CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

dendinka
21. říj 2016

@kacerka2 záleží na čem jste se domluvili? Čekáte už na ms a začnete stimulovat na ivf? Zatím to stačí přečíst mám pocit, že vyplněné jsem to odevzdavala když mi vysvětlovala sestra jak se píchá gonal a na další kontrolu teprve ověřovali podpis manžela.

hanulkasa
21. říj 2016

@kacerka2 papíry se podepisují před lékařem, který podpis ověřuje. Dali vám to jen na přečtení.

kacerka2
22. říj 2016

Děkuji za odpovědi.Tak nějak jsem si to myslela.My jsme domluvení až až dojde ms v prosinci že si zavoláme a naplánujeme ivf na leden.Já jsem z nich úplně vedle,v sanusu před nás strčili papíry podepsat a vlastně jsem ani neměla moc čas je číst,natož si to pamatovat.A že by nám dali nějaký papíry pro nás domů?to vůbec neexistovalo.Tady nám nabízeli že vytisknou i spermiogram jestli chceme.Dr. Frgala byl vážně moc milej.

hanulkasa
22. říj 2016

@kacerka2 dr. Frgala je opravdu skvělý, měla jsem ho nejradši. I ostatní dr jsou fajn, ale on mi seděl nejvíc.

andela01
22. říj 2016

@hanulkasa přesně, Souhlasím s tebou 👍

dendinka
22. říj 2016

Dnes jsem začla špinit, tak snad zítra se to rozjede na ms. Myslíte, že to mam volat paní Koskové i když to bude neděle?

hanulkasa
22. říj 2016

@dendinka jj, můžeš ji volat kdykoliv. Stále je někdo na telefonu. Oni pracuji i v neděli. 😉

dendinka
22. říj 2016

@hanulkasa já vím, ale říkala jsem si, jestli je to tak důležité, abych volala v neděli, když teď nebudu nasazovat žádnou stimulaci. Kolikátý den asi tak bývá KET? A jak je to s tou ovulací u ketu hodně holek o ní píše, že na ni čekají a sledují kdy bude utz, ale já vzhledem k pco ji vůbec nemám.

hanulkasa
22. říj 2016

@dendinka Jestli nechceš volat, tak ji pošli mail. No ty půjdeš do ket nativ? Já měla hormony, zastavili mi cyklus. Měla jsem to řízené, takže neporadím.

hanulkasa
22. říj 2016

@dendinka Jinak se koukám že ket byl 19.DC

dendinka
22. říj 2016

@hanulkasa když mi volala výsledky krve, tak říkala paní Kostková, že bude ket s minimem prášku, tak asi to je nativ, uvidím jaký budou další pokyny.

hanulkasa
22. říj 2016

@dendinka no pokud jsi dopředu nic nedostala, tak to tak bude. 😉 však ti všechno řeknou určitě.

lnk
23. říj 2016

@dendinka potvora jedna. pokaždý se mi taky zpozdila a museli jsme to posunovat. tak ať to přijde co nejdřív! 🙂

lnk
23. říj 2016

@dendinka též mám PCO na utz jsem šla jednou během KETu, ale snad to bylo už před cyklem, jestli tam není nějaká cysta. myslím, že během KETu už jsem nebyla, ale nechci kecat. už si to nepamatuju. pokud jsi nedostala rozpis léků, tak jste se asi domlouvali na nativ, ne? já to zkoušela jednou, ale nic z toho nebylo, takže jsem pak vždy podstupovala KET s lékama. přeju hodně štěstí 🙂

dendinka
23. říj 2016

@lnk já se s nikým nedomlouvala to oni sami. Neměla jsem žádnou konzultaci. Bylo mi jen s výsledky krve řečeno, že další měsíc bude KET a mam zavolat, jak dostanu ms. Tak jsem dnes volala a mám přijít 10.dc na kontrolu, to bude 1.11.

lnk
23. říj 2016

@dendinka to se divím, že sami od sebe rozhodli o nativu... tak snad klapne...

dendinka
24. říj 2016

@lnk teď si mě vystrašila, ale opravdu mi bylo jen po telefonu sděleno paní Koskovou, že krev je negativní a další cyklus bude KET s minimem léků.

lnk
24. říj 2016

@dendinka no strašit tě určitě nechci 🙂 neznám tvoji diagnozu, tak třeba ty léky nepotřebuješ. každá jsme jiná 🙂

dendinka
24. říj 2016

Holky ještě mě tak napadá, je dobrý a vůbec dává se a jde si připlatit při KET embryoglue?

hanulkasa
25. říj 2016

@dendinka Já si myslím, že by to mělo jít. My to teda nedávali. Tohle ti určitě nejlíp zodpoví v caru, třeba i mailem. 😉

lnk
25. říj 2016

@dendinka my při KETu něco takového měli. povedlo se

dajanna
27. říj 2016

Tak zítra kontrola ultrazvuk.Jsem zvědavá,jak zabírá nizkohormonalni protokol.

dendinka
27. říj 2016

@dajanna držím pěsti aby něco narůstalo

lnk
28. říj 2016

@dajanna tfuj tfuj tfuj 🙂

dajanna
28. říj 2016

Děkuji.zrovna jsme přijeli.Pak dám vědět.

hanulkasa
28. říj 2016

@dajanna hodně štěstí!

andela01
28. říj 2016

@dajanna držím palečky 😉

dajanna
28. říj 2016

Takže zatím vše o.k.Dnes další injekce a v pondělí kontrolní ultrazvuk.

boba245
30. říj 2016

Ahojte holky 🙂. Pisem lebo mám nečakanú novinku 🙂. Podarilo sa nám otehotniet prirodzene 🙂. V piatok som bola na utz a som v 7tt+3dni . Nemôžem tomu uveriť :D. Ja som sa už chystala na KET v lednu a manžel si vzal do hlavy že sa nám to dovtedy podarí prirodzene :D. Nechcela som mu kaziť nadšenie tak som mu to nevyvracala 🙂 .a podarilo sa 🙂

andela01
30. říj 2016

@boba245 to je nádherná zprávička 😍 Moc moc gratuluji a přeji krásné a pohodové těhotenství 😘

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru