CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ana1012
18. pro 2017

@mikolaska28 ja som samoplatkyna, nás to vyšlo zatiaľ cca 72000,ale nie je to ešte konečná suma... Rátam ešte tak max. cca 10-12000.... Ale to záleží od toho , čo si dáte, aké metódy... My sme mali AH, Picsi, MACS, PK, Icsi...

mikolaska28
19. pro 2017

Ahoj tak už jsem objednaná na 11.1. To je fofr. Doufám že nás tam pořadně proklepnou

lnk
24. pro 2017

@crazy_girl3 to je mi moc líto. přeju ti hodně sil do dalšího boje..

crazy_girl3
26. pro 2017

@lnk děkuju, jsi hodná. Já se upřímně zatím na další pokud necítím..Tohle mě docela vyčerpalo s tím, jak to dopadlo, takže chvíli počkáme. Stejně dřív, jak v březnu nemůžeme

lnk
26. pro 2017

@crazy_girl3 nikam to netlač. dokud nebudeš psychicky připravena, tak do toho ani nechoď. psychika je základ všeho. držím palce, aby ses i ty jednou dočkala..

dendinka
26. pro 2017

Ahoj holky zapomněla jsem vám napsat novinky od nás. 15.prosince jsme konečně byli na imunologii, nakonec jsme stejně byli v Praze u dr. Malíčkové, která už má novou ordinaci. Ještě v pátek před tímto víkendem jsem si měla volat o předběžné výsledky. Našly dvě věci, první nevím (nezapamatovala jsem si to po telefonu, bylo to moc informací najednou) a druhá, že mám moc bílých krvinek a NK buněk, dostanu léky a k tomu jednou týdně ježdění do CARu na injekce imunoglobulinů, tím že je to derivát z krve zdravých lidí, tak mi to nejde dát domů k píchání. Tak by to mělo být asi šest týdnů a pak pojedu na kontrolní odběry do Prahy, pokud léčba zabere budeme moct na další KET. V těhotenství budu muset taky jezdit do Prahy na imunologii každých 6 týdnů, že to dělá problémy i v dalších trimestrech, tak musím být pod dohledem. Tak snad to nakonec dobře dopadne a dočkáme se zdravého miminka.

lnk
29. pro 2017

@dendinka moc bych ti to přála. už ses taky natrápila víc než dost..

hanulkasa
29. pro 2017

@dendinka držím pěsti

dendinka
29. pro 2017

@lnk
@hanulkasa
Děkuji holky, snad to klapne, všechno se to děsně táhne, s tímhle se dostaneme, když to bude dobrý, ke ketu nejdřív v březnu.

hanulkasa
30. pro 2017

@dendinka hlavně aby to už dobře dopadlo. Neboj to rychle uteče...

imadela
30. pro 2017

Ahoj holky, pokud si najdete 2 minutky čas, mohly byste, prosím, vyplnit dotazník na téma Kavárny s dětskou hernou do mé závěrečné práce? Mockrát děkuju 🙂 https://obecny-pruzkum-v-oblasti-kav.vyplnto.cz/

hribek
31. pro 2017

Ahoj holky prosim o radu. 21.12. Jsem byla na transferu. Vypada to dle testu ze se zadarilo. Dostala jsem duphaston akorat jsem zapomnela od kdy ho mam brat, poradite prosim? Jestli uz ted kdyz mam pozitivni testy nebo az po 4.1. Kdy budu volat do unicy ze testy jsou //.
Dekuji

janikas85
31. pro 2017

@hribek jaké léky berete od transferu?

hribek
31. pro 2017

@janikas85 estrofem 1-1-1, utrogestan 2-2-2, acidum folicum 1-0-0

janikas85
31. pro 2017

@hribek tak počkej do toho 4.1. a pak se domluvíš, až nahlásíš pozitivní test.A gratuluji 🙂

hribek
31. pro 2017

@janikas85 dekuju. Jeste nejasam. Azbude srdicko tak tomu snad uverim....

dendinka
31. pro 2017

@hribek nevím, měla jsem vždy 20 injekci agolutinu a jak došel nasazovala jsem oboje spolu utrogestan a duphaston

mikolaska28
1. led 2018

Krásný Nový rok a všem snažilkám 2 čárky na testu

mikolaska28
12. led 2018

Ahoj holky tak jsem byla v unice velka spokojenost. Doktor matena skvely clovek. Mate nekdo zkusenosti s minimalkou

janikas85
12. led 2018

@mikolaska28 Matěna je dobrej. A Mudr.Frgala je taky bezva. Já měla první KET s plnou palbou léků a nevyšel. Druhý KET jsem měla s minimální přípravou a teď jsem 8tt. Stimulaci před OPU jsem vzhledem k PCOS měla s minimáníma dávkama Gonalu.

mikolaska28
12. led 2018

Já budu mít antikoncepci pak fostimon. Ginal vubec

marenka244
15. led 2018

@dendinka ahoj,tak to jsou super zprávy. Důležité je,aby léčba zabrala a donosila zdravé miminko až do konce 😉

mikolaska28
6. únor 2018

Ahoj holky to tu neni nikdo kdo chodi do Unici

crazy_girl3
6. únor 2018

@mikolaska28 všichni kdo tu psali chodíme do Unici 🙂

martina_vaneckova
6. únor 2018

@mikolaska28 já chodím taky do Unicy 😉

mikolaska28
6. únor 2018

A v jakem jste stadiu chtelo by to tu holky trochu ozivit

mikolaska28
6. únor 2018

@martina_vaneckova koukam ze ty mas uz jen par dni do porodu

martina_vaneckova
6. únor 2018

@mikolaska28 ano,uz je to za chvilku...byl to 4.cyklus,rekli jsme si “naposledy” a ono to vyslo 😆

dendinka
6. únor 2018

@mikolaska28 my taky pořád chodíme do UNICY

marenka244
6. únor 2018

My jsme taky chodili do Unici 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru