• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@lnk ale jde to, snad ta zácpa už povolí. Máme už skoro koupenou postýlku, jméno vybráno, budeme malovat pokojík - pomalu se začíná vše připravovat na příchod :slight_smile:
14. črc 2015 v 11:36  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apolla tak to docela brzo. :slight_smile: já to začla řešit až tak nějak kolem 24tt, do tý doby jsem nic nekupovala a nezařizovala :slight_smile: jaký máte jména?? na zácpu já naštěstí nikdy netrpěla, v obou těhu přesně naopak, několikrát denně a na řídko :grinning:
14. črc 2015 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk co bych za to dala...no já chci radši už teď předtím, než budu mít pořádný pupek. Bude to Eliáš
14. črc 2015 v 11:58  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apolla tak to určo jo :slight_smile: bez pupka se líp zařizuje :slight_smile: a pro holčičku jméno nějaké máte?
14. črc 2015 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk čekáme chlapečka ;)
14. črc 2015 ve 12:26  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apolla no to nikdy nevíš, dokud neporodíš... takových už bylo :grinning: :grinning: a holku tam stejně taky musíte uvést... já tentokrát taky vybírala pro kluka i holku. pouze jednou nám totiž řekli, že to je holka a víckrát už nám to nikdo neřekl. nejdřív se nechtěla ukázat a pak už se nechtěl dívat doktor, že to mám prý stejně jedno a uvidím to na sále, že šel zrovna z císaře a byť několikrát měli potvrzenou holku, tak to byl kluk :grinning:
14. črc 2015 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk no já myslím, že u nás je to fakt jednoznačné :wink: viděla to už ráno na utz, ale to mi jen řekla, že už si myslí, co to je, ale zatím mi neřekne a popřípadě mi to potvrdí a ukáže na screeningu...a byl tam :grinning:
14. črc 2015 ve 12:31  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@apolla ten náš se tam taky krásně rozcapil a nebylo pochybností, ale jeho mi potvrdili během těhotenství několikrát. tentokrát jsem pro jistotu vytáhla oblečky po synovi a nachystala i od kamarádek na holčičku. a pak se uvidí :grinning: :grinning:
14. črc 2015 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk no mně právě během jednoho dne potvrdili chlapečka z utz a screeningu 2x, takže fakt ani moc nepochybuju
14. črc 2015 ve 12:33  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@apolla tak hlavně, ať je vše OK a doběhnete do zdárného finiše!!! :slight_smile:
14. črc 2015 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk jj, už se nemůžu dočkat, až ho budu mít v náručí. Teď se moc těším na pohyby, ale vím, že je na ně ještě brzy
14. črc 2015 ve 12:40  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apolla jojo, ještě pár týdnů vydrž! :slight_smile: pak zas budeš ráda, když se ke konci už nebude tolik hýbat, protože to zas bolí :grinning: ale já už se taky těším. ten první okamžik na porodním sále se nedá ničím nahradit :slight_smile: proto je mi strašně líto maminek, které musí na císaře a doufám, že i tentokrát to bude bez komplikací a přirozeně :slight_smile:
14. črc 2015 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bohužel budu muset na císaře, ale nevadí, nechám si dát jen lokální anestézii a aspoň na půl si to užiju
14. črc 2015 ve 13:08  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misenaf přesně jak napsaly holky. Nejdřív agolutin a pak do konce 1.trimestru utrogestan :slight_smile: Jj, olejové injekce jsou bolestivé, ale opravdu záleží, jak se to píchne - pak nebolí :slight_smile:
14. črc 2015 ve 14:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apolla a pročpak musíš na císaře??
14. črc 2015 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám bohužel vrozenou nemoc a s tou rodit přirozeně nemůžu, protože by šlo miminku o život, ale nechci to tu rozpytvavat
14. črc 2015 ve 20:07  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apolla aha, tak to jo..někdy to prostě nejde. pokud budeš mít možnost aspoň té lokální a nebudeš muset na celkovou, tak i to je výhra :slight_smile: dneska jsem to řešila s manželkou mýho bratrance. ona má také nějaké zdravotní problémy, tak už šest doktorů jí řeklo, že bude rodit císařem. akorát že oni se už mnoho let snaží o miminko a nejde to, a zatím jim teda nikdo neporadil, jak docílit toho, že bude rodit tím císařem, když zatím stále ani neotěhotněla... tak v takovým případě je úplně šumák, jak se bude rodit, hlavně, že se bude rodit... :slight_smile: tak přeju moc moc štěstíčka!!
14. črc 2015 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apolla no, asi tě trochu zklamu, jestli si myslíš, že spinální anestezii si nějak užiješ. Rodila jsem taky na císaře a nechala si spinál. Naivně jsem si myslela, jak budu mít o všem přehled, že budu poslouchat, co si vypráví doktoři :grinning: ale nenene. Anestezioložka nade mnou na mě pořád mluvila, aby upoutala mou pozornost a malou mi ukázali jen na chvilku, zabalenou v pleně. Směla jsem ji pohladit po tvářičce a hned s ní šli pryč :frowning2: Přítel teda už mohl s nima, když ji umývali a vážili a měřili :wink: Pak mi ji nosili na jipku každý tři hodiny na kojení. Ale kdybych musela znovu na císaře, tak jedině zase spinál :slight_smile: Bude to znít asi divně, ale bylo to super :grinning:
15. črc 2015 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andela01 teta byla taky na spinalni, ale já už jsem si o tom dost nacetla a záleží dost na nemocnici a jak moc respektuje porodní plán. Já totiž chci pak bonding a doufám, že to nebude problém. Neměl by být, ale jak budeme v porodnici,tak se ještě zeptám.
15. črc 2015 v 10:45  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apolla to se určitě poptej. Mně rovnou řekli, že ne, protože je na sále dost zima, proto mimi hned odnáší pryč. A já rodila ve FNOL :wink: Držím palečky
15. črc 2015 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela01 FNOL? Fakultka v Olomouci?
15. črc 2015 v 11:58  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. črc 2015 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apolla vdaka, od ET si mala agolutin a po 3 tyzdnoch utrogestan?
Tak?
15. črc 2015 ve 13:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misenaf ano, myslím,že tak to bylo
15. črc 2015 ve 13:13  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak holky, jsem zpět z kontroly a začíná se to pomaloučku chystat. nejpozději do dvou týdnů je tu prdelka s náma... to tak strašně rychle uteklo :grinning:
15. črc 2015 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lnk No vidíš :wink: člověk se na to tolik let těší a než se naděje je těhotenství za náma :grinning: co? A co teprve s prďolkou, jak ten čas neskutečně letí
15. črc 2015 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andela01 jojo, to mi povídej. teď jsem rodila a už jde od září do školky a co hůř, začíná mít své názory, za kterými si tvrdě stojí :grinning: ve třech letech :grinning: to je mazec :grinning:
15. črc 2015 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky , jak se maté ? U nás vše při starém, jen jsem si pořídila stěněcí miminko Německého ovčáka. Dneska mám druhý den zpoždění , ale nemyslím si , že by se zadařilo. Přejí krásný slunickovy víkend. Petra
17. črc 2015 ve 12:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iponek ahoj zlato, pořád na tebe myslím, jak to u vás vypadá... je fajn, že sis pořídila někoho, o koho se můžeš starat a mazlinkat :slight_smile: a miminko už jste definitivně vzdali nebo nějaká změna??? měj se krásně. papa
17. črc 2015 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk Bohužel můj protějšek řekl, že už v to nevěří tak jsem si proti jeho vůli pořídila štěně a dala jsem si cíl , že chci s ním dosáhnou nějaký úspěch. V to že by se zadarilo přirozeně moc ne doufám a tak jsem se upla jiný směrem. Ale toužit po tom uzličku štěstí jsem toužit nepřestala. Tobě se to už krátí tak dávejte na sebe v těch hycech pozor.Doufám , že pak dáš fotečku uničátka.
17. črc 2015 ve 14:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek