CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
2. pro 2017

@crazy_girl3 moc ti přeju, aby to dopadlo až do konce.. hodně štěstí!!!

crazy_girl3
5. pro 2017

@lnk děkuju, ale nevím, jestli se s námi mimi neloučí. Ode dneška slabě špiním, hnědě. Jsem 3 týdny po ET. Zítra cinknu do CARu, co s tím, jestli to je normální

lnk
5. pro 2017

@crazy_girl3 moc držím palce, aby bylo vše OK. touhle dobou jsem vždy s dětma začla krvácet. nejdříve špinění a pak to přecházelo v krev. ale obě děti se udržely, jen jsem to musela odležet. hodně štěstí!!!

crazy_girl3
5. pro 2017

@lnk Ježíš no nestras. Zítra chci volat do unicy,snad nebudu za hysterku

marenka244
5. pro 2017

@crazy_girl3 já krvacela 5x a z toho dvakrat vic,tak jsme byli na pohotovosti....drzim palce at je to jen plany poplach... Od mojeho pritele neter taky tak krvacela az do skoro ctvrteho mesice a ted maji krasnou 7mesicni princeznu😊😊

marenka244
5. pro 2017

@crazy_girl3 taky jsem to tak mela..skoro nic na papire jen hnede spineni,pak byl klid a za par dni krev s vytokem.... Vytok mam doted

crazy_girl3
5. pro 2017

@marenka244 no uvidíme, jak to dopadne. Stejne to neovlivním 😦

marenka244
6. pro 2017

@crazy_girl3 tak co?? Aj mě rekli na pohotovosti, ze to neovlivni.... Ale jak jsem byla v klidu,ze se drzi bobek 💗💗

dendinka
6. pro 2017

@crazy_girl3 své zkušenosti radši psát nebudu jsou strašné, jen držím pěsti ať vám to dobře dopadne až ke zdravému miminku

crazy_girl3
6. pro 2017

@marenka244
@dendinka holky, díky za podporu. V noci mě poměrně dost bolelo břicho vlevo, dneska jen celé tlačí, ale zatím bez špinění...

marenka244
6. pro 2017

@dendinka ahoj,vy porad cekate na tu imunologii?? Nebo jak pokračujete??

marenka244
6. pro 2017

@crazy_girl3 a volala jsi do Unici?? Mě taky tlačívalo v podbřišku...

crazy_girl3
6. pro 2017

@marenka244 to tlačení mě až tak neděsí. Se synem jsem mívala docela silný bolesti, že jsem si vždycky říkala, že je to v háji, že jsem to dostala..spíš mě vystrašilo to špinění

dendinka
6. pro 2017

@marenka244 ahoj čekáme, ale už konečně máme termín. Nakonec stejně pojedem do Prahy. Paní doktorka ke které dříve posílali už má otevřenou ordinaci jinde. A byla jsem poprvé i na Mojžíšové.

marenka244
6. pro 2017

@dendinka ja jsem cvicila taky Mojzisovou a myslim ze me hodne pomohla,jak na streva tak na panevni dno a taky me rostla sliznice... Tak hlavne at neco zjisti v Praze 😉

dendinka
6. pro 2017

@marenka244 já ještě necvicim, jen mě odblokovávala a ještě bude pokračovat. Mně sliznice roste i ms mám, ale nemám žádnou ovulaci kvůli tomu PCO a s tím souvisí dlouhé cykly. Uvidíme, jestli nám imunologie odhalí proč potracim nebo to bude dál záhada.

marenka244
6. pro 2017

@dendinka to odblokování pro mě bylo úžasné... Ale pak odblokování přes konečník byla teda hrůza,takové divné....ale myslím si,že mě hodně pomohla a ještě jsem chodila na akupunkturu 🙂

dendinka
6. pro 2017

@marenka244 jj je to divný pocit to odblokování kostrče, ale čekala jsem to horší. Na tu akupunkturu jsem zatím nedostala odvahu se objednat

hribek
8. pro 2017

Ahoj holky jdu se zeptat, tesne pred vanoci me ceka nejspis KET, co vsechno se bere za prasky? Bere se i prednison? Byla sem po nem silene otekla a nafoukla tak doufam ze ne...

janikas85
8. pro 2017

@hribek Já jsem před KET měla kys.listovou, agolutin a prednison. A po KET se přidal ještě estrofem.

marenka244
15. pro 2017

@crazy_girl3 ahoj,tak jak se cítíš?? V pondělí vás čeká první ultrazvuk že??
My jedeme ve čtvrtek 21.12.na screening do Zlína 🙂

crazy_girl3
15. pro 2017

@marenka244 ahoj, děkuju, že na mě myslíš, ve středu jsem potratila :(

marenka244
15. pro 2017

@crazy_girl3 tak to mě mrzí😢😢😢snad se zadaří příště....

crazy_girl3
16. pro 2017

@marenka244 mě taky... :(

mikolaska28
16. pro 2017

Ahoj holky můžu se k Vám přidat. Budu samoplátce kolik mne to bude tak stát. Děkuji za odpovědi.

dendinka
16. pro 2017

@crazy_girl3 To je mi moc líto, nepřála bych to ani největšímu nepříteli.

Holky konečně jsme byli na imunologii nakonec v Praze, výsledky snad budou už dokonce koncem příštího týdne.

dendinka
16. pro 2017

@mikolaska28 Ahoj vítej, bohužel s cenou neporadím, my máme doplatky pojišťovny. Ale mělo by to být, pokud nebudete mít minimální stimulaci, asi kolem 60tisic.

mikolaska28
18. pro 2017

Dneska se chci objednat. Nevite jaka je objednaci doba. Moc na ivf nechvatam chtela bych az tak v cervenci. Uz mame v cervnu zaplacenou dovcu. Ja mam za sebou uz 3 x Et jednou Ket. Bohužel se ještě nezadařilo.

hanulkasa
18. pro 2017

@mikolaska28 ahoj cenu netuším. Objednání cca 14 dní aspoň u nás.

hanulkasa
18. pro 2017

@crazy_girl3 ahoj, moc me to mrzí, drž se.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru