• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2016 
@dendinka To je mi lito. :frowning2: Půjdeš na krev dnes ještě?
18. říj v 07:36  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj čekám až se manžel převleče z pracovního a jedeme.
18. říj v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka tak to mě mrzí.Ještě počkej na výsledky krve.
18. říj v 08:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka ach jo :( ja to tak vsem preju a porad nic ;( a kolikaty je ro pokus??? Ja jdu dnes na akupunkturu,tu tady propaguji v Unice,tak treba me to pomuze :slight_smile:
18. říj v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dendinka to je mi moc líto :frowning2:
18. říj ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Krev je také negativní. Další cyklus zkusime hned KET. Vrchní sestra říkala, že není na co čekat.
18. říj ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka244 je to naše 1.IVF a ET z něj
18. říj ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka to mě moc mrzí, ale každopádně držím palečky na KET a posílám jedno :blue_heart:
18. říj ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka Taky budu držet palečky ať je ket úspěšný. U nás byl a věřím že bude i u vás. :wink:
18. říj ve 14:52  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela01 děkuji
@hanulkasa snad ano, snad se rozmrazí a přežijí obě embrijka v pipetě a alespoň jedno z nich se chytí
18. říj v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky držím palečky.Mě zítra čeká kontrolní ult a buď půjdu na odsati nebo pojedu domů. Sem zvědavá a nervózní.
18. říj v 17:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dajanna At ti to zítra dobře dopadne :wink:
18. říj v 17:37  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka tak tfuj tfuj tfuj at uz to vyjde :wink: budu na vas moc myslet a treba se v Unice potkame :blush:
18. říj v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulkasa děkuji.Snad tam nebude.
18. říj v 18:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak uz mam po odsati.ted jen cekam ještě hodinu a jdu domů.
19. říj ve 12:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dajanna super aspoň nebude otravovat
19. říj ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mám dotaz, vím že je to individuální, ale jen tak orientačně. Za jsk dlouho po vysazení léků vám došla ms?
19. říj ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka mysl8m 3-4 dny jestli si dobře vzpominam
19. říj ve 20:37  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dendinka měla jsem to stejně jako
@hanulkasa
20. říj v 06:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka no tak 2-3den....
20. říj v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky chci se zeptat.Myslíte,ze můžu zítra do práce,když me byla včera provedena punkce cysty?
20. říj ve 14:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dajanna vim bec nevim.... Citis se na to jit do prace??
20. říj ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
No břicho ještě trochu poboliva.Tak nevím právě.
20. říj v 15:27  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dajanna já na tom nikdy nebyla. Co ti rekli na klinice? Asi dej na svoje pocity, jestli se na to citis..
20. říj v 16:25  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Na klinice neřekli nic.Psala jsem dr.Fragalovi a ten napsal ze pokud se cítím dobře a nemám fyzicky namáhavé zaměstnání,tak můžu.Právě před chvilkou napsal.
20. říj v 17:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak zatím pořád ms nikde, doufám, že nebude dlouho courat a přes víkend dojde, abych ji mohla nahlásit do CARu.
21. říj ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendinka to je jak naschvál, že...
21. říj ve 12:29  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulkasa jasný jako vždycky
21. říj ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčata mám na vás dotaz.Včera jsme byli na první konzultaci a dali nám tam hromadu papíru a mimo jiné i žádost o umělé oplození a přenos embryí do dělohy a pak žádost o provedení umělého oplodnění.A moje otázka zní,to nám to dali aby jsme si to přečetli?nebo nám to zapoměli dát vyplnit?Nechci jim tam kvůli tomu hned volat abych nevypadala jak hlupák.Děkuji za odpovědi
21. říj v 17:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dnes jsem začala s praskama a v neděli začínám s injekcama.V pátek jedu na kontrolní ultrazvuk jak to zabírá a jak tělo reaguje.Tak jsem zvědavá.
21. říj v 18:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek