• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2016 
@andela01 tak to ti závidím, já je mám dlouhý až moc se dvěma nespavcema :grinning:
24. lis 2015 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, mám dotaz...
Jak to probíhá v Unice při IVF?
Konkrétně mě jde o komunikaci se zaměstnanci. .. Budu vše řešit jen s lékaři, nebo i s někým jiným?
Jde mi o to že tam pracuje vzdálená známá a já nestojím o to, aby někdo věděl že tam chodím a podobně...
O mlčenlivosti prosím diskutovat nechci, vím jak to chodí..
18. pro 2015 v 18:31  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zloba89 s lékaři, sestřičkami, embryoložkou, prostě všema co tam pracují. pokud tam známá nepracuje jako uklízečka, tak to asi neututláš..
18. pro 2015 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@zloba89 přesně tak, komunikovat budeš se všema, od sestřiček, lékařů, embryologů, anesteziologů, lékárníků, až po kancelář :wink: Záleží, jako co tam známá pracuje :wink:
20. pro 2015 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte. Mozete mi prosim napisat ako prebieha IVF? Kolko krat tam treba ist? Kolko kontrol je pocas stimulacie? Dakujem pekne.
16. led v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk ahoj, mozem sa prosim opytat ako prebieha cele ivf, kolko navstev je treba absolvovat a kolko kontrol sa robi pocas stimulacie? Dakujem pekne
17. led v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@erijan ahojky.já už si to ani nepamatuju. absolvovali jsme to v lednu 2009. zkus se poptat jiných holek...
@andela01
@zloba89
17. led v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk dakujem
17. led v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela01 ahoj, mozes mi prosim napisat ako prebieha ivf, myslim tym kolko navstev treba absolvovat? Dakujem
17. led v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@erijan ahoj. Nevím, jestli to napočítám přesně, ale bylo to vstupní vyšetření, pak začátek stimulace , kdy jsme dostali rozpis a léky, potom tak 2-3 kontroly na ultrazvuk, jak reagují vaječníky na stimulaci, dále odběr vajíček, transfer a potom potvrzení těhu. Možná ještě mezitím nějaká kontrola navíc, ale vše záleží, jak ti reaguje tělo na stimulaci. Měli jsme to docela daleko, ale vím, že fakt mockrát jsme nejezdili :wink:
17. led ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk ahooooj, tak jakpak se máte? A co Ježíšek? U nás to bylo super :grinning: Malá vytřeštěný očička na stromeček a když ho viděla, tak to bylo jen: jéééé :grinning: Jinak pohodička. Moc se jí líbí na sněhu, na sáňkách, tak čekáme, až konečně pořádně napadne. Teď to spíš vše pomrzlo, takže nic moc. A co ty a ti tvoji dva broučci? :wink:
17. led ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela01
@erijan tobě se zdá, že jste moc nejezdili?? já si to teda moc nepamatuju, ale mám pocit, že jsem tam byla furt... :grinning: musela jsem chodit sama, protože manžel by vyčerpal veškerou dovolenou jen na IVF... :grinning:
17. led ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela01 jinak teda vánoce nezapomenutelný zážitek. manžel a syn atb s angínou, já atb kdoví s čím, vypadalo to na kombinaci angíny a zánětu průdušek a malé na štědrý den začly růst zuby, takže provřískala celé vánoce :grinning: :grinning: když jsme se z toho jakžtakž vyhrabali, tak syn minulý týden nastoupil do školky, aby opět tento týden oba lehli... ach ta školka... :slight_smile: počkej... :slight_smile:
a co vy?? už se chystáte pro sourozenečka? :slight_smile:
17. led ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk hele, já myslím, že určo víckrát jak 10x jsme tam snad nebyli. Ale už si nejsem fakt jistá. Ono to máme celkem štreku, tak to by chlap určo nadával :grinning: A to si právě nějak nevybavuju :grinning: :grinning: Vím, že jednou jsem jela vlakem, protože to bylo v zimě a nechtěl mě pustit samotnou autem...
Tak to jste si teda užili Vánoce, to ti povím :wink: A princeznička už má zoubky? To ta naše snad až kolem 10.měsíce. Teď má 6 zubů :slight_smile: Nevím nevím jak s tím bráškou to bude, protože pořád kojím. Mám doma prsomilku obecnou :grinning: :grinning: Pořád čekám, že se tak nějak sama odstaví a ona ne a ne. Kojím teda už jen před spaním (dopoledne, odpoledne, večer - ona totiž není jen prsomilka, ale i ohromný spáč. Ve 13 měsících dokáže spinkat pořád 16 hodin denně :grinning:) Jinak všechno papá krásně. Spíš ji musíme tak trošku krotit, aby nás za chvilku nesežrala :grinning: Ale v roce neměla ještě ani 9 kg, takže v pohodě, zatím žádná tlouštička :grinning: A kojit bych prý před KETem neměla tak 3 měsíce. Tak jsem sama zvědavá, kdy se tam dostaneme :frowning2:
17. led ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela01
@lnk dakujem za informacie, tak.je dost ma to ze my sme z daleka... skusim sa s nimi dohodnut ci mi usg kontroly a odber krvi pocas stimulacie nemoze robit moja gynekologicka aby sme si usetrili nejake cesty.
17. led ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@erijan koukni na jejich stránky. Mají detašovaná pracoviště, kde je to možné. A myslím, že ti vyjdou vstříc i po domluvě a ultrazvukové kontroly ti bude moci dělat i tvůj gynekolog. Moc držím palečky :slight_smile:
17. led ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela01 jojo, princeznička už má dva zoubky :slight_smile: už je to dvojzubka :slight_smile: to jsem ani nevěděla, že se nesmí 3 měsíce před KETem kojit. ani nevím proč, protože znám holky, které kojily a přitom byly znova těhotné, jakože přirozeně těhotné. tak ti můžu říct, že 16 hodin nespí ta naše princeznička ani omylem.. :grinning: :grinning: ale ono ani jedno z našich dětí nebylo kdovíjaký spáč. bohužel pro mě :grinning: my s příkrmy ještě nezačli. příští týden oslavíme šestý měsíc, tak jdem k dr na převážení a měření a domluvit se napříkrmech. ve čtyřech měsících mi říkala, abysme s příkrmy počkali, protože mám dost mlíčka a máme celkem macíčka, tak není třeba do ní cpát něco navíc :grinning: :grinning: byla jsem ráda,protože příkrmy z duše nesnáším :grinning: ale už se tomu teda asi nevyhnem... tak potom dej vědět, až půjdete pro brášku :slight_smile: papa
18. led v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela01 ďakujem...ideme tam na budúci týždeň, tak sa s nimi pokúsim dohodnúť. Uvidíme čo mi navrhnú
18. led ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@erijan tak přeju hodně štěstí! :slight_smile:
18. led ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@erijan drzim palecky a dej pak vedet :wink:
18. led ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk tak nekojit pry kvuli prolaktinu. Ja uz s nim mela problem pred tehu . A prikrmy jsem resila tak, ze jsem si dala varici den, zamrazila do kostek na led a pak jen vyndavala a kombinovala. jen prilohy jsem delala cerstvy :slight_smile: A zacala jsem taky az po 6.mesici :wink:
18. led ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lnk
@andela01 dakujem dievcata :slight_smile: aj sa tesim, aj bojim sklamania ci sa to uz konecne podari... alu ma uspesnost tato klinika? Maju dobre vysledky,neviete?
19. led v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@erijan myslím že celkovou úspěšnost mají hodně dobrou. ale pokud to neklapne hned napoprvý tak nevěš hlavu. to se stane málokomu.,.. :slight_smile:
19. led v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@erijan presne jak pise @lnk :slight_smile: souhlasim
19. led v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@erijan presne jak pise @lnk :slight_smile: souhlasim
19. led v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk
@andela01 ja uz mam 2 neuspesne IVF za sebou, na SK, takze toto bude uz tretie... ale verim ze Unica a vyssiu uroven celkovo ako centra na SK su v Brne na vyssej urovni a maju vacsiu uspesnost, tak dufam ze sa to uz podari. Vam sa to poadrilo na kolky krat?
19. led v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@erijan nám vyšel třetí a čtvrtý pokus ze zamražených embryjek :slight_smile:
19. led v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk cize 3.ivf a 4.ivf?
19. led v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@erijan ne, bylo to z prvního IVF, ale z KETu, zamražených embryjek, které odebrali při prvním IVF
19. led v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela01
@erijan a vy ako Cesky, si myslite ze ktore centrum asist.reprodukcie je v Brne najlepsie? Je mi jasne ze v Unice sa Vam podarilo otehotniet tak pre Vas asi toto,ale ked ste si zistovali referencie na jednotlive centra ze kam ist,podla coho ste si vybrali Unicu?
19. led v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek