CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
8. led 2010

Jo, holky včera mě manža dal ruku na bříško a zrovna dostal kopanec. Takže poprvé to cítil už i manža, ale pak už se to neopakovalo, pak už Martínek byl klidnější.
Betys jak u vás? Co kopanečky? Já je někdy cítím často a z toho je dlouho klid.

jimmy1
8. led 2010

Ahoj holky 🙂
hečinky, manžel si vzal 2 směny volníčko, tak tady se mnou ještě je 😵 😵 Naši totiž jedou na víkend na jakousi oslavu a já bych tady byla sama a tlak mi zase lítá nahoru a dolů 😠 tak kdyby se muselo jet na pohotovost, tak ať jsme na to dva 😉
Za chvíli nám dovezou přebalovací pult, tak už budeme mít ložnici dovybavenou a mrňousek se může v klídku narodit 😀

Ellajoy tak ať se tentokrát zadaří 😉 Jinak acidum folicum můžeš klíííďo baštit, kyseliny listové není na začátku těhu nikdy dost 😉
Luci, zabraly ty tabletky??
Jeany, kopanečky jsou super 🙂 Náš Martínek se teda před taťkou schovává, jak dá Petr ruku na břicho tak je vmžiku klid 😀
Lukza, o velkým břichu mi něco povídej 😀 Dala jsem nejnovější foto do alba, už je to fakt mazec...

Ostatní moooc zdravím a přeju krásný zasněžený den 😵

jeany
8. led 2010

Jimmy, bříško už máš fakt pěkně velké, však už to máš taky za pár. Obdivuji tvoji výbavičku, máš dost věcí a těch body. Máš moc pěkné věcičky. 🙂

lucifirek
8. led 2010

Dobré ráno holky,já před půl hodinou teprve vstávala,teda od včera jsem prospala snad 15 hod. To je děsný.

Jimmy krásný pupíček. To máš radost vid,že s tebou bude manža doma.Tady se teda chumelí tak,že je to mazec.
No tabletku jsem z kusila,ráno mi bylo blbě a nasnídala jsem se,tak zatím dobrý,uvidíme později. Mám chut si dát ovoce,mandarinky,banán,kiwi a moc bych si dala mango,to miluju a je takové jemné a chutné,dělá mi dobře,ale to musím někde koupit.

lucifirek
8. led 2010

Ahoj jary,to mě mrzí,že ta nožka pořád bolí,ale ze své zkušenosti vím,že to docela trvá,než se to srovná,občas při změnách počasí a tak to bolívá. Ale myslím,že to snad nebude trvat tak dlouho. Já si to vyvrkla někdy začátkem léta.,ne teda tak vázžně,že bych šla k dr.,alebolelo to celé léto.
Zlutas tak to je super,že se miminku daří dobře.
Ellajoy,to je super,že už jdeš bojovat,to už je jen týden a prcky budeš mít u sebe v pupíku. Určitě ti receptík pošlu do IP. To by ti mohlo udělat na žaludek dobře,já si ji taky dělám často. Není moc kořeněná.
Ink a Ellajoy,je potřeba jim to tam říct,protože kdybyste nevěděli,co a jak,tak je to blbý a vy už jdete znovu,tak máte přehled,ale co ty holky,co jdou poprvé,mají si tam ty sestry zaškolit,jsou to docela důležité věci.

jimmy1
8. led 2010

Jeany, věcí máme hodně, ale nejsou to jen malinký věcičky, jsou tam i oooobr oblečky na velikýho Martínka. Spoustu jsme toho dostali po synovci a od známé, kupovali jsme toho jen málo a to ještě tak půlku na mimibazaru, tak to šlo i cenově 🙂
Luci, manžílek tady se mnou bude až do nedělního odpoledne 😵 snad ale budeme v klídku doma a nebudeme muset vyrážet na Brno, v tomhle počasí by to nebylo nic moc...

bobbule09
8. led 2010

Ahoj holky,
Luci ten torecan znám,taky jsem ho jednou měla a nic moc. Dáváme ho našemu psovi,když někam jedem,aby mu nebylo špatně v autě 😀
U nás taky chumelí,snad čím dál víc,viď Jani 🙂

lucifirek
8. led 2010

Bobul u nás taky chumelí a chumelí,však včera ve zprávách říkali,že má na Vysočině napadnout až 60cm.

bobbule09
8. led 2010

Tak holky těhulky,né aby vás napadlo jít sáňkovat nebo lyžovat 😀

lucifirek
8. led 2010

Já chtěla jít do města,ale v tomhle asi ne. Uvidíme,jak mi bude odpoledne,chci taky něco doma poklidit.

lucifirek
8. led 2010

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Koukněte,psal tam manžel Irmy. A mají založené album s klukama. 😉

mrkvicka28
8. led 2010

Luci mäjí krásný kluky akorát ted to ma irma doma těžkou chlapskou převahu.

jimmy1
8. led 2010

Týjo, to jsou kluci jak buci 🙂 a to byla Irminka na transferu tuším den přede mnou a už má mimísky na světě 😕 😅
Já už se taky těšííííííííííííííííííííííím 🙂

lucifirek
8. led 2010

Mrkvička to máš pravdu,4chlapy doma,to je mazec.
Jimmy však se dočkáš neboj 😉

lnk
8. led 2010

ahoj holky,
Ellajoy, to máš nádherný, já měla sliznici jen 7,5 mm, myslím že 8 je takový minimum, ale dobrý, nechali to tak, taky jen agolutin a estrofem na udržení mám. Ještě teda sama jsem si naordinovala kontryhel, už ho piju asi měsíc.
Dnes jsem volala na mrazáčky, včera nám jich vyndali, byli 4, jeden to vzdal. máme pronukleáry, takže zatím 2,3 a 5 buněčné, uvidím zítra mi mají volat, jak to bude dále pokračovat. Zatím je to úplně stejné jako minulý pokus..
Luci, zkusím jim v pondělí říct, že tam mají nějaký zmatek, ať na to dohlídnou. Snad na to nezapomenu. 🙂
Jinak tady taky sněhová kalamita.
Buďte doma v teplíčku a nevystrkujte ani nos. Já jsem dnes naposled v práci, v pondělí si chci vzít neschopenku, ale všechno si musím vzít domů, práce nad hlavu, ale aspon můžu dělat z domu, nemusím ráno vstávat a když se mi nebude chtít pracovat, můžu odpočívat. 🙂

lucifirek
8. led 2010

Tak tak ink,hezky bud doma,v takové kalamitě,doma si naordinuješ práci,kdy se ti bude chtít.

jeany
8. led 2010

Ink, tak to je pěkné, 3 mražáčci, uvidíš zítra. Hlavně, aby se aspoň jeden bojovníček se uchytil. 😉

lucifirek
8. led 2010

Jani tak ty dneska poslední den v práci a už budeš vegetit doma. Ono v tomhle počasí se někam dopravovat žádná radost.

jeany
8. led 2010

Luci, tak to má Irminka už za sebou. Na to, že měla dvojčátka, tak kluci jsou velicí, mají pěkné míry. Bude mít teď doma 4 chlapi, pěkná převaha.
Jestli sem Irminka přijde, tak ti Irminko gratuluji ke krásným chlapečkům. 😉

jeany
8. led 2010

Luci, snad jo. Dnes už se mi vstávalo líp, asi i tím, že si říkám, že je už pátek a taky jsem se lépe vyspala než včera. Pořád jsem se budila a přemýšlela nad prací.
Co budeš Luci vařit přes víkend? Nemám inspiraci, nevím co v neděli?

lnk
8. led 2010

Jeany, posledně to taky tak bylo, že zůstali 3, pak ještě jeden odešel a dali mi 2, ale ani jeden se neuchytil.. ☹ uvidíme, jak se budou vyvíjet, doufám že aspoň do morulky doběhnou... 🙂 posledně jsem měla jednu morulku a jednu 10 buněčnou. Moc bych si přála, aby už to tentokrát vyšlo. S každým dalším pokusem nás to píchání injekcí baví čím dál míň... ☹

lucifirek
8. led 2010

Já zatím nevím,co budu vařit,dneska čínské řízečky s rýží, zítra zatím nevím,ale mohla bych nějaké těstoviny,třeba špagety a v neděli asi ty řízky s br.kaší.

betys
8. led 2010

Ahoj holky.Tak jsme se došourali z Brna.Cesta hrozná.Od rána sněží,nebylo chvílema vidět nakrok.Chtěli jsme jít do města ale vyprdli jsme se na to.Stavili jsme se jen v Hypernově na nákup.Manžel šel na dvůr odklízet sníh.
Jinak moje sestra čeká 1 mimčo,zatím neurčeného pohlaví.Všechno z UTZ v pořádku a výsledky z krve jí zavolají v pondělí.Asi dneska na Veveří moc neprcují byl tam klid a celkem málo lidí.
Udělala jsem si kafíčkoa nevystrčím noc z domu 😀

mrkvicka28
8. led 2010

LUcí irminka si s těma chlapama fakt užije.Já bych proto ted chtěla holčičku jinak budou taky tři proti jedne.
Betys divím se že se ti v tom psím počasí chtělo já byla jen domest sníh z chodníku a na procházce s pejskem a byla jsem z toho unavená.
holky myslíte, že je ještě možné, aby tam bylí mimisci dva. Dr včera říkal ,že se ještě muže objevit že ted prostě jen je malinkej a není vidět?
Jimmy uplně tě chápuu když jsem čekala první tak ten poslední měsíc do porodu byl děsnej vůbec to neubíhalo člověk byl jak slon, taky jsem rodila v zimě malej se narodli 6. února. 2006 a ten rok bylo zrovna hodně sněhu takže žádné velké procházky jen hezky čekat doma.
Ink s těma inj. je to fakt děs mě teď zbývají poslední 2 agolutinové a mám už rozpíchaný celý zadek fak te těším na sobotu večer až budu mít zesbou poslení.

lukza
8. led 2010

Ahojky holky to je sněhu že až hruza
Jimmy máš pěkné bříško no aby né když už budeš finišovat.
Jaeny jj taky za pár budete mít takové nebo větší mě hodně lidí říká že mám malé bříško ,ale mě to nepříjde viděla jsem o hodně menší.takže ty už taky za pár začneš s příprava už se těším jak se ti a betys začne rozrustat albíčko a pak Lucifirkovy pak Mrkvičce a pak ostatním.
Holky co se chytláte jak pro mrnousky tak do boje přeji aby to vyšlo a věřím že výjde.

jeany
8. led 2010

Luci, někdo mi akorát přišel do kanceláře a tak sjem to poslala nedopsané. Já na sobotu mám naplánováno květák a brambory, ale nevím co v neděli. Co to je čínské řízečky? Když někdy nemám inspiraci, musím se inspirovat v kuchařkách. Nechci vařit pořád něco stejného.

Betys, to muselo být dnes na cestě náročné. Mněto stačí podívat se tady z okna. To budeš mít dobré, že zrovna i sestra je těhu a budete na mateřské spolu. Moje sestra také plánuje druhé, minule měla zamlklé těhu asi v 7-8 tt a od té doby prášky nebere, takže se jim také může kdykoliv podařit. Byla bych ráda, abysme také byli spka na mateřské spolu.

Mrkvičko, tak to jsem zvědavá co budeš mít. Když už máš chlapečka, tak to ti věřím, že chceš holčičku. Já už holku mám, tak mi to také vyšlo, že budu mít páreček. 😀 Ale já sama jsem si myslela, že budu mít holčičku, protože my jsme doma 3 sestry a jedna sestra má 2 holčičky a ta druhá má chlapečka, ale její manža zase pochází ze 3 kluků.

jeany
8. led 2010

Lukzo, já také nemám velké bříško. V práci když jsem šéfovi oznámila, že jsem těhu, tak mi říká, to jsi tak ve 2 měsíci, že. Já jsem mu řekla, že ve 4, ale jsem už vlastně v 5 měsíci. Adnes mi kolegyně říká a kde to máš? Že ona přibrala 15 kg a já teda zatím jen 3 kg. Ale bříčko se už taky pomalu rýsuje. Já jsem ani u dcerky neměla velké.

hanulinecka
8. led 2010

kráásné poledne

jani já jdu příští týden na UTz

ink a ella vy mě děsíte s těma sestřičkama,ale já jim to řeknu,že chci nějakou starou,že nechci nováčka sama tomu prd rozumím a pak doma schánět nějaký stříkačky atd....a klidně jim řeknu,že jsme četla jen stížnosti 😝

jěště k tomu ketu když je rozmrazí kolikátý den vám je dají teda???
ink a ty už jdeš v pondělí na transfer????v kolik hodin se tak chodí???

jinak teda kalamita jako hrom a má být věští tak to jsme zvědavá jak tam dojdu naštěstí je MM doma tak asi pojedeme spolu,ale zase autem to bude o hubu jestli jěště bude padat chjoo tu zimu na jěždění nesnáším 😝

betys
8. led 2010

lukza-krásný fotečky s bříškem.To jste si nechali dělat někde v atelieru nebo jen tak?Moje sestřenice je fotografka tak snad mi něco podobného taky udělá.Ale ještě nějaký měsíc počkám 😀

lukza
8. led 2010

jeany ono je jedno jaké je bříško halvně at je mimi zdravé a když je menší tak aspon se rychle sformuje zpátky.
Betys jj máme to s aterieru a pak chceme ještě nafotit něco doma já jsem stydlín takže bych se u fotografa nesvlékla 🤐 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru