CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

hanulkasa
30. říj 2016

@boba245 velká gratulace!

dendinka
30. říj 2016

@boba245 super moc gratuluji

dajanna
30. říj 2016

Velká gratulace.

lnk
31. říj 2016

@boba245 to je nádhera!!! strašně moc ti blahopřeji 🙂 tak ať je všechno OK a jste v poho až do porodu 🙂

dajanna
31. říj 2016

Tak ult dopadl dobře.Ve čtvrtek znova a v neděli odběr.

hanulkasa
31. říj 2016

@dajanna super zpráva! 😆

hanulkasa
31. říj 2016

@boba245 přeji krásné tehotenstvi. Užívej si to. Já z se těším na leden, až bude prcek mezi námi. Už jsem mooc veliká. 😃

dajanna
31. říj 2016

Ještě přemýšlím,jestli máme si dát embryoglue nebo ne.Když jsme byli poprvé v Repromede,tak jsme ho měli a nepodařilo se.Tak přemýšlí jestli ano či ne.

hanulkasa
31. říj 2016

@dajanna My ho neměli a ani nás nějak nepresvedcovali ze by bylo třeba..

dajanna
31. říj 2016

To nám právě v unice taky řekli.Ale pořád přemýšlím,jak tomu ještě pomoci aby to vyšlo.

hanulkasa
1. lis 2016

@dajanna Těžko radit. Já jsem to ještě konzultovala se svým gynekologem. Tohle neviděl jako důležité.

dajanna
1. lis 2016

Ještě se poradím a uvidíme.

lnk
1. lis 2016

@dajanna tak přeju hodně velkou úrodičku 🙂 já to lepidlo zkoušela u posledního KETu. věděla jsem, že žádný další pokus už nikdy nepodstoupím a že buď bude jedináček nebo sourozenec,tak jsem tomu dala vše co šlo. a sourozenec vyšel. 🙂 tak ať se rozhodneš jakkoli, tak ať je rozhodnutí správné 🙂

dendinka
1. lis 2016

Ahoj holky, tak jsem po dnešní kontrole naštvaná. Žádný KET tento měsíc nebude, oni si totiž mysleli, že se stane zázrak a budu mít přirozeně ovulaci během, které by zavedli mrazáčky. 😞😞😞

dajanna
1. lis 2016

@dendinka tak to me mrzí.Zbytečně zase další měsíc čekání.Ale zas to třeba mysleli dobře.

dajanna
1. lis 2016

@lnk děkuji.No uvidíme.Nějak se rozhodnout budeme muset.Pořád váhám.U prvního to nepomohlo.Ale zase si říkám,ze teď by mohlo.No pere se to ve mě.

lnk
1. lis 2016

@dendinka no to je právě to, co mě zarazilo. aniž by s tebou cokoli konzultovali, tak ti rovnou naplánovali KET v nativu... ☹ to mě mrzí ☹

boba245
1. lis 2016

@andela01
@hanulkasa
@dendinka
@dajanna
dakujem vam dievcata 🙂
dnes sme museli ist na pohotovost, rano som zacala krvacat. nastastie babo je v poriadku, srdiecko krasne bije 🙂 . asi to bola prasknuta cievka. zajtra idem k mojej dr. a ostanem uz doma na pn. do prace uz nepojdem.
@hanulkasa leden je tu coby dub ;)

dendinka
1. lis 2016

@lnk jo jsem naštvaná, zklamaná a nebýt mrazáčků jdu jinam, ještě ve finále řeknou, no teď to bude u vás vycházet na knop, v prosinci bude týden, který nebudeme zavádět, když jsou Vánoce a tak třeba budete nakonec muset až v lednu.

boba245
1. lis 2016

@dajanna my sme tiez dali embryoglue a vyslo to, ale ktovie aky velky podiel uspechu to malo

hanulkasa
1. lis 2016

@dendinka to je škoda. Mne to taky zarazilo. Já teda ovu mam a právě proti me to překvapilo vic, že u nás do toho jít hned nechtěli. Navíc Já mela ještě další měsíc dojezd hormonů a velkou úrodu folikulu. Byla jsem totiž u svého dr.

hanulkasa
1. lis 2016

@boba245 jj už se nám to krati. 😊 S výbavičkou finišuji.

dendinka
1. lis 2016

@hanulkasa asi si z nás dělají srandu však o vůbec nic nejde, oni čekat nemusí, oni na to nečekají osum let

lnk
1. lis 2016

@boba245 tak hlavně ať jste v pořádku! já též krvácela s oběma dětma, tak vím, že je to nepříjemné. tak se drž!

hanulkasa
1. lis 2016

@dendinka no mně přišlo divné i to, že ti rekli že půjdete na ket, bez kontroly jestli je po ivf vše v pořádku. Tady asi někdo udělal chybu. Tak už se tím netrap a nestresuj se, neboj prcka se dočkáte 😉

dajanna
3. lis 2016

Tak zrovna jedeme z kontrole a v sobotu je odběr.Tak snad to dopadne o.k

andela01
3. lis 2016

@dajanna držím palečky 😉

dajanna
3. lis 2016

@andela01 děkuji.

lnk
3. lis 2016

@dajanna přeji velkou úrodičku 🙂

dajanna
3. lis 2016

Tak zatím 22 o 5 min než minule

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru