CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pbuc
5. pro 2014

@lnk Ahoj tak jak je?

lnk
5. pro 2014

@pbuc už je to lepší. už nekrvácím, nešpiním, v pondělí jdu na kontrolu do nemocnice na UTZ, jestli bude srdíčko

pbuc
5. pro 2014

@lnk Tak to je super zpráva, jen tak dál. 🙂

lnk
8. pro 2014

@pbuc ahojky, tak dnes jsem byla na UTZ. srdíčko tam je. ufff, se mi ulevilo 🙂

nikaa666
8. pro 2014

@lnk paráda, moc jsem držela palečky...
holky, šup sem s fotečkama z UTZ jak budete mít 🙂

lnk
11. pro 2014

tak hlásím, že jsem 7+0 a dokonce se tam ukázala ještě jedna prázdná dutinka. zdá se, že se nám embryjko chtělo rozdvojit a pořídit si kámoše a úplně to nevyšlo, tak proto asi to krvácení... no tak mám před sebou ještě 5 perných týdnů a pak už to snad bude OK 🙂

nikaa666
16. pro 2014

Jak je holky? Máte se? Co mimísci? Já si včera byla pro plán a začínám stimulovat na KET. Chodily jste průběžně na nějaké kontroly? Mě překvapilo, že nejdu ani na jednu, krom včerejška teda a dva dny před ET pujdu na ISMT.

lnk
16. pro 2014

@nikaa666 aha, no vidíš to, já to takhle mívala dřív, takže mě teď překvapilo, že jsem tam jezdila častěji, tak jsem myslela, že to nějak změnili a asi teda je to případ od případu. já byla na UTZ 3 dny před MS, pak jsem byla na UTZ týden před KET a pak jsem byla na ISMT dva dny před KET.. u koho jsi byla pro plán? který dr??
jinak teda já si to "užívám". celý den s hlavou v záchodové míse. už ji mám prozkoumanou detailně a ze všech stran... blila jsem teda i v prvním těhu, ale tentokrát se mi to zdá být ještě o něco horší. ale možná si to už tak detailně raději nepamatuju 😀 😀 dneska jsem byla na gyndě a ptala jsem se, jestli na to nejsou nějaký drogy, tak prej to musím přežít a přinejhorším půjdu do nemocnice na kapačky, když to bude kritické, no tak to jsou teda vyhlídky před vánocema... ufff 🙂 no nedá se, manžel mi říká, že jsem to chtěla, tak to mám, že pro něho je to nepochopitelný, že to chci všechno absolvovat znova, když se konečně máme "dobře"... 😀
mimochodem, na kdy ti vychází ET, ať můžu držet všecinko co mám 🙂

nikaa666
16. pro 2014

@lnk byla jsem teď u Štelcla, minule mi dělal všechny zákroky. Docela jsme se nasmály a pokecali. Včera mi dělal UTZ a průchodnost, vyfasovala jsem mraky léků a ET by měl být 5.1. Pokud teda MS přijde teď ve čtvrtek. No a 3.1. jdu na ISMT. Tak to je asi teď takovej normál koukám ten ISMT. Původně jsem je podezřívala, že na mě chcou vidělat, když vidí titul před jménem 😀 . Mě se do toho motají ty poblblý svátky, tak si myslím, že mi ten UTZ udělají možná až toho 3.
Jinak teda ty nevolnosti, ty mě straší děsně. Já snad nezvracela 12 let 😀 Vím, že kamarádka se jen mrkla na vodu a šla....cucala pořád nějaký lízátka. Když ono to všechno za to mrně stojí co 😉 A minule tě to pak přešlo? Bo ti bylo zle celé těhu?

lnk
16. pro 2014

@nikaa666 já byla taky u Štelcla. podle mě ISMT není normál. mně ho dělat nechtěl, prý když nám posledně vyšel KET i bez toho, tak že je to zbytečný. já ho ale chtěla, že si raději připlatím, protože to byli naši poslední mrazáčci, tak aby to bylo ještě jistější a vyplatilo se mi to 🙂 a to mám taky titul před jménem, tak to asi o tom nebude 😀
tak ti budu moc držet pěstičky, dej vědět, jestli to bude toho 5.1. nebo to budou pak nějak posunovat. mně se MS zpozdila, tak mi to pak posunovali.
lízátka jsem nakoupila taky, ale jsou naprd. vycumlám lízátko a můžu jít vrhnout... minule mě to přešlo v 16tt, takže ještě 8 týdnů. do tý doby umřu 😀 tak jsem zvědavá, jak to bude te'd... no jo no, holt si to musíme vytrpět až do samého konce 😀 ale zas na druhou stranu, pokud je mi špatně, tak je to známka toho, že mrněti se daří, tak to beru, že to je něco za něco 🙂
tak si užij vánoce a v lednu a't jsi těhulka! 🙂

nikaa666
18. pro 2014

@lnk tak to si mě uklidnila s tím ISMT. Já to měla i minule, ale kvůli hrozícímu hyperstimuláku. Jinak MS se začala hlásit včera, tak jsem ráno začala s injekcem dle plánu. Po tom Marvelonu to mám vždycky slabé, tak jsem zvědavá, co s tím udělá ten přechod 😀 a vůbec jak se budu cítit.
Pokud nevolnosti znamenají, že se mimískovi daří, no tak to klidně pak vydržím. To jsem netušila, že je to tak 🙂

lnk
23. pro 2014

ahojte holky, přeji vám všem krásné vánoce a příjemný vstup do roku 2015, at je úspěšný na všech frontách 🙂

maattes
25. pro 2014

Ahoj holky 🙂 6 ledna začínám ze stimulačním cyklem,mám z toho strach,můžete mi napsat jak to všechno probíhá?ty injekce a návštěvy?začala jsem před týdnem s marvelonem..a ted´ nevím co bude dál.Děkuji za odpovědi

lnk
26. pro 2014

@maattes abych pravdu řekla, já už si to ani nepamatuju. stimulací jsem si prošla někdy začátkem roku 2009. ale vím, že jsem tam tenkrát jezdila celkem často, na UTZ, kontrolovalo se, jak rostou vajucha. tak ti budu moc držet pěstičky, aby se zadařilo pokud možno hned napoprvé 🙂

maattes
26. pro 2014

@lnk děkuju 🙂 taky doufám,že se zadaří.A byla jsi na neschopence hned od stimulace?

lnk
27. pro 2014

@maattes ne, až po odběru vajíček

maattes
27. pro 2014

@lnk aha..no ja mam,ale nejvetsi strach z tech injekci do bricha,no snad to zvladnu 🙂 cetla jsem diskuze a celkem me to nahnalo strach

lnk
27. pro 2014

@maattes do břicha je to to nejjednodušší. jsou to tenoučké jehličky a je to v pohodě. horší jsou ty do zadku, bolí to jak čert. po těch si pak ani nesedneš 🙂

maattes
27. pro 2014

@lnk no to teda dekuju 😀 mam se teda jeste na co tesit

lnk
27. pro 2014

@maattes to jo, na konci toho budeš mít plný zuby 😀 😀

lnk
2. led 2015

@nikaa666
@maattes holky, tak příští týden na vás budu myslet, zase se vám ten kolotoč roztočí, tak ať to tentokrát je kolotoč štěstí!!! 🙂

maattes
2. led 2015

@lnk moc děkuju 🙂

nikaa666
3. led 2015

Ahojky holkyyy
Vše nej do nového roku, hodně štěstíčka a zdravíčka 🙂
@lnk díky...dnes jsem byla na ISMET, tam byl ale dneska blázinec. V pondělí jdu na ET, už se těším 🙂 jen mě přepadl nějakej bacil a už dva dny mě bolí v krku a rýma je taky super. Snad to na vše nebude mít negativní vliv ☹ Co ty? jak je? nevolnosti už jsou fuč?
@maattes vítám Tě tu a držím palečky 😉 Injekcí se vůbec neboj, si zvykneš rychle a vůbec to nebolí. Mě občas jen ten Agolutin do zadku, podle toho jak se manža trefí 🙂 Horší je, si zvyknout na všechny ty léky...kdy co brát, jestli jsem na něco nezapomněla a tak. Mají naštěstí opravdu přehledný ten rozpis a vždy někdo na telefonu.

maattes
3. led 2015

@nikaa666 no z toho kdy co brat mam taky strach,mam narocnou praci,delam 12ctky,ranni - nocni, tak doufam ze to v te praci nejak zvladnu a nezapmenu na injekce a na leky,protoze to se mi stava casto 😒

lnk
3. led 2015

@nikaa666 ahojky, tak blbě je mi furt, ale už aspoň neobjímám celý den záchodovou místu. to byl fakt děs. budu na tebe moc moc moc myslet 🙂 budeš zavádět jedno nebo dvě embryjka?

nikaa666
4. led 2015

@maattes ono to rychle uteče, ani se nenaděješ a budeš po OPU 🙂 asi pak zůstaneš doma co? Já si občas dala upomínku do mobilu, abych nezapomněla na léky.

@lnk no mě teď už bývalo k večeru blbě skoro celý týden...nejspíš ty všechny hormony ☹ naštěstí ne tolik, abych zvracela. Necháváme si jedno. Abych kdyžtak měla možnost 4 IVF 🙂

maattes
4. led 2015

@nikaa666 no ja prave nevim kdy se zustava doma,asi az po odberu vajicek mi daji neschopenku..

nikaa666
4. led 2015

@maattes neschopenku ti podle mě dají, když si o ni řekneš...mě se teda nikdo neptal, jestli ji potřebuju, nebo že bych na ni měla jít. Prostě jen řeknou, že po OPU máš mít klidový režim a po ET taky. Ani nevím, jestli ti ji můžou vystavit v Caru, nebo jdeš ke své mudr.

maattes
4. led 2015

@nikaa666 no já jsem právě četla,že záleží na car,někde ji dávají automaticky a někde vůbec..tak jsem zvědavá co mi v úterý řekne.. 😒

rakodavy
4. led 2015

Doufám, že nebude vadit když se připojím k diskuzi, ale prošla jsem si tím také a vím, že po odběru vajíček a ani po ET se neschopenka nedává. Pouze klidový režim po ET. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru