CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

andela01
14. čer 2017

@lnk strasne moc dekuji 😘

hanulkasa
14. čer 2017

@dendinka prejeme s kubickem hodně štěstí!

boba245
18. čer 2017

@dendinka
@andela01
@ink
@hanulkasa
dakujem vam krasne dievcata 🙂

@dendinka drzim päste, nech vsetko dobre dopadne a aj ty sa dockas tehulkovania a maleho drobca 🙂

hanulkasa
6. črc 2017

Ahoj @dendinka. Jak se mas? Neco noveho?

dendinka
6. črc 2017

@hanulkasa ahoj testy negativní, včera jsem byla na krvi, ale kvůli svátkům budou výsledky až v pátek.

hanulkasa
6. črc 2017

@dendinka ach jo, to me moc mrzi.. mate mrazacky?

dendinka
6. črc 2017

@hanulkasa máme 5 mrazáčků

mrkevka
13. črc 2017

ahoj holky, můžu se k vám přidat?
Byla jste někdo na klinice na IVF s darovanými vajíčky?

A co nabízejí za doplňkové metody, když se transfery pořád nedaří? Našla jsem na webu ISMT, dělají i scratching (pipelle), ERA test, intralipidy, používají lepší kultivační média (EmbryoGen, BlastGen)? Na e-mail mně bohužel nikdo neodpovídá.

moc děkuju

marenka244
17. črc 2017

@mrkevka tak to netuším... Ale na email mě taky neodpovídají.... Spíš teď řeším,jestli do Unici chodit.....metody tam mají dražší než např.v Praze.... Ikdyž za cedtu projedu,tak i tak mají velké cenové skoky...

lnk
17. črc 2017

@marenka244 tak 100% úspěšnost vám nezaručí nikde... určitě to není centrum, kvůli kterému bych jezdila přes celou republiku. toť můj názor

@mrkevka na této klinice nevím, neznám nikoho, kdo tam měl darované, ale u nás v rodině jedny darované máme, ale chodili do Olomouce a vyšlo jim to hned napoprvé, zatímco když to zkoušeli ze svých, tak se nedařilo...

holky, oběma vám přeju, aby vám to vyšlo. kdekoli... 🙂 chce to hodně trpělivosti, hodně pevné nervy a nevzdávat to po prvním neúspěchu 🙂

hanulkasa
18. črc 2017

@mrkevka Oni maji maily primo na dr, ten centralni nevim jsk funguje. Ja komunikovala mailem bud s dr nebo s hlavni sestrou. Ja na rozdil od Ink, nemam proti Unice ani slovo. Vysel nam prvni ket. Při et jsem na tom nebyla dobre, nabeh na hyperstimulacni syndrom a i psychika spatna. Byla jsem na unice na doporučení sveho gynekologa a pujdeme si tam jednou i oro druhe, máme mrazacky. Co vim, tak unica je uz i v Praze. @marenka244

marenka244
18. črc 2017

Chodili jsme do centra v praze a pak jsme presli do unici ,doporuil nam to muj gynekolog.. Jen ze kdyz porovnam ceny,tak je unica o dost drazsi,ale do prahy je to taky casove narocne.. Do unici pujdeme jeste zkusit posledni iui ;)

hanulkasa
18. črc 2017

@marenka244 v brne mas klinik výběr. My to meli do Brna taky daleko, ale vyplatilo se nam to,

mrkevka
22. črc 2017

Děkuju, no ani ty ceny nevím, když nemají na webu ceník. Asi se tam objednám na konzultaci (mám to do Brna kousek) a na všechno se vyptám. Do Unicy bych asi na "vlastní" IVF nešla, ale u těch darovaných je to něco jiného -- oproti jiným klinikám to vypadá, že vajíček (a následně blastocyst) bývá víc, asi mají dárkyně vyšší dávky léků.

@ink v Olomouci IVF Clinic (Machač)? O tom taky uvažuju, minimálně o konzultaci. Mám svých vajíček dost, ale zřejmě nekvalitní, takže ani několik IVF nevyšlo :( On je, zdá se, na tyto případy odborník.

hribek
25. črc 2017

Ahoj holky, byla jsem poslana do Unicy od gyndr. mam za sebou 5 zamlklych tehotenstvi, jsem zdrva, genetika i hematologie v poradku, stitna zlaza taky, zadne zanety ani toxoplazmoza. Jsem zvedava jake jeste testy budou delat a co pripadne navrhnou. Moje gyndarka nadhodila ze by mohl byt problem s mou imunitou vuci plodu. Nemate s tim nektera zkusenost?

mrkevka
26. črc 2017

ahoj holky, ještě jednou. Nevíte, jestli není v Unice nějaká dovolená? Nedaří se mně ani objednat na konzultaci, na e-maily nereagují, nejde se jim ani dovolat na pevnou..

@hribek S Unicou zatím zkušenost nemám, ale kromě pořádné reprodukční imunologie (ideálně v Praze/Plzni/HK) nech udělat chlapovi kromě normálního spermiogramu i DNA fragmentaci spermií, ta taky bývá za těmito časnými ztrátami.

dendinka
26. črc 2017

@mrkevka o ničem takovém nevím, zítra mám KET

dendinka
26. črc 2017

@hribek
Ahoj mně po 1.IVF s posledním úspěšným ketem, ale nakonec jsem v 7.tt potratila dělali hereditarni trombifilie a autoimunitu proti zone pellucida. Doktor říkal, že po dvou potratech nebo neúspěšných IVF posílají na imunologii do Prahy.
U mě se našla nějaká porucha srážlivosti krve a tak mám nasazen clexan, mám za sebou 2.IVF s clexanem, ale embryo se nechytlo, uvidím co teď KET a když nevyjde, tak budu chtít tu imunologii v Praze než půjdeme na další KET.

hribek
26. črc 2017

@mrkevka
@dendinka dekuju holky, nam se podarila zdrava dcera v r. 2011, jen byla pri porodu mala, ja mela vysoky tlak a hrozila mi preeklampsie. dr uz mi udelala snad vsechny testy a vysetreni a vse negativni. jediny co ji jeste napadlo je ta imunologie. vzdy sem otehotnela bez problemu, prvni tri ZT skoncili kolem 9tt, ty posledny dva skoncily v podstate hned na zacatku. tak snad se to vyleci a budem moct mit aspon jedno mimco jeste.

hribek
26. črc 2017

@mrkevka ja tam volala minuly tyden ve ctvrtek nejak po 13hod a normalne mi to zvedli

mrkevka
26. črc 2017

@hribek +420 54321 7777, co mají na webu? zkoušela jsem to i dneska a ani to nezazvoní, hovor se přeruší.

hribek
26. črc 2017

@mrkevka jj to je ono

dendinka
28. črc 2017

Ahoj holky, včera jsme byli na 5.transferu. Mám u sebe 2 bojovníčky, rozmrazení bez problémů, krásně se dál vyvíjeli a vložení ke mně také šlo hladce. Snad se nám zase aspoň jedno chytí a tentokrát až do konce.🙏🙏🙏👶

andela01
28. črc 2017

@dendinka moc moc drzim palecky 🍀

marenka244
28. črc 2017

@dendinka držím všechny palce co mám💜✊

boba245
29. črc 2017

@dendinka Držím päste a nech o 9 mesiacov gratulujeme k drobatku/drobatkam 🙂🙏 ❤

hribek
29. črc 2017

@dendinka drzim pesti! 🙂

hanulkasa
30. črc 2017

@dendinka tfuj tfuj pro stesti, tohle uz musí!

marenka244
2. srp 2017

Dnes jsem volala do Unici a jak v září dostanu menses, tak mám nasadil Marvelon a zavolat vrchní sestře a bude plánovat ivf na říjen 🙂

Náhodou jste to někdo neměl, tak jak já... Budu jíst 21 dní Marvelon a od nasazení za 8 týdnů budeme mít transfer... Nevíte, kdy si začnu píchat hormony??

dendinka
2. srp 2017

@marenka244 ahoj jakmile ti přijde na po Marvelonu. Ještě před ní si přijdeš na utz a nafasujes léky, proto máš volat jak ho nasadíš, paní Koskova tě objedná.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru