂

lucinda25
22. led 2013

@luskacik16

Ahojky, jj, jsem to já 🙂

baraxbara
27. led 2013

ahoj holky. Nemáte prosím někdo nějaké zkušenosti? Jsem po revizi dělohy, ZT. Kdy myslíte, že je vhodné jít na KET? Dá se počkat jednu MS, a při té druhé už začít brát Marvelon? Chodíme do Unicy.

lnk
29. led 2013

@baraxbara být tebou, tak si do Unicy zavolám a rovnou tam to zkonzultuji. oni sami ti nejlépe poradí, kdy do toho jít... moc držím pěstičky

ratatooy
6. únor 2013

ahoj holky,chystame se na Ket a nejsme schopni se rozhodnout jestli si dát obe embrya z pejety což sou budto HB/EB a nebo HB/B mam dost velkou obavu z dvojčat protože jedno dite máme navíc mi to dr nedoporučuji kvuli tomu že prvni byl cisařem,jaky jste meli skušenosti vy?na redukci nechci jit ale jelikož jsme ani u prvniho nemely s uhnizdením problém chytlo se na poprvé tak ted se bojim že se chytí obě.

lnk
7. únor 2013

@ratatooy ahojky, já když jsem chtěla první dítě, tak jsem si nechávala zavést dvě embryjka, protože jsem si říkala, že i kdyby to byly dvojčátka, tak by mi to nevadilo, aspoň by to bylo "jedním vrzem"... 😀 napotřetí nám na KET zbylo pouze jedno ze čtyř, ostatní tři rozmrazení nepřežila. a ono se uchytilo. předtím se nám ze dvou dvojčátek ani jednou žádné neuchytilo. takže máme jednoho malého divocha. jestli půjdu na další KET, tak si určitě nechám už zavést pouze jedno. a to i přesto, že já narozdíl od tebe s uchycením problémy měla dost velké. už to tolik neřeším, jedno dítě mám, to je obrovský úspěch. a vím, že dvojčátka bych už určitě nechtěla...
tak přeji správnou volbu při rozhodování, nakonec to stejně bude jen na vás 😉

jimmy1
8. únor 2013

@ratatooy já jsem šla záměrně do transferu jednoho a i jsme si nechali zamrazit po jednom, přeju, ať se zadaří 😵

betysek
11. únor 2013

@ratatooy První dceru máme přirozeně. Druhou z Unicy. Vzalimi 6 vajíček. 4 oplodnili, zbyly v den transferu 2 embryjka. Nechali jsme zavést obě - máme druhou dceru. Chytilo se jen jedno embryjko. Ale jedno bylo morula, tak možná proto. Druhé myslím blastocysta.

durma
12. únor 2013

já mám první dceru přirozeně a druhou z KETU.Zaváděli mi dvě emryjka a chytilo se jen jedno a je z ní téměř 11-ti měsíční
Maruška. 🙂

ratatooy
14. únor 2013

@jimmy1 v ty době co jsme mi mrazili to ještě nešlo mrazit po jednom

jimmy1
14. únor 2013

@ratatooy a nebo to ještě můžete mít jak my 😉 Martínek byl zamraženej ještě s jedním embryjkem a den před transferem to jeho "spolubydlící" vzdal a na transfer zbylo jen jedno embryjko a bylo vyřešeno 😉
Kdy máte KET v plánu??

ratatooy
14. únor 2013

jinka musim řict že mame zamraženo HB+B a v druhy pejetě HB+EB takže si ymslim kvalita ne nejvyšší urovni,ale je fakt že po rozmražení z toho nemusi byt nic ale nevim jestli by se mi chtelo do dalšího celeho cyklu,ja už začínám počítat s možností dvojčat jako celkem chci 3 deti ale chtela sem radši po jednom,ale už koukám po kočárkách pro dvojky😀

ratatooy
14. únor 2013

@jimmy1 ket je naplánovám an 1-2 dubna,jj ja si taky myslim že třeba přežije rozmražení jen jedno tak to bude vyřešeno samo

ratatooy
14. únor 2013

mnažel řikal dr prej a rozmražte nám to hodný jako posledně🙂)

pehu
17. únor 2013

@ratatooy Chtěla jsem se zeptat, v pondělí jedeme na konzultaci do Unici ohledně ket. Máme to po stejné době jako vy, takže nás sestřička objednala napřed na konzultaci s lékařem. Na kolik konzultací nebo vyšetření jste museli než podstoupíš ket?
Děkuji za odpověď 🙂

ratatooy
19. únor 2013

@pehu tak prvne se jde na konzultaci pak nasadíš marvelon na mesíc,dostaneš ms a jdeš v pulce cyklu opat na utz a daji ti rozpis leku a naplanuji ket takže celkem 3-4navštěvy

ratatooy
19. únor 2013

@pehu ikdyž me objednali ješte po starym zpusobu ted už to prej dělaji tak že daji prvne marvelon rovnou a pak až na utz

pehu
19. únor 2013

@ratatooy Děkuji za odpověď. Tak mi jsme taky domluvení na duben. Mohla jsem jít na ket ještě v březnu, jenže pojedem na hory a hlavně mám naraženou kostrč. Takže se ji budu snažit někde nechat napravit 🙂. Přeji Vám, aby jste měli duben úspěšný 🙂)).

ratatooy
21. únor 2013

@pehu mi vam taky přejem hodně zdaru,ja už začala brat marvelon 12tého března jedeme na utz a nesnáším tu zkoušku pruchodu deložniho hrdla ..bleeeee....a pro léky a dem na tooo

pehu
21. únor 2013

Tak nám to vychází o týden později 🙂, ale budu bez marvelonu, abych si nemusela píchat fraxiparin. Stejně mě to nemine, ale začnu až později. Taky jsem cestou zpět říkala manželovi, že už se těším na tu průchodnost ☹((.

maxag
6. bře 2013

Ahojte, je tu prosim nejaka Slovenka, ktorej sa podarilo vybavit platby slovenskej poistovne do centra v Cechach? dakujem

ratatooy
22. dub 2013

ahoj holky tak se hlásím že i první ketík na unice vyšel,oni jsou proste pro me nejlepšííí
😀

ratatooy
22. dub 2013

@pehu no tak se to dalo přežít ta pruchodnost😀

lnk
22. dub 2013

@ratatooy obrovská gratulace!!!! ať jste v pořádku a těhu proběhne v klidu a mimčo máš brzo u sebe. 😉

pehu
22. dub 2013

@ratatooy Omlouvám se, že jsem negratulovala ke 2 čárkám 🙂. Přeji už jen samou pohodu. Tak zítra jedu na průchodnost a pro rozpis, tak jsem celá napnutá 🙂)).

ratatooy
23. dub 2013

@pehu to neva tech gratulaci je tolik🙂ale viš jk ještě se muže stat cokoliv ale snad ne,tak přeji at to dobře dopadne

luciiiie
11. kvě 2013

@ratatooy gratuluji ;) a chytlo se teda jedno nebo obě? ;)

ratatooy
11. kvě 2013

@luciiiie dekuji,jen jedno

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru