• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

22. září 2017 
@raduza2 no taky jsem koukala,Vždycky jsem hájila Ivetu že není žádnej magor že to z ní všichni dělaj,ale ona fak je,ale je vidět že celebrity se chovají jak dobytek,jen samý pomluvy a intriky.
8. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ivetku jsem viděli live a bohužel i slyšela. Když má zavřenou pusu, ještě to jde, jak promluví, IQ tykve.
8. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jo to je pravda ,ale to už je známo dlouho :grinning:
8. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ta musí mýt pupenec na jazyku jak pra.. :grinning:
8. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 v lízátku je vápník, vit C a zázvor. Vitamíny a vápník mám v Calibrum Baby Plane a zázvor si koupím v zelenině :grinning:
8. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no fakt, byl to večírek české pojišťovny v brněnském hotelu, ona tam vystupovala a no - hrůza
8. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej já tomu věřím ,nemám ji ráda nevím proč ,ale vadí mě to její vystupovaní
8. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu si trošku poležet a pak vařit, zatím pa pa
8. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava vůbec nic to neznamená,že ti není špatně. Mě taky nebylo a nevolnosti přišli až ve 4 měsíci. Jinak od začátku nic. Říkala jsem si jestli jsem vůbec vážně těhotná. Každý to má jiný tak klid neboj. :slight_smile:
@teckovanaorchidej koukám,že máme stejnýho psa. Taky je to takový divoch. ta naše se snad nikdy neuklidní. Ale je pravda že malího úplně miluje.
8. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ležím v posteli a klíží se mi oči :sweat_smile: Musím dospat tu noc, byla hrozná :rolling_eyes: Jinak pan primář Otevřel mě uklidnil - prý je to hyperstimulák a to znamená, že jsem těhotná, že jinak to nevidí :grinning: Tak to mě potěšil :slight_smile: Hodinu a půl jsem tam seděla na kapačkách, ještě, že dojel manža, tak jsem se nenudila :wink: Zítra jdu dopoledne na kontrolu. Jo a hcg nabráno :wink: Pan doktor sám od sebe navrhl jeho odběr - prý 11.den po ET to už musí být v krvi vidět :grinning: No moc se mi zatím neulevilo, uvidím jaká bude noc.....

@teckovanaorchidej Kočeno, ten Tvůj hafan je super :slight_smile: A ta krev zítra teda padá, když už mám nabráno....A kdepak máš dnešní testík? :dizzy_face:
8. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka nemám nafoceno, ale je tam :slight_smile: Zítra půjdu sama, hlavně, že se ti uleví, matko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je super zpráva, ale to jsme věděli, že.
Poslyš, a kdy budeš mít výsledek toho hCG, docela by mě zajímalo, kolik máš, když máš ty dva hrošíky :slight_smile:
8. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej nevím, jedna sestra říkala, že si mám po 16:30 zavolat, druhá, že to budu vědět až zítra ráno....každopádně dnes zavolám, třeba budou, jsem strašně napnutá, doufám, že nebude nízký
8. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej chci vidět // , ať mi aspoň něco vykouzlí dnes úsměv na tváří, když tak trpím :grinning:
8. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ahoj , řekla jsi mu že máš // na testu ?? nebos is to nechala pro sebe a jinak teď už ofic GRATULACE :sweat_smile:
8. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 neřekla jsem mu to, ale měla jsem to na jazyku :grinning: bych se asi styděla mu říct, že jsem už testila 5.den po ET, co by si o mě řekl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak já jsem nemyslela že by jsi mu zrovna vykládala že jsi testila už 5 den ,ale jen že jsi to včera skusila že ti bylo blivno nebo něco takovýho :grinning: :grinning: ,mám ztebe opravdu velikou radost a držím palečky pro štěstí
8. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka vidíš Otevřel ti to potvrdil.Nevěděla jsem že můžeš mít hyperstimulák tak dlouho po opu.Ale hlavně že je vše v pořádku.
8. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tys mu to neřekla? No, myslím, že mu to stejně došlo. Peti, nebudu fotit, ale je tam, možná později, jsou tu puboši a to by zas bylo otázek.......
Gratuluju mámo hrošice :slight_smile:
8. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jj, bd se hyperstimál rozjede 3.-5. den po OPU, tím jak jsi píchla Pregnyl, tak to hcg způsobí rozjezd a pak je pozdní hyperstimulák, který se rozjíždí po ET , když začne stoupat znovu hcg a to už díky těhu.....všechno to už mám prostudované :grinning:
8. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej dělala jsem tajnou :sweat_smile: on se stejně culil a furt říkal to je jasný to je jasný, jste těhotná, jinak to nevidím :slight_smile: Puboši se těší na blastičku Vlastičku? :grinning:
8. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka No, pokiaľ viem, tak personál Unicy túto diskusiu číta.. :grinning:
8. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 děkuji, jsi zlatá, už aby bylo líp, takhle jsem si teda těhu nepředstavovala :grinning:
8. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta takže jsem prozrazená, že jsem testila už 5.den po ET? :grinning: no boooože, ať se pobaví jak mají nevzorné pacientky, které testí dřív :grinning:
8. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a když už si to teda čtou, takk musím mooooc pochválit novou sestřičku, je strašně milá, ochotná a hodná :slight_smile: Ale to je tam celý personál :wink:
8. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta je fakt pravda, že si embrijka v OHSS tak lebedí? :slight_smile:
8. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jestli nás na unice čtou tak se možná kolikrát diví a kolikrát baví. :grinning: Zdravíííme.
8. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Je to pravda. OHSS podporuje tehotenstvo, je väčšia šanca, že to vyjde.. ale aj tak si nepodporuj OHSS.. :grinning:
8. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta jej, to mě ani ve snu nenapadlo, že bych si to podporovala :astonished: vždyt už tak jsem probdělá 3 noci, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: spala jsem v sedě jak nějaká princezna na zámku, která nechce, aby se jí poničil účes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek