CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
17. zář 2010

@jezulicka Děkuji ti moc..zítra určitě podám zprávy... 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka Blíží a hip hip hurááá 😀 😀 Zítra jdu 9.45h ale mám tam být dřív,..ještě mě chtějí nějak připravit nebo co,..možná prohlídku kvůli těm předchozím bolestem nebo co... 🙂

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 tak budu mačkat s hrošíkama tlapky 😉

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka jj a bude hůř holka,..pokud to budou fakt nějací sportovci,...tak ti spotřebují jídla mnohem víc... 😅 😅 Ale nepřijde mi že bys byla fiflena co řeší aby nepřibrala ani o deko víc než je nezbytně nutné... 😔 To v těhu není moc dobrý až moc se omezovat...

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka Hrošíci ať radši nemačkají ať neničí ten trávník...,....mi stačí jejich mamka... 🙂

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 jééé, já se těším, že přiberuuuuu 😀 konečně můžu jíst, chápeš? 🙂 těhu je dobrá výmluva na "žraso", užívám si to 😀 i když bych asi měla jančit, když začínám na 72 kilech, ale je mi to fakt fuk 😉

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 dobrá, tak hroší mamka bude mačkat tlapky 😉 jůůů já se tak už těším na ty Tvoje //, já cítím v kostech, že fakt budou 😵

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka To je dobře,..pak budem sportovat!!!! 😀 Kámoška otěhotněla normálně,..a furt řešila že "už" přibrala 4 kila,...asi tak v 5 měsící....tele co??? 😀

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka Já mám z tohoto celého IVF dobrý pocit,..asi za to může ten větší počet vajíček,...ale...i to mi nezaručuje úspěch já vím... Prostě tomu musím věřit...a ony tam // budou.. 🙂 Ještě že mám vás,...to je supervýhoda oproti minulému pokusu.. 🙂

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 jednou jsem tu psala, že když je prý věk ženy pod 30let, reakce na stimulaci dobrá (10 a víc vajíček ) a transfer proběhl ve vyšších stadiích embria (morula, blastička ), tak se uvádějí až 65'% úspěchy a to je fakt už dost.....mysli na to číslo 😉

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 když přiberu 20 kilo, no boooože....hlavně ať je zdravé mimi 😉

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 víš co? já se zaregistrovala na koníka až minulej rok po tom potratu a věřím, že kdybych to udělala dřív, líp bych to snášela.....taky jsem moc ráda, žekdyž mám obavy, otázky, problémy,..že se můžu tady svěřit, poradit.....to doma chlapovi sice můžu, ale ale 😀

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka Jo myslím,...zavřu oči a vidím hooo....asi si ho napíšu i na strop ať ho vidím hned po probuzení... 😀 😀 néé dělám si srandu,..jasný že vím že pokud budou dobrá stádia tak mám velké šance. Ale já měla blastičku i poprvé,..a to ze 7 vajíček,...no a stejně nic.. 😒 Ale nebudu myslet na první neúspěch, to nemůžu. Teď začínám čekárnu zase od začátku a s čistým štítem,..takže tam // prostě musí být!!!! 😉

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka ale ale ale,..vidím že to máš doma stejný,...říkám mu sice všechno,..ale on je pak chudák z toho celej tak doblblej, že mi nedávno řekl že jsem měla ty chámovody ucpaný,...no samo myslel vejcovody. Chudák pak neví čí je,..takže ještě že je tato diskuze.. 😀

A taky mě mrzelo že jsem tuto diskuzi našla až po testování,...snášela bych to taky určitě líp,..hold ženská je ženská...

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 prosím Tě, ten můj je teď tak chudák vystrašenej, že prý mi koupí těhu testy, jestli jsou // pořád silné.... 😔 holt má taky už strach a chce mít jistotu , je hodnej.....poslední 3 dny si mě fakt hodně všímá, před tím byl jakejsi "divnej", ale chápu, má toho moc.....teď mi furt hladí a pusinkuje bříško, píše mi, jak "nás" miluje,....je to krásnej pocit 😵 tak jen aby zůstal....a přála bych ho od srdíčka i Tobě 🙂

lenceslava
17. zář 2010

@drndapetka no vidíš,to je dobře že si tě začal všímat.

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka 🙂 Noo, my máme krásný vztah už teď,..myslím že už se nemá kam povznést, ale tak jasně,..bříško mi zatím nehladí a nepusinkuje 🙂
On o tebe měl jen strach,...a bylo toho na něj moc,..chlapi snášejí stres hůř než my... Já když byla těhu a 1 den jsme o tom věděli, tak on už chtěl jít vybírat kočárky... 😀 No a pak došel ten zvrat... 😔 😔 Aleee, je to pryč! Manžel už si mimčo moc přeje,..no však má na to věk 😀

drndapetka
17. zář 2010

@lenceslava no ale to až po té úterní kontrole, jak jsem mu řekla, že jsem viděla hrošíka....předtím to asi nějak nepobíral 😅

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 tak to my prožívali stimulku parádně, moc nás sblížila...pak po ET se to právě zhoršilo, nějak jsme se odcizili....na // reagoval taky tak nějak zvláštně-jako byl rád, ale čekala jsem větší radost, ale teď už je to dobré a doufám, že už bude 🙂
To víš, že mýho taky hned zajímalo jen kdy budeme rodit, a jakej si pořídíme kočár 😀 všichni stejní , koukám 😀
Neboj, za 14 dní, Ti už bude taky hladit bříšenko - malý mufiňátka 😀 😵

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 koukám, že tu máme dneska večerní solo 😀

lenceslava
17. zář 2010

@drndapetka a půjde s tebou na ultr na unicu?

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka
Mufiňátka...no my si tak ale opravdu říkáme,..on mi "mufinko" a já mu "mufe"...Stylové že?? 😀 😀
Dneska právě šel kamarádovi na svícu,...příští týden má svatbu, ale já nepůjdu a on že beze mě taky ne, tak šel na chvilku aspoň dnes. Má povoleny 2 piva a pak domů!!! 😀 Zítra máme velký den 🙂

Tvůj manžel tak reagoval myslím z toho všeho vypětí co předcházelo... 😉 Vidíš,..teď už nakupuje testy jak zběsilej.. 😀

mufinka0
17. zář 2010

Odpoledne mě nějak začala pobolívat jakoby děloha... 😒 Doufám že je všechno O.K. 😖 Přestalo to ale teď se to zasejc ozvalo...😨 Nemůže to být tím progesteronem???

drndapetka
17. zář 2010

@lenceslava no budeš koukat, ale nakonec jo 🙂 nejdřív se příčil, že to prý nejde, že v práci mají moc dovolených, to mi nešlo do hlavy, protože o prázdninách byly dovolený taky a do unicy se mnou šel vždy, tak jsem byla taková trochu smutná, ale neřešila jsem to, řekla jsem si, že budou důležitější ultrazvuky-třeba až nám řeknou pohlaví , 3d utz a tak....no a jeden den v týdnu mi volala a ptal se prý kdy tam na ten utz jdu, že jestli to nááhodou nebude 27.9., že má dovču, tak jsem mu řekla ne, že až 24., a on za půl hodiny volal, že si to v práci domluvil. že půjde s náma 😵

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 progesteron je prevít, pěkně ti dělohu krášlí.....určitě bolí i to, že roste výstelka

lenceslava
17. zář 2010

@drndapetka tak to je super.

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 ehm, vzpoměla jsem si na den před ET jak můj chlapák hrál do 4 do rána hry a usnul v obýváku, spal jen 3 hodiny a na sále u transferu mi usínal na rameni, jak romantické 😀 tak doufám, že ten Tvůj ty dvě pivka dneska dodrží 😀 😅 😕 to víš, chlapi jsou mozkama někde jinde 😠 taky mi říkal, že ví, že je zítra den D a že půjde brzo spá, ať se nebojím a proč ho upozorňuju jak malýho kluka....no a stejně se zapoměl 😠

drndapetka
17. zář 2010

@lenceslava Tvůj jde určo taky, nebo ne?

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka No ale mě to při Utrogestanu nebolelo.... Třeba to bylo tím, že mi Utroš hooodně vytíkal a ten Crinone ne.. Doufám,...je to takový tahání,..semtam i na mrchu... 😨 😨

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 jinak k těm hrochům.....hrošík jsem doma jen já, manžovi tak neříkám.....ale pořád dobrý hrošík...před rokem mi říkal vorvaň 😠 ze srandy samozřejmě 😀 my se tak štengrujeme 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru