CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
29. srp 2015

@nikaa666 jé. no to je drobeček 🙂 syn měl 3,90 kg a dcera 4,20 kg,,, 😀 😀

nikaa666
2. zář 2015

@lnk nooo pěkní "drobci" 😉
náš taťka měl 5 kg....jsem myslela že padnu, když mi to řekl

nikaa666
2. zář 2015

@lnk ale po dnešní kontrole jsem klidná...prý jsme spadli do tabulkovejch hodnot 😀

andela01
9. zář 2015

@nikaa666 tak co? Už se něco chystá? 😉

andela01
9. zář 2015

@lnk jak je? Co očička, jak jste to zvládli?

lnk
9. zář 2015

@nikaa666 taky na tebe myslím, máš to za dveřma... tfuj tfuj tfuj, ať je cíl v pohodě a klidu 🙂

lnk
9. zář 2015

@andela01 ahojky, zatím OK. snad to bude stačit rozmasírovat. dneska kontrola v šesti týdnech a jedem na ORL - podezření na vrozené zůžení hrtanu a na kardio - podezření na problémy se srdíčkem. aááách. mám těch doktorů málo???

andela01
10. zář 2015

@lnk cože? Chudinka malá, ta si vybírá už od mala. Tak mooooc držím palečky, ať se nic nepotvrdí a vše je ok 🙂 Pane, to letí, už končíte šestinedělí 🙂 my máme příští týden první kulatiny - 10 měsíců 😀

lnk
15. zář 2015

@nikaa666 ahojky, jak jsi na tom???

andela01
25. zář 2015

@nikaa666 tak jak???

andela01
25. zář 2015

@lnk ahojky, tak jak jste dopadli s malou po vyšetřeních? Myslela jsem na Vás, tak snad vše ok?

lnk
26. zář 2015

@andela01 ahojky, tak kardio dobrý. nic hrozného. vrcholový sportovec z ní nebude, ale to jsem jí ani neplánovala... 😀 jen lehká arytmie a cosi ještě není uzavřené, takže budem jezdit co půl roku na preventivní kontroly. nic co by ji ohrožovalo na životě, tak to je fajn.. ORL zatím nevím, byla jsem u nás v nemocnici a tam nedokážou takhle malá miminka vyšetřit, prý se tam musí zavést nějaká sondička, tak s tím musíme do dětské do brna, a jelikož má malá už dva týdny tak brutální rýmu, že nemůže dýchat, tak vyfasovala už i ATB, musíme pořádně vyléčit a pak teprve můžeme jet, tak nevím, kdy se tam dostanem... každopádně pokud se potvrdí diagnoza, tak se s tím stejně nic nedělá a do roka by to mělo odeznít, tak to asi bude taky na nějaké kontroly, a nevím, jestli se na to nevyprdnout... ☹

andela01
27. zář 2015

@lnk uffff, tak hlavně, že nic vážnýho 😉 Vím, jaký jsi asi měla nervy, věř mi - vím, o čem mluvím 😉 A co jinak? My měli už 10 měsíců, malá leze po čtyřech jak drak, sedá si , stoupá si a máme dole dva zoubky 🙂 A pořád je tááák neskutečně hodná, že asi po novým roce si pojedeme pro brášku 😉

lnk
27. zář 2015

@andela01 už pro brášku? tak brzo? tak to potom budeš mít hodně velkou hoňku 🙂 ale zas na druhou stranu, je to hodně o tom, jaký je to první dítě... dnes a denně říkám té naší princezničce, proč se mi jako první nenarodila ona... to by byl ráj na zemi, bych se kráááásně vyspala 😀 😀 jinak začíná děsně slintat, si říkám, že sakra brzo na zuby, no uvidíme.. syn měl zuby taky celkem brzo, tak možná se nám něco chystá.. koníky moc pást nechce, ale to syn taky pásl až ve třech měsících, tak mě to nechává klidnou 😀 jinak teda fičák se dvěma dětma, ale to uvidíš sama za rok 😀

andela01
27. zář 2015

@lnk nepřipadá mi to brzo, když budou od sebe dva roky 😉 Když vidím, že nám malá trvala 15 let, tak snad bráška si nebude dávat tak na čas a zadaří se KET (máme dva mrazáčky). Nejsem taky už nejmladší a ráda bych to stihla do 40ky. Malá taky hodně slintala a první zoubek vykoukl až v 8 měsících. A pasení koníků? Když vydržela ze začátku dvě vteřiny, tak to byl rekord a pak řev a řev. Nelíbilo se jí to. Ale dávala jsem poctivě a čas přinesl ovoce - teda ne úplně ovoce 😀 ale začalo se jí to líbit a pak by byla na bříšku pořád. Teď už leze po čtyřech jak ďas, když se otočím je fuč, ale je to můj vysněnej poklad a já ji táááák miluju 🙂 Takže jsme se doma domluvili, že než nám vyprší zaplacená doba mrazení, tak do toho zase půjdeme. Už teď se moc těším a doufám, že to vyjde 😉

lnk
28. zář 2015

@andela01 budu ti moc moc držet pěstičky.. 🙂 brzo říkám proto, že vidím, jak obrovský je rozdíl mít dítě po dvou nebo třech letech... po dvou letech je to o dost větší záhul, protože tříleťák už je parťák 🙂 ale pokud nezlobí a je hodná, tak s tím asi nebudeš mít problém... chápu, že pokud člověk už je v letech, tak už spěchá, čím dřív, tím líp. já mám 35 a pro mě to byla opravdu hranice, později už bych děti nechtěla, už tak na to nějak nemám sílu 😀 😀 my máme obě děti z KETu, tak to určitě klapne!!!! tak potom dej vědět, až půjdete pro brášku 🙂

andela01
1. říj 2015

@lnk obě děti z KETu? Fíha, tak to je super 🙂 No my máme ještě dva mrazáčky a pak už jedině 4.pokus. Ale celý to zase podstupovat? Nevím nevím. Mně je 36 a právě proto chci druhý hned. Vím, že na malou jsme čekali 15 let a taky vím, že se to nemusí povést hned, tak proto. Děkuji za palečky, určitě dám vědět, ale to až příští rok. No AŽ.... to bude cobydup. Vždyť malá už bude mít za chvilku rok. Bože bože, jak to letí, co? Člověk takovou dobu na to čeká a pak mu děti rostou před očima 🙂

lnk
1. říj 2015

@andela01 tak to chápu, jakmile člověk se dostane na číslo 35, tak mám pocit, že se to nějak začne lámat ten život 😀 tak to potom není na co čekat... budu ti moc držet pěstičky 🙂

andela01
1. říj 2015

@lnk děkuji :*

andela01
7. říj 2015

@nikaa666 tak co, mamino??? Prosíme o info 😉

nikaa666
10. říj 2015

Ahojky 🙂 takže po vyvolávací tabletce se narodil Hyneček 23.9.2015 v 17:20....3810g a 52cm. Přesně na termín. Ale pan doktor se ráno na kontrole zhrozil, že už měl být dávno vyvolaný....kvůli tlaku a td. Zvládli jsme to docela rychle, ale teda fičák to byl. Nic moc nestíhám, tak píšu až teď.
No a pro zpestření, já mám zánět prsu a jsem na ATB a malému už na chirdě odsávali hematom na hlavičce, protože se nám zvětšoval ☹ Prostě nemůžeme to mít bez komplikací, když pominu žloutenku.
Díky, že jste na mě myslely 😉

nikaa666
10. říj 2015

@lnk no teda taky to máte veselé, ale tak hlavně, že to není nic vážného 😉

@andela01 já přemejšlela, za jak dlouho si pujdem pro sourozence. Zatím jsme si zaplatili mrazáček na dva roky. Ale máme šanci, že by se nám třebas mohlo zadařit i normálně. Uvidíme 🙂

andela01
10. říj 2015

@nikaa666 jůůů, tak gratuluji moc. Hynečkovi přeji, ať je zdravý a roste jako z vody a Tobě rychlé uzdravení, ať si můžeš mateřství užívat naplno. Jsem šťastná, že jste v pořádku (v rámci možností teda 😉 ) Ale vše bude dobrý, uvidíš 🙂
My máme zaplaceno na rok, tak asi po novým roce vyrazíme pro brášku 😀 , ale uvidíme, třebas si to rozmyslíme a trošku posuneme 🙂

lnk
17. říj 2015

@nikaa666 ahojky, tak obrovská gratulace, ať se vám jen a jen daří 🙂

lnk
21. říj 2015

@apolla ahojky, co ty?? jak pokračuješ? vše OK?

andela01
23. lis 2015

@lnk @nikaa666 Ahoj holky 🙂 Jak se máte? A co vaši drobečci? My jsme v pátek oslavili ROK 😉 A probíhala třídenní oslava. Uff, bylo to pro maminku náročný, ale krásný. Hrozně rychle to letí, co? A co ti vaši prďousci, jak se daří?

lnk
23. lis 2015

@andela01 ahojky,to letí, co? 🙂 už capká? ta naše malá si pořád sedá a chce lozit už nechce přes den spát, je to náročný. navíc chytila svou první laryngitidu, tak to mám definitivně potvrzeno, že obě děti na ni budou trpět ☹ ch jooo ☹ s dětma sedím třetí týden v kuse doma, jsou obě nemocný a já jsem tak na provaz.. 😀 tak si užívej 🙂

andela01
23. lis 2015

@lnk chudatka, tak at jsou brzo zdravi. Jeste sama netapka, ale kolem stolu nebo cehokoli lita jak drak :-d Sama se zkousi poustet, vydrzi tak 20sec, ale nerozejde se. Vsak ma cas. No my spani uz omezily na 16hod denne takze pro nas jsou dny kratky 😉

lnk
24. lis 2015

@andela01 16hodin deně? to mi nespí ani novorozenec 😀 😀 naše malá spí přes den 3x deset minut a v noci dvanáct hodin v kuse 😀

andela01
24. lis 2015

@lnk no my máme ochrapku 😀 Dopolene si zdřímne, odpoledne si zdřímne 🙂 No a pak nemají být ty dny tak krátký, když to prospí 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru