• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

25. listopadu 2016 
@hanulkasa nebyli ještě
13. říj v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže ultrazvuk dopadl tak,ze na levém vajecniku mám cystu.Pichli me přehnal aby praskla.Ve středu kontrolní ultrazvuk pokud praskne vše o.k.Pokud ne,tak jdu hned po ultrazvuku na odsati.Léky a injekce jsem už nafasovala.Tak snad do středy praskne.
14. říj ve 13:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Pregnyl tam ma být.ze mě pichli.
14. říj ve 13:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dajanna ahoj,taky mam cystu a i tak zkusime iui a když nevyjde,tak nasadime antikoncepci a tim se cysta rozpusti a nemusi se na odsati a pak teda ivf.... Jeste jsem neslysela,ze by mel pregnyl pomoct k prasknuti :/ ale je taky pravda,ze me nikdy pred ani po iui nedelali kontrolni ultrazvuk,aby zkontrolovali,jestli folikul prasknul.... Držím moc palce,aby vše vyšlo ;)
14. říj ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@dajanna mně bohužel nepraskla a šla jsem na odsátí. Prý by to nedělalo dobrotu. Držím palce, ať praskne :wink:
14. říj ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka244 s cystou není dobré chodit na iui ani ivf, protože může při stimulaci vyrůst a pak prasknout a strhnout sebou i uchytávající se plod a někdo i tvrdí, že brání početí
14. říj ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dřív sem hodně trpěla na cysty ale nějakou dobu byl klid.v pokračování protokolu to nijak nebrání.Prášky a injekce sem nafasovala.Bude to třetí ivf,tak snad to klapne
14. říj ve 21:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka proto mě nasadí tu antikoncepci,aby se cysta rozpustila... Zeptám se na odsátí před iui..děkuji
15. říj ve 02:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela01 tak budu držet pěsti :slight_smile: pak informuj, až do toho půjdete :slight_smile:

@dajanna tak určitě je lepší se cysty zbavit, než se to rozjede. pak můžeš být v klidu, že není zbytečně nějaká další komplikace...

@marenka244 myslím si, že antikoncepce ti cystu nerozpustí. já kdysi cystu měla a antiko na to nemělo vliv...
15. říj v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lnk ja uz jsem to tak mela,nasadili antinu a byla pryc,ale kdyz tam bude,tak si ji taky necham odstat
15. říj v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky
@marenka244
@dajanna
@andela01
Držím palečky ať vám to všem dobře dopadne.
A samo i na @dendinka myslim na tebe.
15. říj v 09:34  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulkasa děkuji moc
15. říj v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
15. říj v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanulkasa dekuji :slight_smile: myslime pozitivne a verime,ze se povede ;)
15. říj v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dendinka a jak si psala, že se mám zabavit, tak neboj zábavy mám dostatek, ale ono to asi vsechno nestačí. Domácnost, zvířata, práce, manžel, synovec ... V neposlední řadě dnešní práce pro sousedku.
15. říj v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@hanulkasa tohle tam mělo být, js si to poslala sama sobě :joy::joy::joy:
15. říj v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka to je nádhera! :grinning: tak ono je důležitý jen neležet a nepremyslet, jsem myslela. Jsi fakt moc šikovná! Uteče to..
Holky přeji vám to všem mooc. Já jsem +11 kg, zítra 100 dní do TP. Jsem zvědavá, jak to budu shazovat, mám totiž 5kg nahoře ještě i po stimulaci. :grinning:
15. říj v 11:23  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka trochu i závidím. Já uvařím, upecu, ale tyhle drobnosti dodelavky fakt neumím, nemám ráda tyto práce, zdobeni. U nás je to na chuť, na koukání už tolik ne. :grinning:
15. říj v 11:27  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka zítra na tebe budu myslet, ať to dobře dopadne! :wink:
16. říj v 19:47  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Já koukala do rozpisu na datum a vychází to až na úterý, nevím jsem do to nějak spojila s pondělkem, tak zítra ještě počkám.
16. říj ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka tak ještě počkáme :wink:
16. říj ve 20:06  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky myslíte, že kdyby to nevyšlo, že kdybychom chtěli, tak by nám hned v dalším cyklu udělali KET nebo je tam prostě povinné čekat 3 měsíce.
16. říj ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka ja si myslim,ze se ceka jen po stimulaci na ivf..u KETu se nemusi cekat...ale nemyslu na to,ze by to nevyslo...urcite to vyjde a uz se nebudes trapit ;)
16. říj ve 23:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka taky myslím že bys mohla jít asi hned. Je to o domluvě v caru. Ale jinak na tohle nemysli, fakt.. Jak ti je?
17. říj v 08:01  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám řekli,ze az po dvou měsících po ivf můžeme jít na KET.
17. říj v 08:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulkasa celou noc mě bolelo břicho.
@marenka244
To víte holky, že pořád doufám, ale zároveň už počítám dopředu. Protože už jen dva týdny budu mít doma manžela a pak už zase pojede jinam po republice a doma bude jen na víkend.
17. říj v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka Rozumím ti, já už to taky měla dopředu naplánované, kdyby.. Z vlastní zkušenosti bych případně s ket úplně nespechala, počkala jsem dva měsíce a dala se fyzicky i psychicky do pohody. Mně ten první neúspěch tehdy hodně položil. Vyplatilo se. Třeba je ta bolest břicha dobrý signál. :wink:
17. říj v 08:44  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka budu na tebe rano myslet :* at sem napises jen krasne zpravy ;)
17. říj ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
17. říj ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak hlásím test negativní.
18. říj v 05:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek