CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
6. zář 2010

@vodni já tak nerada čekám, když má být takový překvápko 😠 😝 Ta nás tedy napíná, potvůrka jedna 🙂

drndapetka
6. zář 2010

@vodni já zatím čekám na vhodnou příležitost 😎

vodni
6. zář 2010

@drndapetka 😎 😎 😎

drndapetka
6. zář 2010

@vodni dostala jsem skvělý nápad, jdu uvařit houbovou polívku a mezitím tu ty duchy beztak budou 🙂

vodni
6. zář 2010

@drndapetka mňam 😉

vodni
6. zář 2010

tak kočky, mám návrh, stejně máte všechny doma ty testy, že jo, tak čůrněte všechny zítra a dejte to sem všechny ve stejnou dobu, co? Ať máme pěkně pod sebou 3 x // 😉

drndapetka
6. zář 2010

@vodni že? 😉 včera jsem vyfasovala hříbky od babičky, voní mi tu celý byt a sbíhají se mi neskutečně sliny 😀

drndapetka
6. zář 2010

@vodni dobrý plán....neboli takzvaná finta fň 😀

vodni
6. zář 2010

@drndapetka já měla nedávno taky kvantum hříbků - asi 4 velké koše 😀 Takže s houbama bylo chvíli kde co, a ještě mám plný mrazák 😝

drndapetka
6. zář 2010

@vodni včera masový chutě, dneska houbový,...toto krásně začíná ale 😀

vodni
6. zář 2010

@drndapetka hrošíkovic chutě 😉 jakýpak ale 😎

drndapetka
6. zář 2010

@vodni abych neskončila u zelí, u okurek nebo třeba česneku 😀 😀 😀 😀 to by mě asi brzo manžel opustil 😅 tak jo, jdu na tu polívku, zatííím báááj 🙂

raduza2
6. zář 2010

@vodni ty jsi taky moc příjemná a milá už od pohledu 😉 ,a jinak děkuji za poklonu .Tak já začínám u říjnovýho menzu baštit marvelon a na 26.10 mám naplánovaný začatek stimulky krátkej anthag. 😀

raduza2
6. zář 2010

@vodni no já mám v plánu manžovi zvednout o trošku konzumaci vitam. 😀 😀

vodni
6. zář 2010

@raduza2 😉 jej, to datum závidím, ale budu v těsném závěsu za tebou 😎

raduza2
6. zář 2010

@teckovanaorchidej přeji aby mikro duch jen a jen sílil a už nezmizel 😅 😉

raduza2
6. zář 2010

@vodni tyk to budeš mít a měsíc pozdějc jelikož to vychází začátek listopadi kfyž vše dobře dopadne a půjde to podle plánu 😀

vodni
6. zář 2010

@raduza2 to je super, budem jen o měsíc, sice se trochu zarazil, když došel k prosinci a ET vycházel 23.12. - mám dojem, že přes svátky asi nepremávají... A po prvním ivf se mi druhá mrcha trochu opozdila, tak by to mohlo být po vánocích (ale to už zase koukal na kalendář, že to by taky šlo...), tak halvně se netrefit na ježíška 😀
Já taky půjdu nakoupit další vitamíny, Frgala mi předepsal i listovku (tu na předpis, co se baští při stimulce, jednu pro mě a druhou pro manžu 😉 No a jinak asi nic moc neuděláme, snad z nás něco přece jen dostanou 😝

teckovanaorchidej
6. zář 2010

holky, nezlobte se, nabíječka zůstala v práci, večer ji manžel přinese, ráno dodám obrazy, byla jsem narychlo pro peníze v bankomatu, zítra přijde řemeslník 🙂

vodni
6. zář 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 a my myslely, kdo ví co jsi s tím vyváděla 😝 ty nás teda napínáš 😎 Aspoň zítra dodáš čerstvějšího, tj. tlustšího ducha, ju? Tfuj, tfuj! 😵

raduza2
6. zář 2010

@vodni a všimla jsi si frgala měl nové brýle 😅 slušeli mu

vodni
6. zář 2010

@raduza2 ne, nevšimla 😕 Se mnou byl bez 😀

pampeliska36
6. zář 2010

ahojte kocky... jsem tu jen na skok... jdeme s manzou na veceri 😀
jinak ja byla dneska u sve gyndarky a mam bohuzel nejakou mykozu nebo co... takze mam udelat vyplach a vyfasovala jsem na 6 dni tabletky a krem 😨 takze tak!!!
v praci to byl dneska POROD!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
6. zář 2010

@pampeliska36 ahojky tak si užij s manžou večeři 😅

raduza2
6. zář 2010

@vodni jo aještě něco dnes jsem konečně viděla svůj HP je velkej problém se zvíšenou hladinou FSH ?? Jinak štítka byla úplně luksusní

drndapetka
6. zář 2010

Tak polívečka za chvilečku bude, jen na tom blbým elktrickým sporáku než se uvaří brambory to teda trvá 😠

raduza2
6. zář 2010

@vodni aha no moc mu slušeli 😝 😀 byl by jakoby mladší

drndapetka
6. zář 2010

@raduza2 Gratuluju ke stanovenému začátku 😎 To uteče coby dup a za chvilku budou mimísci v bříšku 😵

Holky a vy jste spolu dneska v Unice ráno štěbetaly, jo? 🙂

raduza2
6. zář 2010

@drndapetka ahojky jak je dneska ??

pampeliska36
6. zář 2010

@raduza2 tak super! jupiiiii do boje!!!! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru