CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
28. srp 2010

@vodni jsem hrozná

vodni
28. srp 2010

@raduza2 nejsi, já jsem taky hrozně zvědavá 😉 kočky jdu obědvat, na chvíli zmizím

raduza2
28. srp 2010

@vodni co se týká peněz ,taky se divím kde jsme na to vzali měli jsme nachstaných 25 tis .pak další doplatky kvůli višším dávkám .Teď radši nebudu ani přemýšlet nad tím kolik to bude teď 😠

raduza2
28. srp 2010

@vodni dobrou chuť

lenceslava
28. srp 2010

@raduza2 beru tě za slovo.Mysíl že @drndapetka leží v pelechu.@bobbule09 kukni na @vodni optimistu.člověk musí bojovat at už jde o cokoliv.

raduza2
28. srp 2010

@lenceslava no já to myslím vážně 😉

bobbule09
28. srp 2010

No já potřebuju hlavně najít práci, aby těch peněz trochu přibylo. Bydlíme v podnájmu a to taky není zadarmo, stojí to za prd 🙄 Ale to miminko stejně mít budem, kdyby bylo já nevím co. A uděláme si ho sami 😀 😀

teckovanaorchidej
28. srp 2010

píšu Pampel, nevíte, kdy přijede?

teckovanaorchidej
28. srp 2010

Petulko, co ty a hrošíci? Jaký to bylo? Jsme zvědaví 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bobbule09
28. srp 2010

Teda teď jsem snědla 4 švestkový knedlíky, to byla taaaaaková dobrota, mňam 🙂
Petka si to nechává pro sebe a užívá si krásný pocit čerstvě těhotné maminy 😵

lenceslava
28. srp 2010

@teckovanaorchidej myslím že tam bude ted otevřel,protože minulý víkend tam byl gogela. a hlavně zkus před tím nečůrat,třeba od osmi nečůrej jo??!!

vodni
28. srp 2010

@teckovanaorchidej myslím, že pampel říkala, že jedou na dva týdny, tak ještě týden bude válet šunky u vody 😉

vodni
28. srp 2010

@teckovanaorchidej ale taky pozor, ať Otevřela nepočůráš 😉 jééé, to je možná to, co je dnes zdrželo, Peťunka přece hodně pila, a pak nešla čůrat 😀 😀 😀 Ne , dělám si srandu, je lepší mít plný měchýřek, ale kdyby to nešlo, tak je lepší se vyčůrat než být v křeči... tak mi to říkali v unice

lenceslava
28. srp 2010

@vodni no mě říkal právě manža že když půjdu v noci na záchod tak pak už nepůjdu.Tak jsem mu řekla že je na játra že tam přece doktora nepočůrám ne?? Stačí hodinu před tím a třeba tročku víc pít,říkal minule frgala ale až po transferu před kterým jsem šla samo na záchod protože jsem nic netušila že. 🙂

vodni
28. srp 2010

@lenceslava já bych se tím zase tak nestresovala. Prostě, když se bude chtít jen trochu, tak enchoď, ale jinak běž, protože tam přece jen chvilku ležíš, a ta zrcátka trochu zastudí 😉 tak to by bylo určo ještě horší. Ono to není zase tak důležitý, doktoři jsou zkušení, ti správné místečko k umístění embryjek poznají i bez toho 🙂

raduza2
28. srp 2010

@lenceslava jůů ty jsi měla naposledy Frgalu ??

vodni
28. srp 2010

@raduza2 já měla poprvé Frgalu a podruhé Otevřela (vždycky na OPU i ET) a oba byli výborní

raduza2
28. srp 2010

@vodni no já bych se nezlobila kdyby mě to taky vyšlo ,mít Frgalu 😀 😀

vodni
28. srp 2010

@raduza2 já myslím, že se na něj domluvíme a přemluvíme ho 😉 ale fakt - ten Otevřel mě tam hodně pozitivně překvapil 😉

raduza2
28. srp 2010

@vodni já měla s Otevřelem jednu špatnou a jednu dobrou zkušenost takže je to 50 na 50 ale s Fraglou to je jiná 😅 😅 😅 😅

raduza2
28. srp 2010

@vodni ta dobrá byla u OPU

vodni
28. srp 2010

@raduza2 já vím, už jsme o tompsaly, právě proto říkám, že mě překvapil, a v dobrém

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@raduza2 holky mě je to fuk, hlavně ať to nebolí a trefí se a nemusí dávat anestezii

vodni
28. srp 2010

@raduza2 ale frgala je holt frgala, taky se teď k němu objednám na konzultaci jako jsi to udělala ty 😉

vodni
28. srp 2010

@teckovanaorchidej bude to ok, a jestli bude anestezie, tak si aspoň chvilku schrupneš 😉 to zas budou vyváádět jiné kočky u telefonu, kdo že to tam zdržuje 😀 😀 😀

raduza2
28. srp 2010

@vodni sestřička mě dala vybrat tak proč bych toho nevyužila 😀 😀

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej jo jo máš pravdu že je to vcelku jedno hlavně aby to vše dobře dopadlo ,ale takovej bonus na víc by nebyl špatněj 😀 😀 😝

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@vodni si piš, že budu zdržovat 😀 😀 😀 😀 Petulko? Pořád nic?? Ještě odpočívá máma hrošice 😀 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
28. srp 2010

holky, já ještě dneska kromě zapnutí pračky nic pořádného neudělala, chjo, mám lenoru

vodni
28. srp 2010

@teckovanaorchidej hrošice určitě s manželem hladí bříško, úplně ji vidím, jak se na svět usmívá a září štěstím 😵 však nám přijde říct později 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru