• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2016 
Ahoj dámy z Unicy. Mám dotaz jen tak pro orientaci můžete mi prosím napsat jak dlouho to trvá od první návštěvy, konzultace až po první transfer? Zajímá mě jestli je to v řádech týdnů či měsíců.....nějaký časový horizont ať vim naco by jsme se měli připravit. Děkuji moc.
1. čer 2013 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, my byli hned na začátku ledna a transfer byl pak někdy koncem března. nejdřív tam přijdete, udělají vám vyšetření, řeknou co a jak, pak počkáš na MS, nasadí ti antikoncepci na měsíc a po další MS začneš s lékama a přípravou a zakončíš transferem :slight_smile: přeji hodně štěstí! :slight_smile:
8. čer 2013 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
My přišli v srpnu, transfer v říjnu. KET pak byl docela rychlovka - přišli jsme, čekalo se na MS a pak už to všechno frčelo.
8. čer 2013 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, chcem sa spýtať kto chodil v Unice k dr. Otevřelovi? a ako ste boli spokojné a ako ste dopadli? On je teraz v Reprofite a ja k nemu chodím. Ďakujem
11. čer 2013 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofrah Bol jediny co sa do detailov vyznal v muzovej diagnoze, takze ho velmi odporucam pri muzskej neplodnosti. Manzel deti vobec mat nemoze, ini lekari nas hnali do ICSI. Tento odporucil darcu a mal pravdu.
11. čer 2013 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofrah ahoj, s ním jsem byla nejspokojenější. problém byl na mojí straně, vždycky otevřeně řekl, co ano, co ne, vysvětlil, poradil, nakonec nám i zaváděl synka, který se uchytil :slight_smile: takže za mně velká jednička :slight_smile:
24. čer 2013 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lnk ďakujem za odpoveď :slight_smile:
24. čer 2013 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata,chtěla bych se Vás zeptat,zda nevíte jestli má Unica ceník,nemůžu nic najít,nebo jestli mi někdo z Vás může napsat,pokud víte co stojí jednotlivé úkony,myslím ICSI,PK,děkuji moc za odpověd
27. čer 2013 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@zazy V únoru jsme dostali tento ceník :slight_smile:.
ICSI (1 až 5 vajíček) 4 999,- Kč
ICSI každé další vajíčko1 200,-
PK - prodloužená kultivace do 48 hodin 3 990,- Kč
asistovaný hatching 3 990,- Kč
zamrazení embrya standart (1 až 4) 2 990,- Kč
zamrazení embrya standart každé další 900,- Kč
zmrazení 1 až 2 embryí cryotop 3 990,- Kč
zmrazení 3 až 4 embryí cryotop 6 990,- Kč
zmrazení každého dalšího embrya cryotop 1 500,- Kč
KET 4 000,- Kč
28. čer 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Pehu moc děkuji informaci,my byli na 1 i 2 IVF v Repromědě,máme holčičku,ale chceme na podzim zkusit ještě jedno mimčo a tak jsme si říkali,že bychom zkusili Unicu,už jen z finančního hlediska.Jaký je tam přístup,děkuji
28. čer 2013 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@zazy Ahoj, my si na přístup nemůžeme stěžovat, i když teď jsme se nechali ukecat na vklad 2 a z ketu čekáme dvojčata. Problém je v tom, že syn je taky z dvojčat, ale narodili se v 25tt a oba to nezvládli. Takže jsme se tomu stresu chtěli vyhnout. Tak teď jsme dost naštvaní :frowning2:. Ale v tomto budeme asi dost ojedinělí.
Jinak lékaři jsou milí a sestra vždy vše dobře vysvětlila. Prostředí je příjemné. Můžeme srovnat s Fertimedem v Ol a je to neporovnatelné. Jinak si ještě dost chválí Reprofit, s 3 lékaři jsme přišli do kontaktu, protože byli v Unice a byli fajn.
Kdybychom šli do nativu, tak jsme se s manželem bavili, že bychom šli do FN Olomouc, protože tam to stojí 7 000,- kč už i s Icsi a Ah (je to i blíže). A tady 13 000,- Kč jen nativ bez dalších služeb.
29. čer 2013 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofrah V Unice se nechodilo pořád ke stejnému lékaři, tak že jsem byla několikrát i u MUDr. Otevřela. Byl perfektní. Byla jsem u něho na vyšetřeních během stimulace a šla jsem na punkci, i když mi při stimulaci při dlouhém protokolu narostlo jen 6 folikulů (ale měli jsme už jedno dítko přirozeně, tak že asi i proto). Punkci nedělal, ale dělal embryotransfer, nechali jsme zavést 2 embrya, prtože nám zbyla jen 2 po prodloužené kultivaci a máme krásnou roční hlčičku.:slight_smile: Tak že za nás spokojenost....
4. črc 2013 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zazy Byli jsme na Unice před 2 lety a spokojenost. Všude se najde něco, to si nedělej iluze....Např. když ti sestra odebír krev a ty máš pocit, že ti napíchne snad i kost....:slight_smile: ale Jinak spokojenost, máme roční holčičku. Jinak koukám, že se snížily ceny a že bychom i ušetřili.:slight_smile: Měli jsme totiž jen 4 vajíčka na oplození a před 2 roky byla stejná taxa za 1-8 vajíček za ICSI, což bylo 9999 Kč. Ale i tak nelitujeme, že jsme do toho šli, Julinka je šikovná, krásná roční holčička. Nemůžu porovnávat s jinými centry, prtože jsme byli jen tady na doporučení mého gynekologa....:slight_smile:
4. črc 2013 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zazy ahoj tak přístup v Unice je perfektní,profesionální,jsou milý a nikdy se nestal žadnej problem co čtu o jinych carech,že jsou pacienti neinformovaní hlavně.
takže za nas doporučuju byli jsem na I IVF z toho mm kluka a ted čekame z ketu druhátko a ješte mame zamraženo na třetátko :grinning:
4. črc 2013 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mrkněte na www. Unica.cz mají nové stránky,vydařené........A mají tam novinku,dostanete přístupové heslo a můžete vidět,jak se vyvíjí Vaše embrya. Pro nás sice už pasé,ale šikovné je to...))))
4. črc 2013 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata,tak všem co čekáte miminko hodně štěstíčka.Ještě jsem se chtěla zeptat,říkala mi známá,že se dá úmělko platit ina splátky,nevíte o tom něco?Nevím,zda budeme mít potřebnou sumičku na to.Pehu ta prodloužená kultivace kdyby byla dýl jak 3 dny stojí víc,že nevíš kolik?Děkuji Vám moc za odpovědi a hezké léto všem
19. črc 2013 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@zazy Ahoj, asi jsme tenkrát připláceli, ale už se nepamatuji. Tím, že jsme teď měli ket, tak si myslím, že jsme dostali trošku ořízlý ceník :slight_smile:.
20. črc 2013 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata,není tady někdo,kdo momentálně podstupuje IVF v Unice?Za jak dlouho objednávají na konzultaci
26. srp 2013 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@zazy : já tam ted docházím. Objednávají rychle, podle MS. Holky na recepci jsou hrozně ochotné a hodné, zavolej tam a oni ti řeknou co dál. Radši zavolej co nejdřív at pak třeba nemusíš měsíc čekat. Vlastně pokud tam jdeš poprvé tak na konzultační schůzku objednávají zhruba do týdne- záleží jak ti to bude vyhovovat.
27. srp 2013 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Elenko a už ti dali nějaký ceník kolk co bude stát,já jen abych věděla tak orientačně.Jsem jen zvědavá,jestli se na mě nebudou dívat blbě,že jsem byla už na jiné klinice,kde se zadařilo a ted jdu sem.Ještě se chci zeptat,když už nám dělali v jiném caru genetiku,to ji budou dělat i tady?
28. srp 2013 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@zazy : ceník jsem si nebrala, platila jsem to už v únoru, ale zkomplikovalo se mi to, tak jsem to musela odložit a ted jsem to rozjela, ale jdu jen na Ket, máme mražáčky. Ale ceník je jen část ceny pak je ještě doplatek za léky a to už ti přesně neřeknou, výhodou je, že mají vlastní lékárnu, takže si to tam všechno hned koupíš.
Neboj, nikdo se na tebe blbě dívat nebude :slight_smile: Genetiku nevím, mě ji dělali v těhotenství.
29. srp 2013 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Děvčata, do Unicy chodím již několik let k Dr. Novotné. Před třemi oky mi diagnostikovali endometriozu né sice na této klinice ( obsolvovala jsem operaci kýly a ze lab. vyšetření, zjistili pak tu endometriozu ). Bylo mi stručně vysvětleno v nemocnici o co se jedná a že bych měla rychle otěhotnět, případně jiná hormonální léčba apod. V té době těhotenství nepřipadalo v úvahu a léky sem do sebe nechtěla dávat ( antikoncepce mi úplně stačila ). Tři roky jsem tomu moc nevěnovala pozornost a žila si tak jsem jsem byla zvyklá a teď k věci. S manželem se snažíme o miminko 4 měsíce a stále nic, je jasné že problém je u mě kvůli nemoci která se postupem trochu zhoršila, manžel byl na spermiogramu a máme 75 % kvality což ujde ale hitparáda to prej také není. Takže teď jsem ve fázi, že začnu jíst zdravě, cvičit a sobě a manželovi budem papat vitamíny, pak další vyšetření, pak možná laparka a když ani to nepomůže tak nejspíš IVF po novém roce. Mám před sebou pár měsíců, kdy se budu modlit, aby to mimi vyšlo přirozenou cestou, držte mi palce a vám samozřejmě přeji to samé, ať už jste v jakékoliv fázi:slight_smile: Jinak s Unicou a personálem zatím naprostá spokojenost a tuším, že tomu tak bude i do budoucna a doporučuji.
21. zář 2013 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, endometrioza vůbec není problém, pokud je jinak vše OK. ve svém okolí mám kamarádky, které ji mají a otěhotněly přirozenou cestou. takže nezoufej. :slight_smile: já ji mám taky, zjistili mi ji právě v Unice, ale můj hlavní problém je PCO, takže tohle byla jen další třešinka na dortu a máme z Unicy z KET ročního klučinu :slight_smile: tak držím pěstičky, ať se vám zadaří
22. zář 2013 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, mam za sebou 3 neuspesne ivf - icsi a chcem zmenit centrum. Odporucate UNICU ???? Mohla by niektora z vas prosim vyslat mi cennik ? Dakujem vopred!
20. říj 2013 ve 20:57  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@vanushka Neviem ako teraz ale pred rokmi bola Unica vyborna. Chodila som tam. Ak Ti vyhovuje brat viac liekov ale s perspektivou vyssej pravdepodobnosti uspechu, tak odporucam.
21. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kveta ahoj, dakujem za odpoved. co myslis pod tym viac liekov ?
21. říj 2013 ve 12:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@vanushka Prednison, decapeptyl, uprednostnuju dlhe protokoly, takze zena berie viac hormonov.
21. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kveta ok, diky
vlastne som ochotna, vzhladom na moj vek nemam vela casu a podustupil vlastne vsetko aby uz konecne sa dockat dietatka :slight_smile:
21. říj 2013 ve 13:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@vanushka raději doporučuji reprofit v brně
22. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk diky, ale tam nerobia imsi :frowning2:
22. říj 2013 v 10:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek